BC „Straight“ ‒ 2 vs Randeris (72:45)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 07 d., Antradienis, 19:45 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

Antroje rungtynių pusėje BC „Straight-2“ pabėgo į priekį ir iškovojo pergalę.

2015 balandžio 07 d., Antradienis, 22:49 val., peržiūros: 790

Balandžio 7 dieną Pavasario pirmenybėse „Sportturas“ paskutiniąsias grupes rungtynes žaidė šeimininkai BC „Straight-2“ ir svečiai „Randeris“. Iki šios dienos susitikimo BC „Straight-2“ turėjo savo sąskaitoje 2 pergales iš tiek pat galimų, o varžovai „Randeris“ turėjo tik 1 pergalę. Rungtynėse buvo žaidimas taškas į tašką ir tai rodė rezultatas po 2 kėlinių (32:32). Tačiau po ilgosios pertraukos šeimininkai išėję į aikštelė po šūkio, „kas apsigins- MES“ varžovams leido įmesti tik 13 taškų per likusius du kėlinukus ir tai leido šeimininkams į savo sąskaita įsirašyti 3 pergalę.

Rungtynės prasidėjo sėkmingomis šeimininkų atakomis, tačiau svečiai kvėpavo į nugarą. Šeimininkai turėjo progų atitolti, tačiau nuo baudų linijos komandos pataikymas buvo tik 50 %. Svečiai geriau sužaidė kėlinuko pabaigą ir išlygino rezultatą (17:17).

Antrajame kėlinuke svečiai žaidė kur kas geriau, bet po kiek vieno sėkmingo epizodo varžovai prašė minutės pertraukėles ir koregavo savo gynybą. Vis dėlto 3 taiklūs tritaškiai metimai „Randeris“ žaidėjo L.Steponavičiaus leido jo ekipai būti priekyje (22:28). Bet kėlinio pabaigoje sėkmingai sužaidė šeimininkai ir aidint 2 kėlinio sirenai tritaškį metimą įsūdė K.Žižys lygindamas rezultatą (32:32).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai šovė į priekį spurtuodami (9:0). Svečiams sunkiai sekėsi pelnyti taškus, o kėlinio pabaigoje ir grįžti į gynybą. Po 30 minučių žaidimo BC „Straight-2“ buvo priekyje (51:41).

Ketvirtajame kėlinuke svečiai nerado būdų prasibrauti pro varžovų gynybą ir turėjo pripažinti jų pranašumą šios dienos varžybose rezultatu (72:45).

Po rungtynių pakalbintas laimėtojų treneris E.Rinkevičius teigė:

Pirmoje rungtynių pusėje daug eksperimentavome aikštelėje, braižėme tiek prieš varžybas, tiek varžybų metu. Rungtynių eigoje apšilome, priprato kojos, tada įsivažiavome ir laimėjome.

BC „Straight“ ‒ 2: Kęstutis Žižys – 29 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Kaselis – 15 tšk., Vilius Valiulis – 12 tšk.

Randeris: Laimonas Steponavičius – 20 tšk., Deivydas Leonavičius – 10 tšk., Edgaras Tarasovas – 9 tšk.

Pirmose rungtynėse „Randeris“ tiesiog sutrypė „Partizano“ ekipą. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 01:43 val.)„BC Straight ‒ 2“ be didesnio vargo įveikė „Laisvalaikio centrą „Partizanas““. (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:12 val.) BC „Straight“ ‒ 2 garbingai priešinosi SK „Mattas“ ‒ 2 krepšininkams (2015 balandžio 14 d., antradienis, 22:09 val.)„Randeris“ lengvai peržengė „Sportijos“ barjerą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 20:13 val.)BC „Straight ‒ 2“ pavasario „Sportturas“ taurėje startavo sunkia pergale prieš „ASU“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 23:04 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ „Mažosios taurės“ finaliniame ketverte. (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 01:13 val.)„ASU“ po permainingos kovos įveikė „Randerio“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:08 val.)