BC „AMBI“ vs Lapės (74:58)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 21 d., Šeštadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„BC AMBI“ lengvai įveikė „Lapes“

2013 gruodžio 22 d., Sekmadienis, 00:40 val., peržiūros: 1236

Šeštadienį, Gruodžio 21 dieną, VDU didžiojoje sporto salėje įvyko "C" lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BC "Ambi" (šeimininkai) ir "Lapės" (svečiai). Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkų komanda, kuri po pirmos rungtynių pusės buvo priekyje (35:28). Antroje rungtynių pusėje vaizdas nepasikeitė, šeimininkai tvirtai diktavo sąlygas ir laimėjo rungtynes rezultatu – (74:58)

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkų krepšininkai, kurie pirmieji pelnė taškus. Netrūkus svečiai surengė dvi rezultatyvias atakas, per kurias pataikė tritaškį ir dvitaškį metimus ir sužaidus 2 minutes priekyje buvo "Lapės" – (2:5). Prabėgus dar porai minučių šeimininkų komandai pavyko ne tik išlyginti rezultatą, bet jį ir persverti savo naudai – (7:5). Per likusį kėlinio laiką BC "AMBI" nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir pirma kėlinį laimėjo rezultatu – (18:16).

Antrasis kėlinys taipogi buvo sėkmingesnis šeimininkams, kurie demonstravo kokybiškesnį krepšinį. Sužaidus pusę antro kėlinio komandas jau skyrė 6 taškai – (26:20). Nors abi komandos žaidė greitą žaidimą, rezultatyviau kėlinį sužaidė BC "AMBI", kurie laimėjo kėlinį (17:12) ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (35:28).

Po ilgosios pertraukos vaizdas nepasikeitė. Abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, bet svečiams priartėti nepavykdavo. Likus žaisti porą minučių šeimininkams pavyko geriau užbaigti kėlinį ir pirmą kartą įgyti dviženkli pranašumą – (53:42).

Ketvirtajame kėlinyje toliau žaidimo vadžias rankose laikė BC "AMBI", kurie įpusėjus kėliniui buvo įgiję didžiausią skirtumą rungtynėse 18 taškų – (64:46). Per likusį kėlinio laiką svečiams pavyko sumažinti skirtumą vos dviem taškais ir rungtynės baigėsi – (74:58).

Po laimėtų varžybų BC "AMBI" komandos treneris kalbėjo: "Pradžioje sunkiai įsivažiavome, paskui praktiškai visas varžybas kontroliavome visą eigą. Buvo aišku broko, tokių klaidų, nesusikaupimo, paskui atsiplėšėme 18 taškų ir atsipalaidavome ir vos nesusikūrėme intrigos, kai rezultatas buvo sumažėjas iki 11 taškų. Bet paskui išėjo kovinis penketukas, susikaupėme ir padarėme tvarką."

BC „AMBI“: Vilius Valiulis – 25 tšk., Alius Žibortovičius – 12 tšk., Julius Povilaitis – 12 tšk., Mantas Ungurys – 10 tšk.

Lapės: Aivaras Datas – 14 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Darius Jegorovas – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Alekna – 12 tšk., Antanas Žvirblis – 11 tšk.

„ASU“ be vargo įveikė „Lapes“ (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 00:51 val.)„Ambi“nesunkiai įveikė „Lapes“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 23:27 val.)„Judam“ užtikrintai įveikė „Lapes“ (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:58 val.)„Košmaro“ penketukas pranoko „Lapes“ (2014 kovo 01 d., šeštadienis, 02:22 val.)„Aurelinas“ be vargo sutriuškino „Lapes“ (2014 vasario 07 d., penktadienis, 20:51 val.)„Aurelinui“ teko pavargti su „Lapėmis“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 23:55 val.)„Kaišiadorys“ įveikė BC „Ambi“ (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Transalmis“ neturėjo vargo su „Lapėmis“ (2013 spalio 26 d., šeštadienis, 18:13 val.)„ASU“ be gailesčio sutriuškino „Lapės“ ekipą. (2014 vasario 25 d., antradienis, 01:49 val.)„Aurelinas“ ketvirtame kėlinuke pranoko BC „Ambi“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 00:34 val.)