JAUNALIETUVIŲ SPORTO ORGANIZACIJA vs KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA (64:70)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno sporto mokykla, Miško 1a, Kaunas LT-44321

"Kauno oro uostas & lana lecta" po pratęsimo palaužė "Jaunalietuvių sporto organizaciją"

2011 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 22:33 val., peržiūros: 2884

Gruodžio ketvirtosios dienos vakarą Kauno sporto mokyklos sporto salėje įmonių lygos sporto fėja pirmenybėse susitiko "Jaunalietuvių sporto organizacija" (šeimininkai) ir "Kauno oro uostas & lana lecta" (svečiai). Po laibai atkaklios kovos ir pratęsimo pergalę šventė svečiai rezultatu 70:64 (18:18, 10:11, 19:14, 10:14, 13:7).

Rungtynės kur kas geriau prasidėjo šeimininkams, kurie po dviejų minučių priekyje 8:0. Tritaškiu į tai atsakė Henrikas Butkus, o šeimininkams du pelnė Marijus Širvaitis ir rezultatas 10:3. Šeimininkai pralaimėjo atkarpą 1:8 ir rezultatas jau lygus 11:11. Tritaškį pataikė Darius Kisielius, o dviem baudos metimais atsakė Kęstas Gudauskas. Iki ketvirčio pabaigos komandos pelnė dar atitinkamai 4 ir 5 taškus ir po pirmojo ketvirčio 18:18.

Antrąjį kėlinį dvitaškiu pradėjo Martynas Dubrovas, į tai taip pat dvitaškiu atsakė Povilas Dubininas. Abiem komandoms pasikeitus po du taškus, atkarpą 6:2 laimėjo Orouostas ir įgijo keturių taškų persvarą. Tačiau Jaunalietuviai iki ketvirčio pabaigos išlaikė savo krepšį sausą, patys pelnė penkis taškus ir po labai nerezultatyvaus antrojo ketvirčio 29:28 priekyje "Jaunalietuvių sporto organizacija" .

Trečiasis kėlinys prasidėjo E.Dobrovolskio dvitaškiu, dvitaškiu atsakė ir Gediminas Banaitis-Skrandis. Toliau sekė dar viena šiose rungtynėse sėkmingesnė Jaunalietuvių atkarpėlė 9:5 ir po jos rezultatas 40:35. Dviem tritaškiais iškart atsakė Orouostas ir jau vienu tašku pirmauja jie. Čia pat vieną baudą iš dviejų pataikęs Darius Kisielius išlygino rezultatą. Orouostas į tai atsakė sėkminga atkarpa 6:0, o šeimininkai sugebėjo pataikyti dvitaškį ir po trijų kėlinių 43:47.

Ketvirtąjį kėlinį dviem sėkmingomis atkomis pradėjo svečiai, o į tai Jaunalietuviai atsakė įspūdingai – 14:0. Šį spurtą nutraukė Henrikas Butkus pataikęs iš toli. Baudą pridėjo Edvinas Dobrovolskis, o dar vieną tritaškį Martynas Dubrovas ir svečiai išplėšė pratęsimą.

Pratęsimas prasidėjo lygiai ir sužaidus minutę ir trisdešimt sekundžių rezultatas vis dar lygus – 60:60. Dar kelios minutės sausokos ir komandos pelnė atitinkamai vos 2 ir 3 taškus ir rezultatas 62:63. Abi baudas pataikė Henrikas Butkus, o dvitaškiu atsakė Martynas Valaitis ir vos minimali svečių persvara. Tašką šiose rungtynėse padėjo tas pats Henrikas Butkus, jo penki paskutiniai taškai, tarp jų viską nulėmęs tritaškis buvo paskutinis dūris šeimininkams – 64:70.

Nugalėtojų atstovas po rungtynių nedaugžodžiavo – Nugalėjo stipresni.

Geriausiai pralaimėjusių gretose pasirodė – Martynas Valaitis (21, 10 atk. kam., 5 išpr. pr.), Darius Kisielius (16), Marijus Širvaitis (10) taškų.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Henrikas Butkus (25, 12 atk. kam., 5 per. kam., 9 išpr. pr., 43 naud. balai), Martynas Dubrovas (16), Paulius Amanaitis (11) taškų.

"Minordija" varžybų pabaigoje palaužė "Jaunalietuvių sporto organizaciją" (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 23:41 val.)"Achema & Telemax" nugalėjo "Jaunalietuvių Sporto Organizaciją" (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 01:46 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" nusileido "Jaunalietuvių sporto organizacija" (2011 spalio 25 d., antradienis, 00:27 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" susitvarkė su "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 00:18 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo vargo su "Kauno Švara" (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 21:50 val.)"Kauno orouostas & Lana Lecta " įveikė "Dobilą" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 22:50 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" įtikinamai įveikė "Vijorą" (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 00:20 val.)'Achema & Telemax" nugalėjo 'Jaunalietuvių sporto organizacijos" ekipą (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 23:37 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" patyrė apmaudžią nesėkmę (2012 sausio 07 d., šeštadienis, 17:13 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" sutriuškino "Dobilą" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 00:13 val.)