BC „AMBI“ vs Birštono „Olimpas“ (50:68)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 28 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Birštono „Olimpas“ antroje varžybų pusėje palaužė BC„AMBI“

2013 spalio 29 d., Antradienis, 02:31 val., peržiūros: 1835

Spalio 28d. vakare įvyko C lygos rungtynės tarp BC„AMBI“ ir Birštono „Olimpo“ komandų. E pogrupyje pirmame ture pergalės skonio nepatyrusios komandos į VDU sporto centrą susirinko kovoti tik dėl pergalės. Kadangi, abi komandos dar nesidžiaugė pergalėmis, tai ir išansktinių favoritų šiose varžybose nebuvo. Puikus to įrodymas – pirmasis kėlinys. Biršono komandos taškų sąskaitą atidarė ir 8-nis iš eilės (2 tritaškiai), savo komandai, pelnė J.Tamošiūnas. „AMBI“ komanda taškus rinko komandiniu žaidimu puolime ir po pirmojo kėlinio komandas skyrė minimali, birštoniečių persvara (15:16). Antrajį kėlinį, kaip ir pirmąjį, geriau pradėjo „Olimpo“ komanda, pasinaudojusi varžovų klaidomis ir surengusi spurtą 11:4. Tačiau, po šalto dušo atsigavusi „Ambi“ komanda neleido varžovams įgyti dviženklės persvaros prieš ilgąją pertrauką. Po pertraukos abi komandos grįžo į aikštelę nusiteikusios kovoti toliau, bet teisėjams leidus pradėti žaisti vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. Birštono komanda krepšį pradėjo atakuoti žymiai taikliau ir vėl kėlinio pradžioje surengė spurtą 14:5 ir įgijo svarią 16-os taškų persvarą. Šįkart BC„AMBI“ krepšininkai į varžovų spurtą negalėjo atsakyti niekuo panašaus, per trečiajį kėlinį jų metimai skriejo pro šalį, tikslą pasiekė vos 4-ri metimai iš 19-os, atlikti iš žaidimo ir pralaimėjo kelinį rezultatu 9:19. Ketvirtajame kelinyje atsiliekanti komanda mėgino gelbėtis dažna žaidėjų rotacija, taip mėgindami atrasti optimalų penketuką aikštelėje, kuris rungtynių pabaigoje dar pajėgtų atkurti intrigą. Dėja, bandymai buvo nesėkmingi. Labiausiai intrigą mėgino atkurti T.Balnys, ketvirtajame kelinyje pelnęs 9 taškus,tačiau puolime pagalbos iš komandos draugų nesulaukęs, vienas nepajėgė, bent kiek įtakoti varžybų baigties. Birštono „Olimpo“ komanda atlaikė varžovų bandymus sumažinti rezultatą, nešvaistė savo pranašumo ir šventė pergalę 18-os taškų persvara 50:68. BC„AMBI“ komandos trečiasis 10-ties taškų skirtumu pralaimėtas kėlinys, buvo antrojo pralaimėjimo E pogrupyje priežastimi.

Po varžybų BC„AMSI“ komandos treneris V.Mačiulis kalbėjo: „ Žaidėme prieš stiprią, gerą sudėtį turinčią komandą ir pralošėm trečia kelinį, antras varžybas iš eilės pagrindinė problema yra trečiasis kėlinys. Iš pradžių dar laikėmės, bet po trečio kėlinio varžovų nebepasivijom“.

Birštono „Olimpo“ trenerio komentaras: „ Tiesiog stengėmės ir laimėjom, kadangi pirmame ture patyrėme pralaimėjimą, tad šiandien norėjome laimėti ir tiek“

BC „AMBI“: Mantas Ungurys – 15 tšk., Andrius Beržininkaitis – 12 tšk., Tomas Balnys – 12 tšk. (12 atk. kam.)

Birštono „Olimpas“: Justinas Tamošiūnas – 19 tšk., Mangirdas Knyšius – 14 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mantas Seilius – 11 tšk.

„Aurelinas“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Ambi“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:57 val.)Birštono „Olimpas“ lengvai įveikė „Simple“. (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 19:08 val.)Birštono „Olimpas“ įrodė esantys stipresni už BC „Partizanas“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 22:16 val.)Birštono „Olimpas“ parklupdė traumų išretintus „Grizlius“ (2014 kovo 14 d., penktadienis, 23:19 val.)„Judam“ po permainingos kovos palaužė BC „AMBI“. (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 23:08 val.)Birštono Olimpas palaužė Nepyk ekipą (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:49 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „J.Dobkevičiaus mokyklą“ (2013 gruodžio 20 d., penktadienis, 21:48 val.)Birštono „Olimpo“ gerai sužaistas antras kėlinys lėmė pergalę prieš „Partizaną“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:01 val.)„Kulautuva“ atkrintamąsias pradėjo pergalingai prieš BC „Ambi“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 23:32 val.)„Aurelinas“ ketvirtame kėlinuke pranoko BC „Ambi“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 00:34 val.)