KAUNO ENERGIJA vs BC LIUKSAS (59:73)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 12 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

BC ''Liuksas'' užtikrintai nugalėjo ''Kauno Energija''

2013 balandžio 15 d., Pirmadienis, 14:37 val., peržiūros: 2198

Balandžio 12 dieną Kauno Energijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno Energija“ priemė svečius BC „Liuksas“ ekipą. Pirmąjį kėlinuką komandos sužaidė lygiai (19:19). Antrasis ketvirtis, kiek geriau sekėsi svečiams, kurie susikrovė 6 taškų pranašumą (32:38). Antroje rungtynių pusėje BC ''Liuksas'' neketino sumažinti apsūkų ir įgijo jau 13 taškų pranašumą (42:55). Ketvirtasis kėlinys vyko taškas į tašką, bet ''Kauno Energijai'' nepavyko prisivyti varžovų, o BC ''Liukso'' ekipa žaidusi užtrikrintai iškovojo lengvą pergalę rezultatu 59:73.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė BC „Liuksas“ (4:0). Šeštąją minutę „Kauno Energija“ sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (9:8). Likusią kėlinio dalį ekipos sužaidė lygiai. Rezultatu 19:19 po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo lygus.

Antram ketvirčiui prasidėjus BC ''Liuksas'' spurtavo 6:0 ir įgijo 6 taškų pranašumą (19:25). Penktąją minutę po sėkmingos ''Kauno Energijos'' atakos pranašumas ištirpo perpus (28:31), bet kėlinuko pabaigoje svečiai sužaidė atkarpą 7:4, po kurios atstatė jau turėtą 6 taškų pranašumą. Rezultatu 32:38 po antrojo kėlinuko priekyje jau buvo BC ''Liuksas''.

Po ilgosios pertraukos scenarijus nepasikeitė, nusiteikę ir susikaupę BC ''Liukso'' žaidėjai toliau dominavo aikštelėje, o ''Kauno Energijai'' beliko stengtis prisivyti varžovus. Sužaidus penkias minutes kėlinyje rezultatu (35:42) priekyje tebuvo BC ''Liuksas''. Likusią kėlinio dalį ''Kauno Energija'' sugebėjo pelnyti tik 7 taškus, o BC ''Liukso'' ekipa pridėjo 13 taškų. Po trijų sužaistų kėlinių rezultatu 42:55 13-kos taškų pranašumą buvo įgiją BC ''Liuksas''.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Nors ''Kauno Energija'' vienu momentu buvo prisiviją varžovus iki 8 taškų ribos, bet sėkmingiau ir drausmingiau rungtyniavę BC ''Liukso'' žaidėjai iškovojo gana lengvą pergalę rezultatu 59:73.

Po rungtynių BC ''Liukso'' ekipos treneris Mantas Lapinskas teigė : ''Pergalę šiose varžybose mano manymu, lėmė geras taiklumas, gynyboje šiek tiek pavargom, tuo labiau mūsų centrų nebuvo, už tai tiksliai pataikyti tritaškiai metimai šiose rungtynėse manau padėjo mūm iškovoti pergalę''.

''Kauno Energija'' : J.Sarapas (20 tšk. 4 rez.perd.) , M.Šimkevičius (14 tšk.) , A.Iškauskas (12 tšk. 12 atk.kam.)

BC ''Liuksas'' : M.Ugianskas (30 tšk. 7/10 tritaškiai. 4 per.kam.) , R.Kybartas (18 tšk. 11 atk.kam. 9 išpr.praž.) , A.Kelpšas (11 tšk.)

Atkaklioje dvikovoje ''Partizanai'' įveikė ''Kauno Energiją'' (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 23:34 val.)''Kauno Energija'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Taiką'' (2013 balandžio 28 d., sekmadienis, 17:13 val.)"Pauliukai" parklupdė "Kauno Energiją" (2013 balandžio 26 d., penktadienis, 22:42 val.)BC "Liuksas" nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio "Pauliukams" (2013 balandžio 28 d., sekmadienis, 22:31 val.)Per kėlinį išbarstę dviženklę taškų persvarą, BC "Liuksas" turėjo pripažinti "Lituanicos" pranašumą (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 00:02 val.)BC Liuksas rungtynių pabaigoje palaužė Taikos komandą (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:53 val.)