Sporto manija vs UNITED & Radijas Tau (112:101)Elito lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 gegužės 12 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

18 Liutauro Lukošenkino rezultatyvių perdavimų neišgelbėjo „United & Radijo Tau“ nuo apmaudžios nesėkmės

2014 gegužės 12 d., Pirmadienis, 23:35 val., peržiūros: 1432

Pirmadienį, gegužės 12 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko "Elito" lygos ketvirtfinalio pirmasis susitikimas tarp vietos "Sporto manijos" ir " UNITED & Radijo Tau" ekipų. Rungtynių pirmosios dvi minutės buvo "sausos" abiems komandoms, tačiau vėliau pirmieji prabilo aikštės šeimininkai, vis tik vietoje stovėti nelikę svečių krepšininkai perėmė iniciatyvą ir po pirmojo kėlinuko turėjo penkių taškų pranašumą. Antrojo ketvirčio eigoje ir toliau šiek tiek geriau atrodė " UNITED & Radijas Tau", todėl prieš ilgąją pertrauką jie turėjo devynių taškų pranašumą. Po pertraukos atsigavo "Sporto manijos" puolimas ir šie sumažino savo atsilikimą, o paskutinės rungtynių dalies viduryje sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Kiek sutrikę svečiai dar buvo susigrąžinę iniciatyvą į savo rankas, tačiau užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidę aikštės šeimininkai išsiveržė serijoje iki dviejų pergalių 1:0. 112:101 (21:26, 22:26, 29:27, 40:22).

Rungtynių pradžioje abiems komandoms nesisekė pelnyti taškų, tačiau pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė aikštės šeimininkai ir nutolo nuo varžovų penkių taškų skirtumu. Ilgai netrukus svečiai pasivijo varžovus ir išlygino rezultatą, bet "Sporto manija" pelnė dar kelis taškus iš eilės ir susigrąžino turėtą persvarą. Vis tik, "UNITED & Radijas Tau" sugebėjo spurtuoti ir perimti iniciatyvą į savo rankas. Nors rezultatas dar kartą buvo išlygintas, tačiau kėlinuko pabaigoje užtikrintai žaidę svečių krepšininkai sugebėjo išsaugoti penkių taškų pranašumą. 21:26.

Antrojo ketvirčio pradžioje " UNITED & Radijas Tau" tiesiog užbombardavo varžovus taikliais tolimais metimais ir padidino skirtumą tarp komandų iki devyniolikos taškų. Kiek per anksti atsipalaidavę svečiai turėjo vėl tuoj pat susikaupti, nes netrukus sekė aikštės šeimininkų atsakas 8:0. Šiek tiek vėliau abi komandos žaidė panašiai ir keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau artėjant laikui į pabaigą "Sporto manija" spurtavo 9:0 ir sumažino savo atsilikimą vos iki penkių taškų. Per likusį laiką svečių ekipos žaidėjai sugebėjo tik šiek tiek padidinti persvarą. 43:52.

Po ilgosios pertraukos žaidimas tarp komandų vis aštrėjo, tačiau kiek geriau rungtyniauti sekėsi puolimo skonį pajutusiems svečiams, kurie savo tolimais metimais varė į neviltį varžovus. Įpusėjus trečiam kėlinuko skirtumas tarp komandų buvo išaugęs net iki dvidešimties taškų, tačiau kovingą charakterį demonstravę aikštės šeimininkai sugebėjo spurtuoti ir sumažinti savo deficitą iki penkių taškų. Pačioje kėlinuko pabaigoje šiek tiek savo komandos reikalus pagerino šį vakarą puikiai žaidęs L.Ivanovas. 72:79.

Pajutę, jog turi realius šansus pasiekti pergalę aikštės šeimininkai jau nuo pat paskutinės rungtynių dalies pradžios ėmė kvėpuoti varžovams į nugarą, kol, galiausiai, įpusėjus kėlinukui sumažino savo atsilikimą iki minimumo. Kiek sutrikę " UNITED & Radijo Tau" ekipos žaidėjai bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau dauguma jų skriejo pro šalį, o tuo puikiai pasinaudojusi "Sporto manija" persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau svečių krepšininkai dar buvo susigrąžinę iniciatyvą, tačiau neilgam, nes užtikrintai žaidę aikštės šeimininkai sugebėjo vėl spurtuoti ir taikliais tolimais metimais įtvirtinti savo pergalę. 112:101.

Antrasis susitikimas įvyks Gegužės 13 dieną, A.Sabonio KC, 20:45 val.

"Sporto manija": Vilius Šumskis – 29 tšk. (10 atk. kam.), Elvinas Kalūginas – 23 tšk. (17 atk. kam., 9 rezult. perd., 6 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Karolis Abramavičius – 22 tšk. (11 rezult. perd.), Rytis Adžgauskas – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Mackevičius – 17 tšk.

"UNITED & Radijas Tau": Andrius Gedminas – 32 tšk., Leonardas Ivanovas – 30 tšk. (15 atk. kam.), Karolis Tarvydas – 20 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 13 tšk. (18 rezult. perd.)

Po rungtynių nugalėtojų treneris Modestas Vaškūnas, šiek tiek padedamas komandos žaidėjo Karolio Abramavičiaus, kalbėjo: "Keitimai buvo labai geri, keitimai nulėmė pergalę. Buvau labai įžvalgus arba taip gavosi. Na, o jeigu rimtai, tai abi komados nepilnų sudėčių ir ryškiai matosi, kad jau atsibodęs tas krepšinis žmonėms ir norisi jau to poilsio, greičiau pabaigti sezoną. Jeigu pastebėjote pats žaidimas buvo toks, kad abi komandos įmetė virš šimto taškų, kas reiškia, kad nebuvo gynybos. Bėgome, metėme, puolėme ir taip gavosi".

Parengė:VDU praktikantė Renata Žemaitytė.

Vilniaus kolegija neprilygo „United & Radijas Tau“ komandai (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Andriaus Gedmino tritaškių šou atnešė „United & Radijui Tau“ trečią pergalę Elito lygoje (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 23:14 val.)„United & Radijas Tau“ išlygino serijos rezultatą (2014 gegužės 13 d., antradienis, 23:14 val.)„Sporto manija“ ketvirtąjame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „United & Radijas Tau“ ekipą ir žengė į Elito lygos pusfinalį (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 23:03 val.)„United & Radijas Tau“ netikėtai lengvai sutriuškino „Vilniaus kolegiją“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 23:29 val.)„United ‒ Radijas Tau“ parklupdė dar vieną Vilniaus ekipą (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 23:21 val.)„Paintysxx.com“ parklupdė be pralaimėjimų „Elito“ lygoje žengusią „UNITED & Radijas Tau“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 15:37 val.)Vilniaus „Tegra“ ‒ Kauno „UNITED & Radijas Tau“ (2013 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 11:12 val.)„UNITED & Radijas Tau“ užmėtė SLK „Patriotus“ (2014 kovo 18 d., antradienis, 23:16 val.)„United ‒ Radijas Tau“ antrą kartą privertė kapituliuoti „Tegrą“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)