VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA vs JAUNALIETUVIŲ SPORTO ORGANIZACIJA (70:78)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 spalio 24 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Pilėnų vid. mokyklos sporto salė, Ašigalio g. 23 (buvusi Ašigalio m-kla)

"Vėjų linija & Garliavos duona" nusileido "Jaunalietuvių sporto organizacija"

2011 spalio 25 d., Antradienis, 00:27 val., peržiūros: 3998

Pirmadienį (10.24) 20val. 30 min., "Pilėnų" vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose susikovė "Vėjų linija & Garliavos duona" (šeimininkai) ir "Jaunalietuvių sporto organizacija" (svečiai). Nors aikštelės šeimininkai susižaidusi ir pajėgi komanda, tačiau svečiai šiandien atrodė daug geriau – jie gynėsi daug kibiau ir dėka greitų kontraatakų sugebėjo viso mačo metu pirmauti bei laimėti, rezultatu 70:78.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo taškas į tašką. Nuo pat pirmųjų minučių "Jaunalietuvių sporto organizacija" primetė itin greitą žaidimo tempą savo varžovams. Tai iškart pasiteisino, svečiai, po spurto 0:9, paėmė iniciatyvą į savo rankas ir gan lengvai rinkosi taškus. Tuo tarpu "Vėjų linija & Garliavos duona" gan sunkiai rado kelių link krepšio, vienintelis Vytautas Merkelis, aštriais savo solo reidais, sugebėjo sudraskyti varžovų gynybą. Po pirmųjų 10 minučių rezultatas buvo 15:23.

Antrajame ketvirtyje pradžia ir vėl geriau susiklostė svečiams. Jų gretose šiandien geriausias buvo Marijus Širvaitis, šiandien pelnęs net 17 taškų bei surinkęs 26 naudingumo koeficiento balus. Posėkmingos atkarpos (4:10) "Jaunalietuvių sporto organizacija" buvo įgijusi jau 12 taškų pranašumą – 23:35. Visgi, antroje kėlinuko pusėje, "Vėjų linija & Garliavos duona", svečiams surinkus 5 komandines pražangas, pradėjo mėtyti baudų metimus, ir pataikiusi 7 iš 8 sumažino deficitą iki 5 taškų – 36:41.

Po ilgosios pertraukos svečiai grįžo daug greitesni ir tikslesni. Vyresnė pagal amžių šeimininkų komanda nebesugebėjo atlaikyti "Jaunalietuvių sporto organizacijos" jiems primesto tempo ir leido nutolti. Jau pačioje pradžioje svečiai spurtavo 0:7 ir susigražino 12 taškų pranašumą. Vėliau žaidimas šiek tiek išsilygino, tačiau skirtumas tarp komandų visąlaik buvo dviženklis. Prieš ketvirtąjį kėlinuką komandas skyrė jau 15 taškų – 48:63.

Finaliniame ketvirtyje "Vėjų linija & Garliavos duona" dar pabandė pakovoti dėl pergalės. Keletas taiklių Martyno Varno tolimų metimų, pavyzdinga gynyba ir didelis noras padėjo panaikinti dviženklį deficitą. Tačiau to nepakako, nes šiandien puikiai rungtyniavusi "Jaunalietuvių sporto organizacija" sugebėjo susitvarkyti su aikštelės šeimininkų naudotu presingu ir laimėti, rezultatu 70:78.

Po rungtynių svečių komandos treneris Marijus Širvaitis sakė : " Ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis, rotacija bei gynybos kaitaliojimas šiandien lėmė mūsų pergalę."

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Zekas2011 spalio 25 d., 09:54 val.

Vytai Vytai, 27% - susimastyk truputy! :)

"Vėjų linija & Garliavos duona" nusileido "Elektromontuotojui" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 00:14 val.)"Achema & Telemax" nugalėjo "Jaunalietuvių Sporto Organizaciją" (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 01:46 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" antroje rungtynių pusėje palaužė "Dobilą" (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:45 val.)"Kauno oro uostas & lana lecta" po pratęsimo palaužė "Jaunalietuvių sporto organizaciją" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 22:33 val.)'Achema & Telemax" nugalėjo 'Jaunalietuvių sporto organizacijos" ekipą (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 23:37 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" susitvarkė su "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 00:18 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" žengė pirmą žingsnį link pusfinalio (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 22:03 val.)"Minordija" varžybų pabaigoje palaužė "Jaunalietuvių sporto organizaciją" (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 23:41 val.)Kietose rungtynėse pergale džiaugėsi "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 22:16 val.)Vėjų linija & Garliavos duona tiesiog nubloškė No magic europe (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 23:48 val.)