JAUNALIETUVIŲ SPORTO ORGANIZACIJA vs ESS SANTERMITA & ĮSP DNC (82:57)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 10 d., Sekmadienis, 19:35 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

ESS Santermita & ĮSP DNC nepasipriešino Jaunalietuvių sporto organizacijai

2013 vasario 10 d., Sekmadienis, 22:46 val., peržiūros: 2664

2013-02-10 dieną, įmonių lygoje, Kauno Centro Sporto Mokykloje susitiko Jaunalietuvių sporto organizacija (šeimininkai) ir ESS Santermita & ĮSP DNC (svečiai). Pirmąjame kėlinyje viskas vyko taškas į tašką ir po jo dviem taškais pirmavo svečiai. Antrąjame jau kur kas geriau atrodė Jaunalietuviai ir išsiveržė į priekį – 39:32. Trečiąjame kėlinyje taip pat geriau žaidė šeimininkai ir po trijų kėlinių turėjo jau aštuoniolikos taškų pranašumą – 60:42. Ketvirtąjame kėlinyje jau visiškai domonavo Jaunalietuviai, kurie sutriuškino varžovus rezultatu – 82:57.

Rungtynes keturiais taškais pradėjo Jaunalietuviai, o į tai tritaškiu atsakė Ernestas Kaminskas. Vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Modestas Riauka, dar vieną ESS tritaškį pataikė Tomas Každailis ir svečiai jau priekyje – 5:6. Vieną baudos metimą pataikė Tomas Miškinis ir rezultatas lygus. Dar keturis surinko šeimininkai, o dviem atsakė Arnas Latvelis – 10:8. Per kitas tris minutes Ess sužaidė gerą atkarpą ir vėl išlygino rezultatą – 14:14. Iki ketvirčio pabaigos kiek geriau sužaidė svečiai ir po pirmo kėlinio – 18:20.

Antrą ketvirtį dvitaškiu pradėjo Arnas Latvelis, dešimt taškų paeiliui sumetė šeimininkai ir jie jau priekyje – 28:22. Du baudos metimus pataikė Paulius Valentukonis, o dar keturis Jaunalietuviai – 32:24. Vieną baudą iš dviejų pataikė Arnas Latvelis, o abiem atsakė Modestas Riauka – 34:25. Keturis taškus surinko Kęstutis Tarvainis, o penkiais atsakė šeimininkai – 39:29. Kėlinį tritaškiu užbaigė Tomas Každailis ir po dviejų kėlinių – 39:32.

Trečiasis kėlinys prasidėjo P.Valentukonio dvitaškiu, į kurį penkiais atsakė šeimininkai – 44:34. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o dar du pridėjo Modestas Riauka – 50:38. Kėlinį atkarpa 10:4 užbaigė šeimininkai ir po trijų kėlinių – 60:42.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo Jaunalietuvių atkarpa 8:2 ir skirtumas šoktelėjo iki 24 taškų – 68:44. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o per kitas dvi minutes dar po keturis ir rezultatas – 76:52. Du taškus pelnė Mantvydas Stašelis, o tuomet tris baudos metimus iš keturių sumetė Paulius Valentukonis ir rezultatas – 78:55. Kėlinį keturiais taškais užbaigė šeimininkai, o dviem svečiai ir galutinis kėlinio rezultatas – 82:57.

Po rungtynių pralaimėjusių treneris E.Sliežauskas sakė – Na šiandien susirinkome tikrai negausiai ir sukovojome kaip galėjome. Neturėjome savo lyderių todėl žaidėme vos ne antru penketu, pradžioje kol dar buvo jėgų kovojome o paskui pavargome ir tada jie pabėgo. Vienu metu praktiškai žaidėme be įžaidėjo, tai manau todėl toks ir rezultatas. Varžovai tikrai labai stiprūs ir šį sezoną pretenduoja į vieną iš prizinių vietų.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Modestas Riauka (18, 30 naud. bal., 14 atk. kam., 6 išpr. pr.), Mantvydas Stašelis (16, 20 naud. bal., 5 rez. perd.), Tomas Miškinis (11), Mantas Ramanauskas (10, 13 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai žaidė – Paulius Valentukonis (16, 16 naud. bal., 6 išpr. pr.), Tomas Každailis (14, 9 naud. bal.), Kęstutis Tarvainis (10, 11 naud. bal.) taškų.

"ESS Santermita & ĮSP DNC" po atkaklios kovos pralaimėjo "Jaunalietuvių sporto organizacijai" (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 22:38 val.)"ESS Santermita & ĮSP DNC" nesunkiai įveikė "Vijorą" (2012 gruodžio 01 d., šeštadienis, 17:18 val.)"ESS Santremita - ĮSP DNC" palaužė "Kauno tiltus" (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 23:36 val.)"ESS Santermita & ĮSP DNC" nugalėjo "Eoltą" (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:28 val.)Penkiese žaidę "ESS Santermita & ĮSP DNC" neturėjo jokių šansų prieš "Kauno tiltus" (2013 kovo 08 d., penktadienis, 22:49 val.)"ESS Santermitai & ĮSP DNC" nugalėjo "Ekskomisarų biurą" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 22:19 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" ir toliau neklumpa (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 08:48 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija susitvarkė su Lietuvos Dujom (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 23:14 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija lengvai susitvarkė su Ryterna (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.) „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ šventė dar vieną pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 23:24 val.)