Pauliukai vs Kauno kolegija (73:59)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 11 d., Antradienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Pauliukių“ penketukas iškovojo svarbią pergalę

2014 vasario 11 d., Antradienis, 21:16 val., peržiūros: 897

Antradienį, vasario 11 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko B lygos, "Baltic Sport" pirmenybių, rungtynės, kuriose susitiko "Pauliukai" ( šeimininkai) ir "Kauno kolegija" (svečiai). Jau antrajame ketvirtyje "Kauno kolegijos" ekipa sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą, tačiau "Pauliukai" pademonstravo puikią gynybą, kur tai jiems leido ne tik panaikinti skirtumą, bet ir iškovoti pergalę dviženkliu pranašumu. Rezultatas - 73:59.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Kauno kolegijos" krepšininkai, kurie įgijo nežymų pranašumą, tačiau "Pauliukų" ekipa suleido tris tolimus tritaškius metimus iš eilės ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 13:9). Paskutinėmis sekundėmis taiklus V.Peseckio dvitaškis metimas apmažino skirtumą iki dviejų taškų – 13:11.

Prasidėjus antram kėlinukui žaidimas aikštelėje pasikeitė "Kauno kolegija" vedama D.Stankevičiaus per keletą minučių panaikino skirtumą ir įgijo 5 taškų pranašumą ( 18:23). Vis dėlto, "Pauliukai" greitomis atakomis laimėjo atkarpą 7:0, kur išlygino rezultatą ( 26:26). Po minutės pertraukėlės "Kauno kolegija" suleido tris iš eilės tolimus metimus ir susikrovė 9 taškų pranašumą. Likus žaisti mažiau nei minutę "Pauliukai" sugebėjo sumažinti skirtumą iki 7 taškų - 30:37.

Po ilgosios pertraukos "Kauno kolegija" pradėjo dviems tolimais metimais ( 30:43). Vis dėlto, šeimininkai pademonstravo puikią gynybą, kur tai jiems leido laimėti atkarpą 13:0 bei išlyginti rezultatą. Taiklus D.Stankevičiaus tritaškis metimas nutraukė netaiklių metimų seriją "Kauno kolegijai" (43:46). Per likusį laiką "Pauliukai" sugebėjo sumažinti skirtumą iki minimumo – 49:50.

Prasidėjus paskutiniam kėlinukui "Kauno kolegijai" toliau sunkiai sekėsi pelnyti taškus, o "Pauliukai" lengvais prasiveržimais draskė svečių gynybą ir su kiekviena minute šeimininkų pranašumas tik augo, kol pasiekė 15 taškų atotrūkį ( 69:54). Likus žaisti apie dvi minutes "Kauno kolegija" jau nuleido rankas pakovoti dėl pergalės, o "Pauliukai" išlaikė saugų pranašumą bei iškovojo svarbią pergalę rezultatu – 73:59.

Po pralaimėtų rungtynių "Kauno kolegijos" ekipos treneris, K.Gedminas, teigė:" Šiandien nebuvo mūsų trijų pagrindinių starto penketo žaidėjų. Žaidėme su dviems avariniais žaidėjais. Manau, rungtynes galime laimėti tik su pagrindine sudėtimis, o ne su atsarginiais."

Pauliukai: Arvydas Geiša – 23 tšk. (24 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Gelžinis – 21 tšk., Vladimiras Burovas – 17 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Kauno kolegija: Deividas Stankevičius – 24 tšk. (6 rezult. perd.), Tomas Kazickas – 13 tšk., Paulius Lekečinskas – 10 tšk., Vytautas Peseckis – 10 tšk.

„Pauliukų“ penketas nepasipriešino „Sporto Manijai ‒ OTO“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 22:29 val.)Taiklių tritaškių dėka „Kauno kolegija“ iškovojo sunkią pergalę (2013 lapkričio 05 d., antradienis, 20:31 val.)„Pauliukai“ privertė pasiduoti „Kauno Kolegiją“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 19:40 val.)Visas rungtynes pirmavę „Pauliukai“ pasiekė solidžią pergalę prieš „BK Centre“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 17:09 val.)„Kauno Kolegija“ po atkaklios kovos pranoko „DNC & Sports Fairy“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 20:12 val.)„Kauno Kolegija“ be vargo susidodojo su BK „Centre“ (2014 vasario 01 d., šeštadienis, 21:05 val.)Po atkaklios kovos „Pauliukai“ palaužė „Hidraulines sistemas & eSporto barą“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:46 val.)„Pauliukai“ parklupdė „Kauno SRC“ (2014 sausio 10 d., penktadienis, 22:26 val.)BC „Sporto Fėja“ ketvirtfinalį pradėjo pergalingai (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ iššvaistė pranašumą, tačiau pasiekė pergalę (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)