Šilainiai – 2 vs Elektrėnų „Senoji versmė“ (51:71)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 05 d., Trečiadienis, 19:50 val. @ Šv. Kazimiero vidurinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Šilainiai-2“ ir vėl suklupo namuose

2014 lapkričio 05 d., Trečiadienis, 22:08 val., peržiūros: 876

Lapkričio 5 dieną, 19:50 val., Šv.Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Šilainiai-2" (šeimininkai) ir Elektrėnų „Senoji versmė“ (svečiai). Rungtynės puikiai atspindėjo, turbūt, daugelio komandų situaciją šiuo metu. Tai yra aikštelėje vyravo nesusikalbėjimas ir chaosas, bet tai tiesiog neišvengiame sezonui tik startavus. Nors abi komandos nedemonstravo kokybiško žaidimo, bet šį vakarą svečiai įrodė, jog kovingumas ir didesnis noras laimėti yra jų pusėje. Susitikimas baigėsi rezultatu 51:71.

Rungtynių pirmosios minutės buvo gana lygios, tačiau jau greitai ėmė ryškėti svečių pranašumas, kurie puikiai išnaudojo savo ūgio pranašumą, bei rinko taškus iš po krepšio. Skirtumas greitai pasiekė 8 taškų ribą, bet "Šilainiai-2" ekipoje lyderio vaidmens ėmėsi ir intrigą sugražino V.Kapočius. Tačiau neilgam, netrukus Elektrėnų „Senoji versmė“ žaidėjai dar kartą spurtavo ir turimo pranašumo daugiau neketino iššvaistyti. Iki ilgosios pertraukos žaidimas vyko ne itin rezultatyviai, komandos dažnai klydo, tad svečių turimas pranašumas atrodė išties solidžiai 23:34.

Po ilgosios pertraukos skirtumas nustojo augęs, bet ir priartėti šeimininkams niekaip nepavyko. Abi komandos netrukus įsivėlė į labai skubotą, klaidų ir neparuoštų metimų kupiną žaidimą. Komandoms greitas ir puolimu paremtas žaidimas buvo neparankus, žaidėjai dažnai net nesivargindavo grįžti į gynybą. Rungtynėms artėjant į pabaigą aikštelėje vyravo vien tik chaosas, abi komandos visiškai užmiršo krepšinio pagrindus, o krepšininkai žaidė net negalvodami apie savo sprendimus. Vistik net ir čia savo galimybes geriau išnaudojo svečiai, kurie sugebėdavo atsikovoti reikiamus kamuolius, sėkmingai provokavo pražangas, bei užtvirtino savo pranašumą laimėdami rezultatu 51:71.

Šilainiai – 2: Vitoldas Kapočius – 16 tšk., Vaidas Dambauskas – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Vytenis Vaivada – 7 tšk.

Elektrėnų „Senoji versmė“: Evaldas Kertenis – 13 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Visvaldas Ašmena – 13 tšk. (6 rezult. perd., 7 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Andrius Gumbrevičius – 10 tšk.

„Šilainiai-2“ įrodė savo pranašumą prieš „Košmarą“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:50 val.)„Šilainiai“ ketvirtame kėlinyje susitvarkė su „Olympic“ komanda (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:44 val.)„Šilainiai – 2“ užtikrintai nugalėjo „BL Old“ ekipą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Šilainiai ‒ 2“ rungtynių pabaigoje pranoko „R2P Sport – 2“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)Penkiese žaidę „Šilainiai ‒ 2“ neatsilaikė prieš KK „13“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 03:15 val.)Po atkaklios kovos „Šilainiai ‒ 2“ nugalėjo „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:34 val.)„Darbiečiai“ pasiekė eilinę pergalę (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Elektromontuotojas“ sužaidę lygiomis su „Šilainiais-2“ žengia į aštuntfinalį (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 22:50 val.)Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai nugalėjo „Šilainiai ‒ 2“ ekipą (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 22:41 val.)Antroje rungtynių pusėje LCP KK „Ragai“ palaužė „Šilainiai ‒ 2“ ekipą (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 00:08 val.)