SK NEVERONYS vs BIRŠTONO SC - OLIMPAS (81:82)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 20 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

SK "Neveronys" išleido pergalę iš rankų prieš "Birštono SC-Olimpą"

2013 vasario 21 d., Ketvirtadienis, 00:02 val., peržiūros: 3472

Trečiadienį, vasario 20 dieną, Dainavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko SK"Neveronys ( šeimininkai) ir "Birštono SK-Olimpas" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių SK "Neveronys" pradėjo dominuoti aikštelėje ir jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą, kur išsaugojo didžiąją laiko dalį, tačiau paskutiniame ketvirtyje dėka M.Knyšiaus iniciatyvos skirtumas pradėjo mažėti ir rezultatas tapo lygus. Paskutinėmis minutėmis tarp ekipų vyko atkakli kova, bet ir vėl stipresni buvo "Birštono SC-Olimpo" ekipa, kur šventė sunkią pergalę rezultatu – 81:82.

Rungtynėms prasidėjus šeimininkai iškart įsiveržė į priekį ir įgijo trijų taškų pranašumą, o dar po keletos minučių ir 6 taškų ( 12:6), tačiau svečiai užpuolė keletą greitų atakų ir skirtumas ištirpo iki dviejų taškų. Likus žaisti apie keturias minutes SK"Neveronys" tolimais metimais pradėjo tolti nuo varžovų ir besibaigiant kėlinukui turėjo įgiję 11 taškų pranašumą. Rezultatas – 23:12.

Antrą ketvirtį svečiai pradėjo dviem tritaškiais metimais ir prisivijo varžovus iki 5 taškų. Toliau ekipos demonstravo greitą krepšinį ir abi komandos puldavo be klaidų, tačiau vis vienu žingsneliu priekyje buvo SK" Neveronys" , kur po truputį atstatinėdavo savo pranašumą ( 35:25). Besibaigiant ketvirčiui šeimininkai sugebėjo tik iki 13 taškų padidinti pranašumą. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 44:31.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus svečiai pradėjo demonstruoti geresnį krepšinį ir po truputį pradėjo vytis varžovus, kol galiausią iš dviženklio pranašumo liko tik 6 taškai ( 50:44). Likus žaisti apie 6 minutes šeimininkai įgavo lyg antrą kvėpimą ir laimėjo atkarpą net 11:2 , kur pranašumas išaugo iki rekordinio – 15 taškų ( 61:46). Besibaigiant kėlinukui užtikrinčiau sužaidė "Birštono SC-Olimpas" ir skirtumą apmažino iki 12 taškų. Rezultatas – 66:54.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus šeimininkų pranašumas išaugo iki 14 taškų, tačiau sužaidus apie dvi minutes Mindaugas Knyšius pavieniais veiksmais pradėjo mažinti skirtumą. Jo keturi iš eilės tolimi metimai sumažino skirtumą iki 3 taškų, o dar po keletos atakų to paties M.Knyšiaus pelnyti dvitaškiai metimai išvedė svečius į priekį ( 73:76). Likus žaisti apie 4 minutes tarp ekipų vyko atkakli kova šeimininkai sugebėjo atsigauti po šalto dušo ir laimėjo atkarpą 7:0, kur įgijo 3 taškų pranašumą ( 81:78), tačiau likus žaisti apie 40 sekundžių rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidė "Birštono SC-Olimpas", kuris pelnė keturis taškus be atsako ir išplėšė sunkią pergalę, rezultatas – 81:82.

Po laimėtų rungtynių "Birštono SC-Olimpo" ekipos treneris,V.Kapačinskas ,kalbėjo:" Mūsų pergalę nulėmė šiandien Mindaugas Knyšius ir buvome labai pikti po praeito pralaimėjimo. Buvo nusiteikimas kovoti labai didelis."

Po pralaimėtų rungtynių SK"Neveronių" komandos treneris, J.Virbickas, teigė:" Patys pralošėme."

SK "Neveronys": A.Švelnys ( 21tšk.), M.Neščiokas ( 16 tšk.), E.Matusevičius ( 10 tšk., 5 per.kam., 5 išpr.praž.)

"Birštono SC-Olimpas": M.Knyšius ( 23 tšk., 6 išpr.praž.), O.Brazdžionis ( 21 tšk.), M.Drazdauskas ( 13 tšk., 5 rez.perd.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2013 vasario 21 d., 16:01 val.

Grazus dejimas!

SK "Neveronys" nesulaukė pasipriešinimo iš Kauno "Rami" (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 21:50 val.)"SK Neveronys" šventė pergalę nervingose rungtynėse (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 03:18 val.)"Kaišiadorys" antroje rungtynių pusėje sutriuškino "Birštono SC - Olimpo" krepšininkus (2012 spalio 26 d., penktadienis, 22:49 val.)SK "Neveronys" iškovojo antrąją pergalę (2013 sausio 31 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)SK "Neveronys" netikėtai lengvai nugalėjo "Galerą" (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:53 val.)SK "Neveronys" išplėšė pergalę rungtynėse su "Sporto Manija - FSM Apskaita" (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 22:55 val.)SK "Neveronys" antroje rungtynių pusėje išsprendė problemas ir šventė pergalę prieš "LSU - Verslas Verslui" (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:42 val.)SK "Neveronys" pasismagino prieš atkrintamąsias varžybas (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 22:11 val.)" SK Neveronys" nesunkiai nugalėjo "SK Mattas" ekipą (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 23:11 val.)Neįtikėtinoje rungtynių pabaigoje Troba po pratęsimo palaužė Birštono SC Olimpą (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 22:32 val.)