Komanda X vs Ragai ‒ LC „Partizanas“ (58:94)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 24 d., Antradienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Ragai ‒ LC Partizanas“ be didesnio vargo įveikė „Komanda X“.

2015 kovo 24 d., Antradienis, 23:06 val., peržiūros: 1323

Antradienį, kovo 24 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės, kuriose susitiko "Komanda X" ir svečiai "Ragai – LC Partizanas" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo "Komanda X", kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (17:15). Antrame kėlinyje "Ragai – LC Partizanas" komandai pavyko persverti rezultatą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 7 taškai – (30:37). Antroje rungtynių dalyje svečiai toliau diktavo sąlygas rungtynėms, po trijų kėlinių komandas jau skyrė 20 taškų – (45:65), o po keturių kėlinių skirtumas siekė net – 36 taškai – (58:94).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Ragai – LC Partizanas" komandos tolimu metimu, vėliau sekė "Komanda X" laimėta atkarpa – (13:0) ir sužaidus pirmas 5 minutes rezultatas buvo – (13:3). Antroje kėlinio dalyje viskas pasikeitė. Svečiai ėmė po truputi mažinti skirtumą, bet išlyginti rezultato nepavyko. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (17:15).

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių laimėta atkarpa – (2:11), po kurios pirmaujanti komanda pasikeitė – (19:26). Sužaidus dar porą minučių ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki dviejų taškų – (26:28). Antroje rungtynių dalyje "Ragai – LC Partizanas" ekipa laimėjo atkarpą – (4:9) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 7 taškai – (30:37).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant rezultatyviomis atakomis, sužaidus apie 5 minutes komandas skyrė tie patys 7 taškai – (40:47). Vėliau sekė svečių laimėta atkarpa – (5:17), po kurios skirtumas pirmą kartą pakilo iki dviženklio – (45:65).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dar viena svečių laimėta atkarpa – (6:22), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 36 taškų – (51:87). Vėliau komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir rungtynės baigėsi rezultatu – (58:94)

Komanda X: Klaidas Vikšnaitis – 15 tšk., Ernestas Kalinskas – 12 tšk., Dangirdas Vinkšnaitis – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

Ragai ‒ LC „Partizanas“: Justinas Kursevičius – 23 tšk. (6 rezult. perd.), Viktoras Žukauskas – 21 tšk. (7 išpr. praž.), Tomas Butkevičius – 17 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Justas Bagurskis – 15 tšk.

Ragai ‒ LC „Partizanas“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 21:59 val.)„Ragai ‒ LC Partizanas“ pasiekė antrą pergalę (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:44 val.)BC „Gazuotas Pienas Miau“ vargais negalais palaužė „Komandą X“ ir pasiekė finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:12 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės bronzą išvargo „Komanda X“ (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:51 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Komanda X“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 00:00 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti Ragai ‒ LC „Partizanas“ ekipą. (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Komanda X“ nugalėjo „Sporto manija 98“ ir žengė į pusfinalį (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Komanda X“ eliminavo „Lietuvos geležinkelius“ ir pateko į ketvirtfinalį (2015 balandžio 14 d., antradienis, 23:57 val.)„Komanda X“ įveikė „ACME“ ir iškovojo pirmą pergalę „Sportturo“ taurėje (2015 kovo 31 d., antradienis, 22:04 val.)