Laisvalaikio centras „Partizanas“ vs Randeris (34:80)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 22 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

Pirmose rungtynėse „Randeris“ tiesiog sutrypė „Partizano“ ekipą.

2015 kovo 23 d., Pirmadienis, 01:43 val., peržiūros: 920

Kovo 22-ąją startavo Pavasario „Sportturas“ taurė 2015,pirmose šių pirmenybių varžybose namų arenoje šeimininkai Laisvalaikio centras „Partizanas“ priėmė svečius „Randerį“. Šeimininkų gretas sudarė jauni vaikinai,kurių daugumai šios rungtynės apskritai buvo debiutinės kažkokiame tai kauno lygos turnyre. Nors pirmajame kėlinyje svečiai dar bandė priprasti prie ne itin gero „Žiburio“ vidurinės mokyklos parketo,tačiau vėliau įsibegėjo,o jaunieji šeimininkai jaudulio sukaustyti tiesiog nebesugebėjo pasipriešinti oponentams ir buvo priversti pripažinti jų triuškinamą persvarą rezultatu 80:34.

Pirmajame kėlinyje geriau startavo svečiai ir pirmavo 5:0,šeimininkai šiaip ne taip pralaužė varžovų gynybinius ledus ir įsiliejo į taškų rinkimą bei kovėsi taškas į tašką su savo oponentais. Visgi kiek geresnė kėlinuko pabaiga leido po pirmųjų 10-ies minučių svečiams pirmauti 19:14.

Antrasis kėlinys buvo tiesiog tragiškas „Partizano“ ekipai. Didelis klaidų skaičius,pražangos bei desperatiški ir neapgalvoti metimai žaidžiant po vieną tiesiog skandino šeimininkų viltis dar pakovoti šiose rungtynėse. Tuo puikiai pasinaudoję „Randerio“ krepšininkai laimėjo šį kėlinį net 20:2 ir jau prieš didžiąją pertrauką beveik išsprendė visus reikalus šiose rungtynėse. 39:16.

Po petraukos žaidimas nekito ir puolime toliau strigę šeimininkai niekaip nesugebėjo sustabdyti svečių priekinės linijos žaidėjų,kurie taisė vieną metimą po kito. Prieš lemiamą ketvirtį nebekilo klausimų dėl rungtynių nugalėtojo ir likusios 10minučių tebuvo formalumas. 56:23.

Paskutiniajame ketvirtyje svečiai kiek apmažino gynybinius veiksmus,šiek tiek atsipalaidavo ir labiau susikoncentravo į puolimą,kas leido pavieniams šeimininkų veiksmams puolime pasiekti norimą rezultatą. Ir nors šį kėlinį „Partizanas“ sužaidė gan rezultatyviai palyginus su kitais,tačiau pralaimėję kėlinuką dar 13taškų jie buvo tiesiog sutriuškinti savų žiūrovų akivaizdoje 80:34.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: „ Noriu pasveikinti savo ekipą su pirmąją iškovota pergale. Visada yra džiugu pradėti turnyrą pergalingai,todėl tikimės,kad ir kitose rungtynėse pavyks pratęsti pergalingą žygį.“

Laisvalaikio centras „Partizanas“: Lukas Jurkevičius – 10 tšk., Rokas Kybartas – 6 tšk., Dovydas Gudžiūnas – 5 tšk.

Randeris: Ovidijus Ašmena – 12 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Laimonas Steponavičius – 11 tšk. (8 rezult. perd.), Edgaras Tarasovas – 10 tšk., Edgaras Valius – 10 tšk.

„Randeris“ lengvai peržengė „Sportijos“ barjerą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 20:13 val.)„BC Straight ‒ 2“ be didesnio vargo įveikė „Laisvalaikio centrą „Partizanas““. (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:12 val.)„ASU“ po permainingos kovos įveikė „Randerio“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:08 val.)„ASU“ pasiekė lengvą pergalę prieš laisvalaikio centrą „Partizanas“ (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 00:58 val.)Antroje rungtynių pusėje BC „Straight-2“ pabėgo į priekį ir iškovojo pergalę. (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:49 val.)„Kauno švara“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 22:10 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ „Mažosios taurės“ finaliniame ketverte. (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 01:13 val.)