BK Centre vs Šilainiai (49:93)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 14 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Šilainių“ lengvas pasivaikščiojimas prieš „BK Centre“

2013 gruodžio 14 d., Šeštadienis, 16:30 val., peržiūros: 1050

Gruodžio 14 dieną įvyko B lygos "Baltic Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai BK "Centre" ir "Šilainiai". Nors svečiai susirinko tik septyniese, tačiau kiekviename kėlinyje atradę po žaidėją galinti tempti komanda jie neturėjo vargo prieš jauną oponentų komandą. Po pirmojo kėlinio rezultatu 15:21 pirmavo "Šilainiai". Antrajame kėlinyje du svečių žaidėjai sumetė visus komandos taškus ir to pakako padidinti pranašumui. (34:46). Antrojoje rungtynių dalyje prasidėjo atsilikinėjusios komandos triuškinimas, po trečiojo kėlinio rezultatas buvo 41:70. Ketvirtajame kėlinyje tendencija nesikeitė ir lengvą pergalę iškovojo "Šilainiai". Galutinis rungtynių rezultatas 49:93.

Pirmasis kėlinys pasižymėjo labai greitu tempu, abi komandos atakas rengė ypač greitai, to pasekoje individualiais veiksmai paremtą krepšinį žaidę BK "Centre" žaidėjai šiame kėlinyje neatliko nei vieno rezultatyvaus perdavimo. "Šilainiai" dominavę po varžovų krepšiu ir kartodami savo netaiklius metimus nuo pat pirmos minutės buvo priekyje, Kėlinio pabaigoje skirtumas išaugo iki 9 taškų, tačiau .J.Furmanavičiaus tritaškis šiek tiek sušvelnino padėtį ir po pirmųjų 10ies minučių rezultatu 15:21 pirmavo svečiai.

Antrajame kėlinyje dar labiau sustiprinęs priekinę linija, svečių centro puolėjas A.Masiulis iniciavo spurtą 9:0, šiame kėlinyje jis ir N.Čekaitis pelnė atitinkamai 16 ir 9 taškus. Šiems dviems žaidėjams neprireikė komandos draugų pagalbos puolime, kadangi jie puikiai tvarkėsi gynyboje, nepavyko sustabdyti tik J.Furmanavičiaus, kuris šiame kėlinyje pelnė 15 taškų. Nesulaukę didesnio indėlio iš kitų žaidėjų BK "Centre" pralošė ir šį kėlinį rezultatu 19:25. (34:46).

Trečiajame kėlinyje svečių komandoje savo šou surengė R.Stirbys, pelnęs 12 taškų, varžovų ekipoje retai kada pasitaikė rezultatyvi ataka, didžioji dalis metimų skriejo pro šalį. Po "Šilainių" surengto spurto 13:2 skirtumas tarp komandų tapo nepadorus., kuris vis augo. Vienintelis dalykas, kuris svečiams nesisekė, tai emocijų tvardymas, gana ramiose rungtynėse J.Ališauskas už apeliacijas ir necenzūrinius žodžius gavo dvi technines pražangas. Po trečiojo rezultatas buvo 41:70.

Ketvirtajame kėlinyje beliko atlikti formalumus, "Šilainiuose" išaušo M.Patašiaus pasirodymo eilė, šiame kėlinyje jis buvo rezultatyviausias, pelnė 11 taškų. Šiame ketvirtyje į 2 "BK Centre" taškus, jų varžovai atsakydavo 6-8 taškais, todėl skirtumas augo nesustabdomai. Ištiksėjus paskutinėms rungtynių sekundėms rezultatas 49:93 skelbė triuškinančią "Šilainių" pergalę.

Po rungtynių laimėtojų treneris V.Kapočius sakė: Buvo gana lengvos rungtynės, žaidėjai prieš jaunimą žaidė gana atsipalaidavę. Tikimės tokiu žaidimu iškovosime medalius.

BK Centre: Justas Furmanavičius – 28 tšk., Anton Kozlov – 7 tšk., Kiril Timofeev – 6 tšk.

Šilainiai: Artūras Masiulis – 20 tšk., Mantautas Patašius – 17 tšk. (12 atk. kam.), Justas Ališauskas – 16 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Ričardas Stirbys – 16 tšk., Nerijus Pranckevičius – 13 tšk., Narūnas Čekaitis – 11 tšk.

„DNC & Sport Fairy“ nepadoriu rezultatu laimėjo prieš „BK Centre“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 22:18 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ pasityčiojo iš BK „Centre“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Šilainiai“ permainingos kovos pabaigoje palaužė „Pauliukus“ (2013 spalio 13 d., sekmadienis, 16:02 val.)„Kauno SRC“ nepasigailėjo BK „Centre“ ekipos (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„Sporto manija – OTO“ lengvai įveikė „BK Centre“ krepšininkus. (2013 lapkričio 23 d., šeštadienis, 16:14 val.)„Kauno Kolegija“ be vargo susidodojo su BK „Centre“ (2014 vasario 01 d., šeštadienis, 21:05 val.)„Šilainiai“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Kauno Kolegiją“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 22:36 val.)Visas rungtynes pirmavę „Pauliukai“ pasiekė solidžią pergalę prieš „BK Centre“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 17:09 val.)Vos susirinkusi „Kauno SRC“ ekipa buvo neįkandamas riešutas „BK Centre“ jaunimėliui (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 15:58 val.)„Kauno kolegija“ įveikė BK „Centre“ (2013 gruodžio 07 d., šeštadienis, 16:03 val.)