Sporto manija '98 vs Komanda X (58:73)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 23 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ J. Grušo meno vidurinė mokykla, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

„Komanda X“ nugalėjo „Sporto manija 98“ ir žengė į pusfinalį

2015 balandžio 23 d., Ketvirtadienis, 22:28 val., peržiūros: 953

2015 balandžio 23 dieną, Pavasario „Sportturas“ taurės 2015, atkrintamosiose rungtynėse, ketvirtfinalyje, J. Grušo vidurinėje mokykloje susitiko „Sporto manija '98“ (šeimininkai) ir „Komanda X“ (svečiai). Rungtynes nesunkiai laimėjo svečiai rezultatu – 58:73.

Rungtynės prasidėjo lygiai ir sužaidus keturias minutes rezultatas buvo – 7:6. Atkarpą 5:2 laimėjo šeimininkai ir jie padidino pranašumą iki 12:8. Kėlinį keturiais taškais baigė svečiai ir po pirmų dešimties minučių rezultatas 12:12. Antrą kėlinį rezultatu 0:11 pradėjo svečiai ir jie priekyje – 12:23. Du taškus pelnė „Sporto manija '98“, o keturiais atsakė „Komanda X“ ir rezultatas – 14:27. Kėlinio pabaigą 10:2 laimėjo „Sporto manija '98“ ir po dviejų kėlinių – 24:29.

Trečias kėlinys prasidėjo lygiai ir sužaidus tris minutes rezultatas buvo – 29:36. Penkis taškus surinko šeimininkai, keturiais atsakė svečiai ir rezultatas – 34:40. Kėlinį 6:2 laimėjo šeimininkai ir po trijų kėlinių skirtumas vos du taškai – 40:42. Ketvirtame kėlinyje sužaidus dvi minutes skirtumas buvo vos du taškai – 46:48, tačiau tada sekė svečių atkarpa 2:13 ir skirtumas išaugo iki 48:61. Likęs laikas jau tebuvo formalumas ir „Komanda X“ iškovojusi pergalę rezultatu – 58:73 žengė į pusfinalį, kuriame susitiks su BC „Gazuotas Pienas Miau“.

„Sporto manija '98“: Tadas Šimkus – 19 tšk., Domantas Oksas – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Matas Gusarovas – 6 tšk.

„Komanda X“: Lukas Klangauskas – 19 tšk., Deividas Puodžiulis – 15 tšk., Dangirdas Vinkšnaitis – 14 tšk. (7 rezult. perd.), Ernestas Kalinskas – 14 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 6)

Anonimas2015 balandžio 25 d., 01:26 val.
Nereikia priimti asmeniškai. Tiesiog man nepatinka klasikinis lietuvių pomėgis yra rimtas reikalas ar ne kainas dempinguoti. Učis student :)
tomuxkur2015 balandžio 24 d., 14:08 val.
Drąsus kažkoks, duok jei toks kietas esi. Iš kur Jus tokie lendat drąsūs, pralinksminai AČIŪ

Anonimas2015 balandžio 24 d., 11:06 val.
Davai darom taip. Aš tau eurų neduosiu, o duosiu į snukį. Žinosi kaip dempingu užsiimti
„Komanda X“ eliminavo „Lietuvos geležinkelius“ ir pateko į ketvirtfinalį (2015 balandžio 14 d., antradienis, 23:57 val.)„Komanda X“ įveikė „ACME“ ir iškovojo pirmą pergalę „Sportturo“ taurėje (2015 kovo 31 d., antradienis, 22:04 val.)„Sporto manija 98“ antroje rungtynių pusėje įveikė „BK Centre“ ir pateko į ketvirtfinalį (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 18:12 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Komanda X“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 00:00 val.)BC „Gazuotas Pienas Miau“ vargais negalais palaužė „Komandą X“ ir pasiekė finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:12 val.)„Rind“ po atkaklios kovos įveikė jaunuosius varžovus (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 23:45 val.)„KMAIK“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Ragai ‒ LC Partizanas“ be didesnio vargo įveikė „Komanda X“. (2015 kovo 24 d., antradienis, 23:06 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės bronzą išvargo „Komanda X“ (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:51 val.)