GRIZLIAI vs GREIČIO JUOSTA (81:59)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 sausio 17 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno Julijanavos katalikiškos mokyklos sporto salė, Bitininkų g. 31

"Greičio Juosta" nepasipriešino galingai žaidusiems "Grizliams"

2011 sausio 17 d., Pirmadienis, 22:26 val., peržiūros: 4987

Šiandien (01.17), Julijanavos katalikiškosios vidurinės mokyklos sporto salėje, jėgas išbandė "C" lygos, "Baltik Sport" pirmenybių, "Iššukio" taurės, "L" pogrupio ekipos. "Grizliai" (šeimininkai) ir "Greičio Juosta" (svečiai). Rungtynes rezultatu 81:59 (15:13, 20:11, 28:21, 18:14) laimėjo "Grizliai", kurie iškovojo antrąją pergalę. "Greičio Juostai" tai buvo pirmasis pralaimėjimas II turo varžybose.

Rungtynės prasidėjo taikliu M.Antanaičio dvitaškiu, tačiau varžovai puikiai išnaudodami M.Kenstavičių nesnaudė ir išsiveržė į priekį (2:6). Visgi šeimininkai supratę, kad šis žaidėjas gali jiems pridaryti bedos uždarė baudos aikštelę, kamuoliai nebepasiekė "Greičio Juostos" vidurio puolėjo ir šeimininkai susigrąžino sau persvarą (10:8). Savo ruožtu "Greičio Juosta" rado kitų kelių link varžovų krepšio ir neleido šeimininkams pernelyg įsibegėti, ko pasekoje išliko tas pats dviejų taškų deficitas – 15:13.

Antrajame kėlinyje įsižaidė T.Mažonas, kuris švystelėjo du tritaškius iš eilės ir dvitaškį, bei pelnęs šešis taškus iš eilės sukurė savo komandai 5 taškų pranašumą (16:21). Ir nors atrodė, kad "Greičio Juosta" perėmė žaidimo gijas į savo rankas, tačiau "Grizliai" nelauktai spurtavo (17:0) ir galima sakyti, jog pasiuntė varžovą į savotišką nokdauną. Kiek paveluotai svečiai paprašė minutės pertraukėlės ir po ilgo laiko tarpo pagaliau pelnė taškus, tačiau kėlinys jau ėjo į pabaigą ir po dviejų ketvirčių svečiai turėjo 11 taškų deficitą – 35:24.

Po ilgosios pertraukos savo galimybes parodė A.Nanartonis, kuris sėkmingai perimdamas kamuolius ir dalindamas perdavimus, vadovavo "Grizlių" ekipos puolimui, o ir ginyboje nesnaudė. Visgi, beveik pusę kėlinio komandos tampėsi ties tais pačiais 11-12 taškų, bet antroje kėlinio pusėje šeimininkai palaipsniui pradėjo didinti pranašumą ir po trijų kėlinių įgijo 18 taškų persvarą – 63:45.

Paskutiniajame kėlinyje "Greičio Juosta" intrigos nebesukūrė, o vienu metu skirtumas šoktelėjo iki 25 taškų (75:50). Visgi, per paskutiniasias rungtynių minutes svečiai, kiek sušvelnino rezultatą, tačiau pralaimėjo rungtynes – 81:59.

"Grizliai": D.Žukauskas 23, T.Navickas 21 (12 atk.kam), A.Nanartonis 13 (5 rez.perd., 6 per.kam.), M.Antanaitis 12 taškų.

"Greičio Juosta": A.Malinauskas 12 (10 rez.perd., 8 atk.kam.), M.Kenstavičius 12, T.Mažonas 10 taškų.

Trenerių komentarai

Po rungtynių kalbintas "Grizliai" ekipos treneris, A.Butkus, atskleidė, jog pergalės priežąstis – sėkminga atkarpa antrajame ketvirtyje. Paklaustas apie tai ar A.Nanartonio įsijungimas į žaidima turėjo didesnės įtakos, treneris atsakė: "Tai vienas mūsų pagrindinių žmonių, padarė didelę įtaką rezultatui".

Pralaimėjusiųjų treneris T.Vaitkūnas po pralaimėjimo teigė: "Trūko susižaidimo, žaidėme po vieną, maža salė, tai tiek.

"Greičio juosta" nesugebėjo pasipriešinti "BC Šernams" (2010 spalio 29 d., penktadienis, 21:22 val.)"Greičio juosta" atkakliose varžybose įveikė "Grizlius" (2011 vasario 18 d., penktadienis, 22:07 val.)"Greičio juosta" sutriuškino BC "Studentai" komandą (2010 lapkričio 21 d., sekmadienis, 22:39 val.)"Koluna" nelengvai palaužė "Grizlius" (2011 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)"Greičio Juosta" pasiekė nesunkią pergalę (2010 gruodžio 17 d., penktadienis, 21:38 val.)"Greičio Juosta" įrodė savo pranašumą prieš "KK Persvara" (2010 lapkričio 07 d., sekmadienis, 20:39 val.)"Grizliai" nesugebėjo pasipriešinti "Renversai" (2010 lapkričio 06 d., šeštadienis, 19:08 val.)Pirmoji "Greičio juostos" pergalė II ture (2011 vasario 10 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)"SPR" nesunkiai įveikė "Grizlius" (2010 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:46 val.)"Kauno SRC" be gailesčio sutriuškino savo varžovus (2010 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:47 val.)