Remza & Adotas vs Baltic Transline (85:73)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 24 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Remza & Adotas“ pasiekė nesunkią pergalę

2013 spalio 24 d., Ketvirtadienis, 23:09 val., peržiūros: 1113

Spalio 24 dieną, 20.45 val., "T.Ivanausko" mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Remza & Adotas" (šeimininkai) ir "Baltic Transline" (svečiai). Jau pirmame kėlinuke "Remza & Adotas" krepšininkai nutolo nuo negausiai susirinkusių varžovų, bei solidų pranašumą išlaikė beveik visų varžybų metu. Nors kartais svečiams ir pavykdavo priartėti iki 6-8 taškų, tačiau rungtynių eigos jie perlaužti nesugebėjo. Susitikimas baigėsi rezultatu 85:73.

Rungtynių pradžioje geriau sekėsi šeimininkams, kurie puikiai pažinodami kiekvieną savo aikštelės centimetrą sugebėjo pasiekti nedidelį pranašumą. Tuo tarpu "Baltic Transline" ekipos žaidimas buvo paremtas greitu žaidimu, krepšininkai stengėsi ilgai neįžaidinėti kamuolio, nevengė žaidimo vienas prieš vieną, bet prastai dirbo gynyboje, pralaimėjo ne vieną svarbią kovą dėl atšokusių kamuolių. Rungtynėms įsibėgėjus skirtumas šoktelėje iki 10 taškų ir nuo to momento aikštelėje vyko gana lygi kova taškas į tašką. Svečiai šį vakarą turėjo vos 2 atsarginius žaidėjus, tad komanda vengė pražangų, o tai turėjo įtakos stabdant varžovus greitame puolime. Prasidedant ilgajai pertraukai "Remza & Adotas" užtikrintai pirmavo, rezultatu 46:35.

Po ilgosios pertraukos ir toliau vyko lygus žaidimas, o komandose pradėjo ryškėti lyderiai. Šeimininkų gretose labai energingai žaidė R.Baliūnas, įžaidėjas gerai skirstė kamuolius, bet neišvengė ir klaidų. Vistik tikslūs perdavimai dažnai pasiekdavo komandos aukštaūgius, kurie šiandien pasižymėjo dideliu rezultatyvumu. Svečių gretose pastebimiausias buvo T.Viršilas, bet didesnės pagalbos iš komandos draugų jis nesulaukė. Į rungtynes intriga buvo trumpam grįžus ketvirtojo kėlinuko pradžioje, kuomet "Baltic Transline" sumažino savo atsilikimą vos iki 6 taškų. Vistik tai buvo viskas ką jiems pavyko pasiekti šį vakarą. "Remza & Adotas" lemiamomis minutėmis sužaidė užtikrintai, padidino savo pranašumą, bei pasiekė solidžią pergalę, laimėdami rezultatu 85:73.

"Remza & Adotas" komandos treneris ir žaidėjas Ž.Zakrasas po rungtynių kalbėjo: "pergalę turbūt labiausiai lėmė mūsų įžaidėjas (R.Baliūnas), kuris šiandien buvo užvalgęs kažkokių šustrų morkų, nuo jo energija ir geru žaidimu vėliau užsikrėtė visa komanda. O rungtynės buvo geros, varžovai taip pat gerai žaidžianti komanda, prieš kuriuos buvo smagu kovoti".

"Remza & Adotas": Narūnas Čekaitis – 23 tšk. (14 atk. kam.), Tadas Dudzevičius – 22 tšk. (13 atk. kam.), Raimondas Baliūnas – 17 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam., 8 išpr. praž.)

"Baltic Transline": Tomas Viršilas – 16 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Kęstutis Kaupas – 13 tšk., Agnius Grigaitis – 13 tšk., Aivaras Keršis – 12 tšk., Tomas Klimavičius – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„Remza & Adotas“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 sausio 02 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Nesulaikomai žaidusio Tado Dudzevičiaus vedami „Remza & Adotas“ krepšininkai pasiekė nesunkią pergalę (2014 vasario 25 d., antradienis, 22:20 val.)Puiki rungtynių pradžia „Remza & Adotas“ komandai padėjo pasiekti pergalę (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Atsisakiusi žaisti „Remza & Adotas“ padovanojo pergalę „Kulautuvai“ (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Remza & Adotas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kauno liberalus“ (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Remza & Adotas“ nesugebėjo įveikti „Kėdainių & Addeco“ (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)„Remza & Adotas“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė „Garliavos“ komandą (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)Galingai žaidę „Remza & Adotas“ krepšininkai nepaliko jokių vilčių „Garliavai“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Klaidos ketvirtajame kėlinyje neleido „Remza & Adotas“ pakovoti dėl pergalės prieš „Galera“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 01:24 val.)„Grizliai“ tęsia pergalių seriją (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 01:17 val.)