BK Centre ‒ 2 vs Elektrėnai (76:82)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nelengva „Elektrėnų“ pergalė rungtynėse prieš BK „Centre ‒ 2“

2015 gruodžio 16 d., Trečiadienis, 22:12 val., peržiūros: 1371

Gruodžio 16-ąją dieną, trečiadienį, Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Mažosios taurės O pogrupio mūšis tarp namuose žaidusių BK „Centre – 2“ krepšininkų ir svečių iš „Elektrėnų“. Iki šio susitikimo abi ekipos žengė koja kojon ir turėjo iškovojusios po tris pergales.

Nuo pat rungtynių pradžios tarp abiejų ekipų užvirė atkakli kova. Nors ir po E. Kertenio tritaškio svečiai pirmavo 5:9, tačiau šeši iš eilės pelnyti BK „Centre – 2“ krepšininkų taškai leido jiems išsiveržti į priekį. Visgi, kėlinuko pabaigoje „Elektrėnai“ sugebėjo persverti rezultatą ir laimėti ketvirtį 13:15.

Antrajame kėlinukė dėka taiklių tritaškių metimų, šeimininkai spurtavo ir išsiveržė į priekį 27:18. Tačiau kėlinuko pabaiga priklausė „Elektrėnų“ krepšininkams, kurie po truputį sugebėjo prisivyti savo varžovus, o kėlinuko pabaigoje pelnytas L. Jurkevičiaus tritaškis leido svečiame po dviejų kėlinukų pirmauti 38:41.

Trečiajame ketvirtyje ir toliau K.Abramtsov ir P.Kirilenko vedini BK „Centre – 2“ krepšininkai kvėpavo „Elektrėnams“ į nugaras ir įpusėjus kėlinukui turėjo tik vieno taško deficitą 53:54. Antroje kėlinuko pusėje svečiai puikiai išnaudojo šeimininkų pražangas, šaltakraujiškai sumetė baudų metimus ir pirmavo 60:67.

Ketvirtajame kėlinuke „Elektrėnai“ neleido šeimininkams prisivyti ir išlaikė turėtą persvarą savo rankose. Nors ir padarę 23 klaidas, tačiau užtikrintai laimėję kovą po krepšiais „Elektrėnai“ įsirašė į savo sąskaitą ketvirtąją pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 76:82.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris R.Vičkačka kalbėjo: matot, kaip susirenkam, ypač kai žaidžia E.Kertenis, kuris ima po 20 kamuolių per rungtynes, tai mums daug lengviau. Ir kai jį bando spausti, mes tritaškių galime pataikyti, aišku, kai krenta. O jie, komanda matosi žaidžia, treniruojasi, derinukų turi. Visas varžybas jie vieną derinį naudojo, kurio mes niekaip nesugebėjome perprasti, iš tikrųjų. Gal nebuvo laiko, minučių neėmėm. Ir kaip vienas mūsų žaidėjas šiandien pasakė: sako, jie bėgioja taip chaotiškai, jog atrodo, kad jie ne penkiese, o aštuoniese žaidžia. Tai sakau, jaunimas greiti, o ką mes, senukai? Tačiau stipresni nugalėjo šį kartą, lauksime jų Elektrėnuose“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

BK Centre ‒ 2: Kiril Abramtsov – 30 tšk. (5 rezult. perd.), Pavel Kirilenko – 27 tšk., Semen Shestopal – 6 tšk.

Elektrėnai (S): Lukas Jurkevičius – 28 tšk. (9 išpr. praž.), Evaldas Kertenis – 22 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Rytis Kijanskas – 12 tšk., Rytis Vičkačka – 10 tšk.

Emocingose rungtynėse pergalę pasiekė BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:34 val.)„Akademija“ išvargo pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 21:03 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 23:35 val.)„Elektrėnai“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Ragus“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 08:53 val.)„KMAIK“ namuose palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Elektrėnų“ penketukas nugalėjo LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:11 val.)Negausiai susirinkę „Elektrėnai“ tik du kėlinius priešinosi „KMAIK“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 00:45 val.)„Elektrėnai“ ketvirtajame kėlinyje privertė pasiduoti „Komanda X“ ekipą. (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 15:48 val.)„Komanda X“ po varginančios kovos palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 15:02 val.)Net 38 kartus suklydusi Kauno „SRC-2“ vis tiek iškovojo pergalę prieš „BK Centre“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:46 val.)