MEDAUS PIRKLIAI & DICE vs KOLPINGO KOLEGIJA (66:58)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Kauno Milikonių vidurinė mokykla. Baltijos g. 30, Kaunas

"Dice" palaužė "Kolpingo kolegiją tik po inirtingos kovos

2011 lapkričio 22 d., Antradienis, 00:10 val., peržiūros: 4023

Lapkričio 21 d. vakarą Milikonių vidurinėje mokyloje susitiko "Dice (šeimininkai) ir Kolpingo kolegija (svečiai). Visas rungtynes pirmavę persvarą iki galo išlaikė ir rungtynes laimėjo "Dice" 66:58 (15:10, 19:20, 16:11, 16:17).

Rungtynės prasidėjo Kolpingo kolegijos atkovotu kamuoliu ir pirmaisiais A.Bisigirsko taškais. Į tai dviem taikliais baudų metimais atsakė Remigijus Babenskas, du taškus pridėjo Audrius Labanauskas, dar keturis Aurimas Cibulskis ir Dice jau priekyje 10:4. Iki ketvirčio pabaigos komandoms pasikeitus sėkmingomis atakomis švilpukas užfiksavo rezultatą 15:10.

Antrasis kėlinys prasidėjo D.Sargūno tritaškiu, tačiau į tai Dice atsakė šešiais sausais taškais. Tada jau Kolpingo kolegijos atsakas 8:0 ir 21:20 priekyje vis dar Dice. Vėliau sekė trijų minučių atkarpa kur komandos keitėsi taikliais metimais ir po tų minučių 30:26 priekyje šeimininkai. Iki kėlinio pabaigos po keturis taškus pelnė abi komandos ir po dviejų kėlinių 34:30.

Trečią kėlinį geriau pradėjo Dice ir po spurto 8:1 pirmą kartą persvara išaugo iki dviženklės. Į tai 7:2 atsakė Kolpingo kolegija ir rezultatas 44:38. Daugiausia Š.Orlovo pastangomis Dice iki kėlinio pabaigos padidino persvarą iki devynių taškų 50:41.

Ketvirtą kėlinį dviem sėkmingom atakom pradėjo svečiai ir persvara aptirpo iki 5 taškų. Tada "DICE" spurtavo 8:2 ir skirtumas vėl išaugo iki 11 taškų. Čia pat Kolpingo kolegijos spurtas 8:0 ir rezultatas jau tik 58:55. Po minutės pertraukėlės po du taškus pelnė A.Cibulskis ir A.Labanauskas, tik vieną bauda pataikė Vilius Šiupinys, Dice dar sumetė keturis, o Kolpingo kolegija du taškus ir galutinis rungtynių rezultatas 66:58.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas teigė : Sunku biški buvo kovot dėl tų kamuolių, išsibaudavo mūsų priekis. Netaiklūs tie baudos metimai, neleido atitolti. Šiaip daugiau viskas sekės geriau, komanda susižaidžia. Nu ir aišku nenoriu įžeist priešininkų, bet veržovai nebuvo patys stipriausi.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė : Audrius Labanauskas (18), Aurimas Cibulskis (14, 6 rez. perd., 10 išpr. pr.), Šarūnas Orlovas (12) taškų.

Pralaimėjusių : Aivaras Bisigirskas (14, 22 atk. kam., 10 išpr. pr.), Aivaras Jelinskis (11), Antanas Končius (10) taškų.

"Stumbro" ekipa neatsilaikė prieš "Kolpingo kolegiją" (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 23:17 val.)"Žali Bananai" po atkaklios kovos palaužė "Kolpingo Kolegija" (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 19:13 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Kolpingo kolegija" įveikė "Žalius bananus" (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 00:11 val.)BC "AMBI" po labai atkaklios ir permainingos kovos palaužė "Kolpingo kolegiją" (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:24 val.)"Kolpingo kolegija" neturėjo jokio vargo su "Stumbru" (2012 vasario 21 d., antradienis, 23:29 val.)"Kolpingo Kolegija" atsirevanšavo "Legatui" (2012 kovo 06 d., antradienis, 23:55 val.)Kolpingo Kolegija po atkaklios kovos privertė pasiduoti KK Snaiperiai ekipą (2012 sausio 25 d., trečiadienis, 00:31 val.)Geriau sužaidę antrąją rungtynių pusę pergalę iškovojo "Kolpingo kolegijos" krepšininkai (2012 kovo 14 d., trečiadienis, 00:14 val.)Antroje rungtynių pusėje "Vėjo" ekipos taiklūs tritaškiai metimai pražudė "Kolpingo kolegiją" (2012 kovo 28 d., trečiadienis, 00:12 val.)"Kolpingo Kolegija" išplėšė pergalę iš "KMAIK & Brevitra" rankų (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 23:35 val.)