Ryterna vs Sporto manija – Imlitex (77:89)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 14 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Sporto Manija ‒ IMLITEX“ palaužė „Ryternos“ ekipą

2014 gegužės 14 d., Trečiadienis, 21:38 val., peržiūros: 1134

Trečiadienio vakarą KKL "Laikinosios Sostinės" "Mažojoje" taurėje į akistatą stojo "Ryterna" ir "Sporto Manija – IMLITEX". Šeimininkai puikiai pradėję susitikimą per pirmąsias dešimt žaidimo minučių susikrovė sau dviženklį pranašumą. Vis tik, antrojo ketvirčio metu svečiai ne tik pavijo savo varžovus, tačiau ir pralenkė juos (41:42). Po trijų kėlinių jau "Sporto Manija – IMLITEX" turėjo dviženklį pranašumą (56:70). Nors ketvirtojo kėlinio metu šeimininkai buvo atkūrę intrigą, tačiau neilgam ir galiausiai svečiai iškovojo pergalę rezultatu (77:89).

Nors pirmąjį kėlinį komandos pradėjo atkakliai ir žengė koja kojon, tačiau ilgainiui "Ryterna" pradėjo didinti apsukas. Rezultatui esant (15:13) šeimininkai spurtavo 10:2 ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo jau iki 10-ies taškų (25:15). Galiausiai komandos kėlinį užbaigė apsikeisdamos taikliomis atakomis ir skirtumas išliko nepakitęs (29:19).

"Ryterna" ir prasidėjus antrajam kėliniui kontroliavo padėtį aikštėje. Apsikeitusios keletu sėkmingų atakų komandos tarpusavyje toliau išlaikė panašų atstumą (41:30). Tačiau būtent tada į šturmą kilo "Sporto Manija – IMLITEX". Svečių komanda iki kėlinio pabaigos savo varžovams taškų pelnyti nebeleido, o patys tuo tarpu įmetė 12 ir galiausiai persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai (41:42).

Trečiojo kėlinio pradžioje "Ryterna" dar stengėsi palaikyti lygią kovą aikštėje, tačiau ilgai to padaryti nepavyko. Rezultatui esant (49:51) svečiai surengė dar vieną spurtą, kuris truko praktiškai iki kėlinio pabaigos. Laimėję atkarpą net 3:19 "Sporto Manijos – IMLITEX" žaidėjai įgijo rekordinį 18-os taškų pranašumą (52:70). Kėlinuką keturiais taškais iš eilės užbaigė Modestas Šidlauskas, taip kiek sumažindamas savo komandos atsilikimą (56:70).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Ryterna" dar labiau sumažino savo nuostolius (64:74). Kėliniui įpusėjus rungtynėse vėl atgimė intriga, nes šeimininkai savo deficitą sumažino jau tik iki 6-ių taškų (70:76). Tačiau tuomet svečiai vėl padidino apsukas ir ėmė dominuoti aikštėje, kol susigrąžino sau dviženklį pranašumą (73:89). Nors kėlinuką šeimininkai užbaigė 4-iais taškais iš eilės, tačiau tai susitikimo nugalėtojo jau nepakeitė (77:89).

Ryterna: Antanas Silvestravičius – 19 tšk. (10 atk. kam.), Aurimas Miliūnas – 19 tšk., Rokas Šapalas – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Modestas Šidlauskas – 12 tšk. (7 rezult. perd.)

Sporto manija – Imlitex: Deividas Rinkūnas – 25 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mantas Kvedaras – 21 tšk., Aurimas Gavelis – 15 tšk., Mantas Kudirka – 12 tšk.

„Sporto manija – Imlitex“ palaužė „Akademiją“ (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Sporto manija ‒ Imlitex“ gana nesunkiai susidorojo su „Restauratoriais“ (2014 gegužės 23 d., penktadienis, 23:53 val.)„Sporto Manija ‒ Imlitex“ rungtynių pabaigoje palaužė penkiese žaidusius „A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ (2014 gegužės 30 d., penktadienis, 22:41 val.)„Sporto manija – Imlitex“ pervažiavo penkiese susirinkusius Kauno „Rami“ (2014 gegužės 28 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Akademija“ lengvai susitvarkė su „Ryterna“ (2014 gegužės 28 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Kauno rami“ neturėjo šansų prieš „Ryterna“ (2014 gegužės 21 d., trečiadienis, 21:43 val.)„Laikinosios sostinės“ mažajame finale triumfavo „Sporto manija ‒ Imlitex“ (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 19:49 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ šventė pergalę prieš „Restauratoriai“ komandą (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Šernai & Žaidimų bazė“ po įtemptos kovos nugalėjo „Sporto manija – Imlitex“ (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)