KK „13“ vs Nepyk (42:82)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 12 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Nepyk“ be gailesčio sutriuškino KK „13“ krepšininkus

2014 vasario 12 d., Trečiadienis, 22:36 val., peržiūros: 1020

Vasario 12 dieną, 20.30 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos KK „13“ (šeimininkai) ir "Nepyk" (svečiai). Be savo lyderio A. Pakrosnio žaidę šeimininkai nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio "Nepyk" krepšininkams, kurie šį vakarą dominavo aikštelėje ir visą laiką tik didino savo pranašumą. Daugiausia išprovokuotų pražangų dėka svečiams pavyko visiškai išjungti net keletą varžovų krepšininkų, o vėliau beliko sutvarkyti formalumus. Rungtynės baigėsi rezultatu 42:82.

Nors pirmosios atakos sėkmingiau susiklostė šeimininkams, tačiau jie net nenujautė, kad netrukus komandos lauks ilgos ir nerezultatyvios rungtynės. Tuo tarpu "Nepyk" komandai taškus rinkti nebuvo sunku, prie to labiausiai prisidėjo varžovai, kurie nesustodami rinkosi asmenines pražangas, o svečiams beliko realizuoti baudų metimus. Vistik ne vien puolimas lėmė greitai augantį skirtumą, "Nepyk" ekipa labai daug dėmesio skyrė gynybai ir visiškai sustabdė varžovų puolimą. KK „13“ tik retais atvejais susikurdavo patogias progas atakuoti. Skirtumas greitai pasiekė dešimt taškų ribą ir nesustojo augęs. Negana to svečių ekipoje sužibėjo T.Valatkevičius, kuris pataikė net penkis tolimus metimus neklysdamas ir taip visiškai palaužė varžovus. Jau prasidedant ilgajai pertraukai skirtumas buvo milžiniškas ir "Nepyk" žaidėjai pirmavo rezultatu 20:44.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai ir toliau nevengė pražangų, tad netrukus komandos gretos pradėjo retėti. Svečiams tai buvo dar viena galimybė sužaisti sėkmingą atkarpą ir dar labiau padidinti ir taip triuškinamą persvarą. KK „13“ komandos veiksmai iki pat rungtynių pabaigos išliko gana chaotiški, žaidėjai sunkiai suprasdavo vienas kitą, netaikliai atakavo iš visų pozicijų. Skirtumui perlipus 40 taškų ribą "Nepyk" komanda tarsi tarė "užtenka" ir paskutinėmis minutėmis leido atsikvėpti savo lyderiams, bei suteikė šiek tiek daugiau erdvės varžovams. O rungtynės baigėsi rezultatu 42:82.

Nugalėtojų komanda rungtynes komentavo trumpai: "pergalę lėmė gynyba, atkovoti kamuoliai ir komandinė dvasia".

KK „13“: Egidijus Puikys – 12 tšk., Gediminas Pajėda – 9 tšk. (6 perimt. kam.), Gabrielius Butkus – 9 tšk.

Nepyk: Mantas Valatkevičius – 26 tšk. (6 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Tomas Valatkevičius – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Darius Krasauskas – 12 tšk. (15 atk. kam.), Nerijus Kriaučiūnas – 11 tšk. (11 atk. kam.)

Be J.Furmanavičiaus žaidę BK „Centre“ buvo be gailesčio sutriuškinti KK „13“ krepšininkų (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:20 val.)KK „13“ sutriuškino „VU KHF“ krepšininkus ir žengė į aštunfinalį (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Nepyk“ po didžiosios pertraukos nuginklavo A.S.K „Persvarą“ (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)„Nepyk“ palaužė „Komanda-X“ (2014 vasario 03 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Darbiečiai“ sezoną pradėjo triuškinama pergale (2013 spalio 23 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Nepyk“ ketvirtajame kėlinyje parklupdė BK „Centre“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 02:04 val.)„Kėdainiai & ADDECO“ palaužė KK “13“ komandą. (2014 kovo 21 d., penktadienis, 23:43 val.)Ketvirtajame kėlinyje spurtavusi KK „13“ ekipa parklupdė „Lituanicą“ (2013 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:03 val.)Pagrindinį įžaidėją praradęs „Olimpas“ neatsilaikė prieš KK „13“ (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:21 val.)KK „13“ krepšininkai po atkaklios kovos palaužė „Naujokus“ (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 23:12 val.)