Baltic Transline vs Hidraulinės sistemos (39:108)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Baltic Transline“

2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 16:30 val., peržiūros: 1330

Gruodžio 20 dieną „ASU“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Baltic Transline“ priemė svečius „Hidraulines sistemas“. „Baltic Transline“ buvo iškovoję penkias pergales ir tris kartus buvo pralaimėję. „Hidraulinės sistemos“ buvo pasiekę šešias pergales ir tris kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus pirmas keturias minutes rezultatu 3:4 pirmavo „Hidraulinės sistemos“. Dar po pusės minutės svečiai paprašė minutės pertraukėlės (3:4). Po jos „Hidraulinių sistemų“ puolimas atsigavo. Svečiai pelnė 14 taškų be atsako, po kurių rezultatas buvo 3:18. Devintą minutę tritaškį pataikė „Baltic Transline“ (6:18). bet kėlinį keturiais be atsako pelnytais taškais baigė „Hidraulinės sistemos“ (6:22).

Antro kėlinio pradžioje persvara didėjo svečių naudai. Per pirmas dvi kėlinio minutes „Hidraulinės sistemos“ pelnė šešis taškus be atsako (6:28). Trečią kėlinio minutę dar šešis be atsako taškus pelnė svečiai, po kurių „Baltic Transline“ paprašė minutės pertraukėlės (6:34). Po jos kelis taškus pavyko pelnyti „Baltic Transline“ (9:36). Visgi prasidėjus antrai kėlinio pusei persvara toliau augo „Hidraulinių sistemų“ naudai. Devintą minutę komandas skyrė 41 taškas (9:51), o ketvirčiui baigiantis komandos apsikeitė taikliais metimais (12:52).

Trečio kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Hidraulinės sistemos“ (12:57). Vėliau abi komandos pamažu rinko taškus. Baigiantis pirmai ketvirčio pusei rezultatas buvo 19:65. NEtrukus du taiklius tolimus metimus pataikė „Hidraulinės sistemos“ (19:71). Šeštą minutę spurtą pradėjo „Baltic Transline“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (26:71). Ketvirčio pabaigoje svečių pranašumas padidėjo iki 50 taškų (28:78).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis aštuonis taškus be atsako pelnė „Hidraulinės sistemos“ (28:86). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 58 taškai (31:89). Penktą minutę spurtą pradėjo „Hidraulinės sistemos“, kurios pelnė 15 taškų be atsako (31:104). Visgi paskutinėmis rungtynių minutėmis šiek tiek geriau rungtyniavo „Baltic Transline“, kurie dažniau nei visų likusių rungtynių metu pralauždavo varžovų gynybą. Rungtynės baigėsi rezultatu 39:108.

„Hidraulinės sistemos“ pasiekė septintą pergalę, o „Baltic Transline“ pralaimėjo ketvirtą kartą.

„Hidraulinių sistemų“ treneris V. Kirilovas: „Turėjome šiandien šiokį tokį sportinį pyktį nuo pirmų sezono rungtynių, kai ši komanda mus nugalėjo. Šiandien vaikinai atėjo su dviguba motyvacija. Antras dalykas mes tikrai norėjome laimėti. Patys matėte, gerai pasigynėme, gerai fantastiškai užpuolėme ir pabaigą sužaidėme linksmai sakyčiau.“ Paklaustas, kas lėmė, kad pirmoje rungtynių pusėje varžovai įmetė ypač nedaug taškų, treneris atsakė: „Žaidėjai patys nusprendė, kad reikia gintis, o ne durnių volioti. Nei pykčių buvo, tiesiog susikoncentravę žaidė ir buvo savo vietose. Sakyčiau šiandien maloniai pažaidėme, sekmadienio vakarą.“ Paklaustas, ar nuotaikas tokia pergalė pakėlė prieš šventes, treneris atsakė: „Nuotaikos pas mus visada yra geros, tik priklauso nuo rezultatų. Visada smagu laimėti, norisi pakilti aukščiau.“

Baltic Transline: Tomas Klimavičius – 20 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Klupšas – 9 tšk., Kęstutis Kaupas – 4 tšk.

Hidraulinės sistemos: Liudas Čekavičius – 37 tšk. (13 atk. kam., 5 perimt. kam.), Tadas Vasiliauskas – 24 tšk. (15 atk. kam., 8 rezult. perd.), Ignas Krukonis – 20 tšk. (12 atk. kam., 10 rezult. perd.)

„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Savi“ neturėjo šansų prieš „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:55 val.)„Hidraulinės sistemos“ nukovė A. S. K. „Persvara“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:31 val.)„Hidraulinės Sistemos“ palaužė BC „Boom“ pasipriešinimą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 20:41 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Kauno partizanai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:07 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:46 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kaišiadorių“ ekipą. (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:55 val.)Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 16:38 val.)„Kaišiadorys“ketvirtame kėlinyje įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 16:52 val.)