Milovanas vs vaistinė.lt (76:75)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 13 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Milovanas po puikios rungtynių pabaigos ir pratęsimo palaužė Vaistine.lt

2013 lapkričio 14 d., Ketvirtadienis, 00:18 val., peržiūros: 2064

2013 lapkričio 13 dieną, C lygos rungtynėse, Saulės gimnazijos sporto salėje susitiko Milovanas (šeimininkai) ir Vaistine.lt (svečiai). Rungtynių pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką ir nė viena komanda nesusikrovė didesnio pranašumo – 16:18. Antrasis ketvirtis jau kur kas geriau klostėsi svečiams, kurie daugiausia po krepšiais dominavusio Mindaugo Lukonaičio pastangomis susikrovė dviženklį pranašumą – 28:39. Trečiasis kėlinys vyko visiškais lygiai ir po trijų ketvirčių skirtumas nė kiek nesumažėjo – 42:53. Ketvirtame kėlinyje į spurtą kilo Milovanas, kurie patys per kėlinį surinko 23 taškus, o varžovams per šį ketvirtį leido įmesti tik iš tolimų distancijų, tad komandosm teko žaisti pratęsimą – 65:65. Pratęsimas taip pat buvo pilnas emocijų, tačiau "šaltesnius" nervus išlaikė šeimininkai ir šventė pergalę rezultatu – 76:75. Milovanui tai buvo antroji pergalė iš ketverių žaistų rungtynių, o Vaistine.lt antrasis pralaimėjimas iš trijų varžybų.

Rungtynės prasidėjo A. Janulevičiaus tritaškiu, kai tritaškiu taip pat atsakė Ignas Vaičius – 3:3. Du taškus pelnė Deivydas Leonavičius, o dar penkis pridėjo tas pats Ignas Vaičius ir rezultatas – 5:8. Du tritaškius pataikė šeimininkai ir vėl išsiveržė į priekį – 11:8. Tritaškį smeigė ir Edgaras Kalinauskas ir vėl rezultatas lygus – 11:11. Atkarpą 5:3 laimėjo šeimininkai ir išsiveržė į priekį 16:14. Kėlinys baigėsi Vaistine.lt komandos keturiais taškais ir po pirmo kėlinio – 16:18.

Antrasis ketvirtis vėl kiek geriau prasidėjo šeimininkams, kurie per pirmas dvi minutes išsiveržė į priekį – 21:20. Vaistine.lt laimėjo 4 minučių atkarpą 10:2 ir pirmavo 23:30. Po du taškus apsikeitė komandos, o du baudos metimus sumetė Žilvinas Jablonskis – 25:34. Tritaškį pataikė Mantvydas Leknickas, o svečiai kėlinį užbaigė penkiais taškais ir po dviejų kėlinių rezultatu 28:39 pirmavo Vaistine.lt.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dviem Mindaugo Lukonaičio taškais, o tuomet keturiais atsakė Tautvydas Juknevičius – 32:41. Tris taškus surinko svečiai, o vienu atsakė šeimininkai ir skirtumas padidėjo iki dviženklio – 33:44. Tritaškį pataikė Ignas Vaičius ir skirtumą padidino iki keturiolikos, o šeimininkai pelnė keturis taškus ir rezultatas – 37:47. Kėlinys baigėsi penkiais Milovano taškais ir šešiais Vaistinės ir po trijų kėlinių – 42:53.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dviem V. Narbuto taškais, o tritaškiu atsakė Žilvinas Jablonskis ir skirtumas dvylika taškų – 44:56. Keturis taškus surinko Milovanas, o dar vieną tritaškį smeigė Žilvinas Jablonskis ir skirtumas vis tiek išliko dviženklis – 48:59. Dešimt taškų be atsako sumetė Milovanas ir sumažino atsilikimą iki minimumo – 58:59. Tritaškį smeigė Edgaras Kalinauskas, tačiau Milovanas surinko septynis taškus iš eilės ir jie išsiveržė į priekį – 65:62. Likus šešioms sekundėms, svečiai išsimetė kamuolį ir prasiveržęs per varžovų gynybą, likus maždaug metrui iki tritaškio linijos Edgaras Kalinauskas paleido tolimą metimą ir išlygino rezultatą ir komandoms teko žaisti pratęsimą – 65:65.

Pratęsimas prasidėjo komandoms apsikeitus po du taškus, o tuomet šeimininkai pelnė vieną baudos metimą iš dviejų – 68:67. Vaistine.lt pelnė tris taškus, o šešiais atsakė Milovanas ir išsiveržė į priekį 74:70. Vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Gražvydas Norvilas ir sumažino atsilikimą iki vieno metimo, tačiau Milovanas pelnė du taškus, vel padidino skirtumą iki penkių taškų, tačiau tuomet du kart iš eilės suklydo ir leido varžovams pelnyti keturis taškus, tačiau skirtumas vis tiek liko vienas taškas – 76:75. Pražanga sustabdytas Edgaras Tarasovas prametė abu metimus, o svečiams laiko jau nebeliko ir galutinis rungtynių rezultatas - 76:75.

Milovanas: Tautvydas Juknevičius – 15 tšk. (17 atk. kam.), Edgaras Tarasovas – 13 tšk., Mantvydas Leknickas – 12 tšk. (10 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Deivydas Leonavičius – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

vaistinė.lt: Mindaugas Lukonaitis – 24 tšk. (16 atk. kam.), Ignas Vaičius – 19 tšk., Žilvinas Jablonskis – 10 tšk.

„Sportija“ po dramatiškos ir pratęsimo pareikalavusios kovos palaužė „Milovaną“ (2014 sausio 16 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)„Milovanas“ tik po pratęsimo patiesė „Fenixo“ ekipą (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 06:57 val.)„Milovanas“ paskutiniosiomis sekundėmis išplėšė pergalę (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 22:57 val.)Blankus rungtynių startas nesutrukdė KK „MPG“ patiesti „Milovano“ (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)„Sportija“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Milovanu“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 20:27 val.)„Kėdainiai & Addeco“ vos neprisižaidė su „Vaistine.lt“ (2014 vasario 25 d., antradienis, 23:58 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ragai“ įveikė „Milovaną“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 23:33 val.)„Milovanas“ pratęsė „Aono“ nesėkmių seriją (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 23:44 val.)Puikiai namuose žaidusi “KMAIK & Brevitra“ nesunkiai įveikė “vaistinė.lt“ (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:19 val.)Geros gynybos dėka „MPG“ be vargo įveikė „vaistinė.lt“ komandą (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 22:49 val.)