ESS SANTERMITA & ĮSP DNC vs CELSIS (70:58)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"ESS ĮSP & VP Santermita" įsirašė pergalę į savo sąskaitą

2011 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 22:56 val., peržiūros: 3995

Lapkričio 20 dieną J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių varžybos, kuriose susitiko "ESS ĮSP & VP Santermita" (šeimininkai) ir "Celsis" (svečiai). Pirmasis ketvirtis prasidėjo kiek geriau aikštelės šeimininkams, kurie nesunkiai išsiveržė į priekį, bei laimėjo kėlinuką 11 taškų skirtumu. Antrajame kėlinyje komandos rungtyniavo, kiek lygiau ir "Celsio" ekipai pavyko priartėti per 4 taškus. Trečiajame kėlinyje komandos varžėsi ir toliau, tik šį kartą 3 taškais stipresni buvo "ESS ĮSP & VP Santermita". Paskutiniajame kėlinuke ekipos ir toliau rungtyniavo labai atkakliai, tačiau anksčiau sukauptos persvaros "ESS ĮSP & VP Santermita" ekipai pakako ir ši laimėjo susitikimą rezultatu (70:58).

Pirmosios minutės prasidėjo banguotai. Pirmieji svečiai išsiveržė į priekį, kiek vėliau, "ESS ĮSP & VP Santermita" ekipa nesunkiai sumažino atsilikimą ir persvėrė rezultatą sau teigiama linkme. Pabaigoje pastarieji ir toliau tęsė savo darbą, bei laimėjo šį kėlinuką (19:8).

Antrasis ketvirtis vėlgi susidėjo iš nepastovių atkarpų, pirmoji priklausė "Celsis" ekipai, kurie sumažino atsilikimą iki 5 taškų. Kiek vėliau atkirtį davė šeimininkai ir padidino savo pranašumą net iki 16 taškų. Pabaigoje svečiai parodė savo kovingumą ir dar kartą sumažino atsilikimą iki 7 taškų (36:29).

Trečiajame kėlinyje komandos žaidė panašiau ir nebuvo didesnių spurtų, ar stipresnės komandos. Taigi žaidimas vyko atkakliai ir jei ne "ESS ĮSP & VP Santermita" ekipos sukaupta persvara, tai varžovės žaistų taškas į tašką, o bendrasis skirtumas pakito tik 3 taškais šeimininkų naudai (55:45).

Paskutiniajame kėlinuke ekipos pradėjo neleistinai stabdyti laiką ir taip dažniau atakuoti nuo baudų metimo linijos. Įsibėgėjus kėliniui Juozas Sindaras, bei Donatas Budginas susistūmdė, bei gavo po techninę pražangą. Tačiau tai pernelyg įvykių neįtakojo ir "ESS ĮSP & VP Santermita" nesunkiai pasiekė pergalę (70:58).

"ESS ĮSP & VP Santermita" komandoje išsiskyrė Esmiraldas Sliežauskas (19 tšk. 3 atk.kam) Donatas Budginas (16 tšk. 10 atk.kam. 11 rez.perd. trigubas dublis) Tomas Vaicekauskas (16 tšk. 5 atk.kam).

"Celsis" ekipoje pasižymėjo Gediminas Pečkaitis (18 tšk. 18 atk.kam. dvigubas dublis) Juozas Sindaras (16 tšk. 3 atk.kam) Klaudijus Rinkevičius (11 tšk. 7 rez.perd)

"ESS ĮSP & VP Santermita" ekipos treneris E.Sliežauskas teigė: "Galvojome truputį lengviau bus, nes matėme varžovai buvo nepilnos sudėties, pabaigoje nervingos rungtynės gavosi, pora žaidėjų pasipyko, bet normaliai viskas, sveikinam varžovą garbingai pasipriešinus".

"Celsis" komandos treneris kalbėjo: "Tikėjomės dar blogesnio rezultato, nes susirinkom patys silpniausi, patys mažiausi, visai neturėjome centrų, bet sužaidėme normaliai. Kai kam truputį nervai neatlaikė, bet manau kad tvarkingai. Neturėjome 3 centrų, pagrindinių taškų darytojų. Rezultato panašaus ir tikėjomės, tik galvojom dar daugiau pralošime. "

"ESS ĮSP & VP Santermita" iškovojo sunkią pergalę (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:29 val.)"ESS ĮSP & VP Santermita" iškovojo sunkią pergalę prieš "Kauno švarą" (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 00:16 val.)"ESS ĮSP & Santermita VP" įveikė "Kauno Energiją" (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 23:30 val.)"ESS ĮSP & VP Santermita" pakrikštijo "No Magic Europe" (2011 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)"ESS ĮSP & VP Santermita" po atkaklios kovos įveikė "Mechel Nemuno" ekipą (2011 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 02:00 val.)"ESS Santermita & ĮSP DNC" iškovojo nelengvą pergalę prieš "Kauno Tiltus" (2012 vasario 21 d., antradienis, 00:16 val.)"ESS Santermita & ĮSP DNC" neatsilaikė prieš "Envilt / Talga & BIG" (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 23:15 val.)"Omega" neturėjo vargo su „ESS ĮSP & VP Santermita“ (2011 lapkričio 11 d., penktadienis, 20:37 val.)"ESS Santermita & ĮSP DNC" nepasigailėjo "Kauno Švaros" penketuko (2012 kovo 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)"Sweco Hidroprojektas" pratęsime nukovė "ESS ĮSP & VP Santermitą" (2011 gruodžio 11 d., sekmadienis, 21:18 val.)