Lietuvos geležinkeliai vs Autotoja & Ekodora (59:42)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 20 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Lietuvos Geležinkeliai“ nugalėjo „Autotoja & Ekodorą“

2014 kovo 21 d., Penktadienis, 00:06 val., peržiūros: 956

Ketvirtadienį (03.21) A.Stulginskio mokykloje įvyko "Įmonių lygos", "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Lietuvos geležinkeliai" ir formalūs svečiai "Autotoja & Ekodora". Pergalę dviženkliu skirtumu iškovojo "Lietuvos geležinkeliai" – 59:42 (20:6, 8:10, 12:13, 19:13).

Rungtynes šeimininkai pradėjo gana agresyviai ir po kelių minučių jau pirmavo (13:2). Vėliau "Lietuvos geležinkelių" puolimas šiek tiek sustojo, tačiau svečiams sunkiai sekėsi įsivažiuoti ir proga pasivyti priešininkus per šią kelių minučių sąstingio atkarpą "Autotojai & Ekodorai" nepavyko (16:6). Kėlinio pabaigoje keturis taškus be atsako pelnęs D.Grušauskas padidino pranašumą iki 14 taškų – 20:6.

Antrajame ketvirtyje svečiai pagerino ginybą ir leido varžovams įmesti tik 8 taškus. Visdėlto varžovų prisivyti nepavyko, kadangi patys skurdžiai puldami, tesukrapštė 10 taškelių. Kėlinio pradžia buvo sekmingesnė "Autotojai & Ekodorai", kuri byvo sumažinusi skirtumą iki aštuonių taškų (21:13), tačiau per likusį kėlinio laiką pelnė tik tris taškus ir skirtumas vėl išaugo iki dviženklio – 28:16.

Po ilgosios pertraukos svečiai vėl nesėkmingai bandė vytis varžovus. Šįkart viskas vyko atvirkščiai. "Lietuvos geležinkeliai" padidino skirtumą iki 15 taškų (33:18), o antroje kėlinio pusėje sėkmingiau rungtyniavo "Autotoja & Ekodora", kuri sugebėjo sumažinti skirtumą tik iki 11 taškų – 40:29.

Paskutiniajame ketvirtyje svečiai buvo priartėję iki septynių taškų (41:34), tačiau lemiamą spurtą šiose rungtynėse surengę "Lietuvos geležinkeliai" atitrūko ir nepaliko jokių šansų savo varžovams. Laimėję atkarpą (15:0), "Lietuvos geležinkeliai" padidino skirtumą iki dvidešimt dviejų taškų (56:34). Per likusį laiką "Autotoja & Ekodora" dar šiek tiek sumažino skirtumą, tačiau turėjo pripažinti nesėkmę – 59:42.

Lietuvos geležinkeliai: Andrius Grabauskas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Dovydas Blinkus – 12 tšk. (12 atk. kam.), Mindaugas Visockis – 12 tšk.

Autotoja & Ekodora: Darius Bliudžius – 14 tšk., Žygimantas Žitkus – 11 tšk., Marius Žitkus – 6 tšk.

„Lietuvos geležinkeliai“ peržengė „KTU“ barjerą (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 20:08 val.)„Lietuvos dujos“ nesunkiai įveikė „Autotojos & Ekodoros“ ekipą. (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Lietuvos dujos“ ketvirtame kėlinyje sutriuškino „Autotoją & Ekodorą“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė sunkią pergalę (2014 sausio 17 d., penktadienis, 00:50 val.)Minimali „Lietuvos geležinkelių“ pergalė (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 00:40 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ neatsilaikė prieš „Viešojo saugumo tarnybos“ tritaškių lietų (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:46 val.)„Sanitex“ palaužė „Autotojos & Ekodoros“ pasipriešinimą (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)Ž.Žitkus atvedė „Autotoja & Ekodora“ į pergalę (2014 kovo 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)Lietuvos Geležinkeliai po sunkios kovos palaužė Callcredit komandą (2013 spalio 21 d., pirmadienis, 23:19 val.)