DNC – Sport Fairy vs KK „Pauliukai“ (88:66)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 17 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„DNC – Sport Fairy“ pergalei pasiekti užteko vieno kėlinuko

2015 kovo 17 d., Antradienis, 22:43 val., peržiūros: 1250

Kovo 17 dieną, 20:45 val., T.Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko „B“ lygos komandos „DNC – Sport Fairy“ (šeimininkai) ir KK „Pauliukai“ (svečiai). Buvo žaidžiamos ketvirtfinalio rungtynės tarp šių ekipų. Nors pirmuosius du kėlinukus didžiąją laiko dalį priekyje buvo KK „Pauliukai“, tačiau šeimininkams užteko vos vieno puikaus kėlinuko ir viskas tapo aišku. Puikiai sužaistas ir užtikrintai laimėtas trečiasis ketvirtis (31:8) leido saugiai pabaigti rungtynes „DNC – Sport Fairy“ ekipai, o susitikimas baigėsi rezultatu 88:66.

Rungtynių pradžioje daug geriau sekėsi KK „Pauliukai“ krepšininkams, kurie žaidė agresyviai, nebijodami kontakto ir daugelį atakų pabaigė tiesiog metimais iš po krepšio. Tuo tarpu šeimininkų puolimas strigo, ilgą laiką komanda nesugebėjo rinkti taškų ir tik keli A. Gedmino tritaškiai kiek išjudino žaidimą. Vis tik skirtumas jau buvo išaugęs ir „DNC – Sport Fairy“ krepšininkai turėjo net 11 taškų deficitą. Tačiau ties šiuo momentu svečių koncentracija gynyboje pradingo ir abi ekipos jau žaidė greitą, daugiau puolimu paremtą žaidimą. Skirtumas labai greitai ištirpo, o ilgoji pertrauka prasidėjo jau esant lygiam rezultatui 42:42.

Antroje rungtynių dalyje „DNC – Sport Fairy“ greitai nutolo. Šeimininkų darbas gynyboje ir kova dėl atšokusių kmuolių leido tvirtai kontroliuoti situaciją aikštelėje, o skirtumas augo tiesiog žaibiškai. KK „Pauliukai“ turėjo rimtų problemų, trumpas suolelis neleido išlaikyti to paties tempo, o pražangos tik dar labiau sukaustė krepšininkų veiksmus. „DNC – Sport Fairy“ vos per vieną kėlinuką sugebėjo pasiekti pranašumą, kurio užteko norint pasiekti nesunkią pergalę. Skirtumui perkopus 20 taškų ribą, abi komandos ėmė žaisti chaotiškai, o likęs laikas greičiau tebuvo formalumas. „DNC – Sport Fairy“ pasiekė puikią pergalę laimėdami rungtynes rezultatu 88:66.

Donatas Budginas („DNC – Sport Fairy“):

„iš pradžių leidome laisvai žaisti varžovų lyderiui, bet vėliau komanda pakeitė savo gynybą ir tai leido nutolti, bei pasiekti pergalę“

DNC – Sport Fairy: Andrius Gedminas – 22 tšk., Paulius Valentukonis – 17 tšk. (10 atk. kam.), Giedrius Jevstignejevas – 15 tšk. (11 atk. kam.), Karolis Meiliūnas – 14 tšk. (9 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

KK „Pauliukai“: Mindaugas Gelžinis – 29 tšk., Aivaras Bisigirskas – 13 tšk., Arvydas Geiša – 11 tšk. (12 atk. kam.)

„DNC – Sport Fairy“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:11 val.)„DNC – Sport Fairy“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 01:20 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ nesunkiai eliminavo KK „Pauliukus“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 22:53 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ palaužė „Pauliukai“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:58 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ kandžiojosi, bet prieš vėją nepapūtė (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 22:47 val.)„DNC ‒ Sport fairy“ be didesnio vargo įveikė „Bangos“ ekipą. (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ patiesė BC „Sporto fėją & Detagamą“ ir pasidabino „B“ lygos bronza (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 21:40 val.)DNC – Sport Fairy nugalėjo nuo antro kėlinio 5-se žaidusius KK „Pauliukai“ (2015 kovo 10 d., antradienis, 23:38 val.)"DNC - Sport Fairy" be didesnio vargo palaužė "Kauno SRC" ekipą. (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 17:55 val.)Po atkaklios kovos “DNC – Sport Fairy“ nugalėjo „Voluktė“ ir pusfinalyje įsiveržė į priekį 1:0 (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:36 val.)