BC „BOOM“ vs KK „Kauno partizanai“ (79:57)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 22 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „BOOM“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „Kauno partizanais“

2016 vasario 22 d., Pirmadienis, 20:42 val., peržiūros: 1171

Pirmadienį, vasario 22 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės I pogrupio rungtynės, tarp vietos BC „BOOM“ ir svečių KK „Kauno partizanų“ ekipų. Susitikimo pradžioje kiek geriau žaidę svečiai nežymiai atitrūko, tačiau jau nuo pat antrojo kėlinuko aukštesnę pavarą įjungę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir vėliau tik didino persvarą. Po ilgosios pertraukos ir toliau puolime dominavę BC „BOOM“ krepšininkai dar labiau nutolo nuo varžovų, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 79:57 (14:16, 24:11, 23:15, 18:15).

Nors pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė aikštės šeimininkai, tačiau čia pat sėkmingą atkarpą sužaidę KK „Kauno partizanai“ perėmė iniciatyvą bei įgijo penkių taškų pranašumą. Ilgai netrukus, penkis taškus iš eilės surinkę BC „BOOM“ krepšininkai rezultatą išlygino, tačiau ir toliau kiek geriau atrodę ir vėl išsiveržė į priekį. Pirmojo kėlinuko pabaigoje komandos dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje skirtumas tarp jų nepakito. 14:16.

Antrojo ketvirčio pradžioje dar kelis sėkmingus išpuolius surengę KK „Kauno partizanai“ dar labiau atitrūko, tačiau nieko ilgai nelaukę aikštės šeimininkai surengė spurtą 10:0, kurio dėka perėmė iniciatyvą ir įgijo penkių taškų persvarą. Kiek vėliau svečių žaidėjai dar bandė taisyti situaciją, tačiau ir toliau puolime žymiai efektingiau žaisti pradėję BC „BOOM“ krepšininkai prieš ilgąją pertrauką įgijo vienuolikos taškų atotrūkį. 38:27.

Po ilgosios pertraukos geriau startavę svečių žaidėjai sumažino deficitą iki penkių taškų, tačiau nieko ilgai nelaukę aikštės šeimininkai ir vėl surengė spurtą, kurio metu pelnė septynis taškus iš eilės ir vėl padidino atotrūkį iki dviženklio. Kiek vėliau D.Petrauskas dar bandė tempti KK „Kauno partizanus“ į priekį, tačiau trečią kėlinuką rezultatyvia atkarpa 7:0 užbaigę BC „BOOM“ žaidėjai padidino skirtumą tarp komandų iki devyniolikos taškų. 61:42.

Paskutinę rungtynių dalį penkiais taškais iš eilės pradėję aikštės šeimininkai dar labiau nutolo nuo varžovų, tačiau čia pat šiokius tokius atsigavimo ženklus parodę KK „Kauno partizanai“. Vis tik, dar vieną tolimą metimą smeigęs A.Urmulevičius padidino skirtumą tarp komandų iki 26-ių taškų. Kiek vėliau, dar kelis taškus iš eilės surinkę svečiai sumažino atsilikimą iki dvidešimties taškų, tačiau rungtynes geriau užbaigę šeimininkai įtvirtino savo pergalę rezultatu 79:57.

Po pergalės nugalėtojų strategas Laisvydas Gudaitis sakė: „Nors ir susirinkome negausiai, bet džiugu, jog buvo mūsų pagrindiniai gynėjai, kurie gali tiek prasiveržti, tiek įmesti iš toli. Tritaškiai ir vėl mus timptelėjo į priekį, taip pat, galima sakyti, kad šįkart ir gynyba buvo visai nebloga. Galima sakyti, kad pergalę ir lėmė taiklūs tritaškiai metimai bei tai, jog apsigynėme“.

Po nesėkmės KK „Kauno partizanų“ treneris Artūras Sukovas kalbėjo: „Aš manau, kad pralaimėjimą lėmė nusiteikimas. Komandos buvo apylygės, tikrai buvo galima laimėti, tačiau nežinau, galbūt noro pritrūko, atrodėme kažkokie pavargę“.

BC „BOOM“: Osvaldas Sarpalius – 25 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Valentinas Pupšys – 23 tšk., Andrius Urmulevičius – 12 tšk.

KK „Kauno partizanai“: Matas Puotkalis – 15 tšk., Ernestas Bliudžius – 13 tšk. (11 atk. kam.), Donatas Petrauskas – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

BC „BOOM“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 00:21 val.)„R2P Sport – S/M“ po ilgosios pertraukos sutriuškino KK „Kauno partizanus“ (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 23:17 val.)BC „BOOM“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kėdainių“ ekipa. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:06 val.)Antrame kėlinyje atitrūkusi Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai susidorojo su KK „Kauno partizanais“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:27 val.)BC „BOOM“ gana nesunkiai įveikė „Batic Transline“ komandą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:58 val.)BC „BOOM“ po nesunkios kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)BC „BOOM“ po atkaklios kovos įveikė BC „Straight“ ekipą. (2016 kovo 01 d., antradienis, 21:26 val.)„Kaišiadorys“ pasiekė nelengvą pergalę prieš KK „Kauno partizanus“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 23:19 val.)BC „BOOM“ įnirtingoje kovoje palaužė BC „Straight“ (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 18:47 val.)„Elektromontuotojas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno partizanus“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:21 val.)