BK Centre ‒ 2 vs Nebajeris (66:61)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 21 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BK „Centre ‒ 2“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Nebajeris“ komandos penketuką

2015 lapkričio 21 d., Šeštadienis, 15:01 val., peržiūros: 1169

Lapkričio 21 dieną, šeštadienį, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, A grupės pirmojo turo rungtynės tarp aikštės šeimininkų BK „Centre – 2“ bei svečių statusą turėjusių „Nebajeris“ ekipų. Aikštelės šeimininkai iki šių rungtynių buvo pralaimėję visas žaistas ketverias rungtynes (0-4), tuo tarpu „Nebajeris“ ekipa buvo iškovojusi dvi pergales ir patyrusi tris nesėkmes (2-3).

Svečiai į rungtynes susirinko vos penkiese, tad BK „Centre – 2“ nuo pat rungtynių pradžios nusprendė naudoti presingą, taip tikėdamiesi, jog priešininkai rungtynių gale pavargs. Pirmasis kėlinukas vyko atkakliai, tačiau nedidelę iniciatyvą turėję aikštelės šeimininkai jį laimėjo 17:14.

Antrajame kėlinuke jau iniciatyva priklausė „Nebajeris“ komandai, kuri po taiklaus M. Krūvelio tolimo metimo įgijo devynių taškų persvarą 24:33. Kėlinuko pabaigoje BK „Centre – 2“ pavyko šiek tiek aptirpdyti pervarą ir kėlinukas baigėsi rezultatu 29:35.

Trečiojo kėlinuko viduryje „Nebajeris“ įgijo didžiausią rungtynėse dešimties taškų pranašumą 35:45. Visgi, visas rungtynes šeimininkų taikytas presingas davė vaisių. Svečiai vis dažniau pradėjo praradinėti kamuolius aikštelės viduryje ir antra kėlinuko pusė jau priklausė BK „Centre – 2“ ekipai. Laimėję paskutinę atkarpą svečiai persverė rungtynių rezultatą savo naudai ir po trijų kėlinukų turėjo minimalią persvarą 49:48.

Paskutiniame ketvirtyje pasijautė svečių komandos žaidėjų nuovargis. BK „Centre – 2“ spurtavo ir po taiklaus P.Kirilenko tolimo šūvio įgijo dviženklią persvarą 62:52. Svečiams truputį pavyko aptirpdyti persvarą, tačiau intrigos rungtynėse atkurti nepavyko. Rungtynes rezultatu 66:61 laimėjo ir pirmą pergalę į savo kraitį įsirašė BK „Centre – 2“ krepšininkai.

„Ar visas rungtynes taikytas spaudimas buvo raktas į komandos pergalę?“ Nugalėtojų komandos treneris N. Kirsanov: „šiose rungtynėse, žinoma, tai buvo raktas į pergalę, mes turėjome pranašumą, kadangi priešininkų suolelis buvo tuščias. Aš manau, toliau mes žaisime tik geriau ir geriau. Mūsų komanda yra labai jauna, jie turi parodyti didelę aistrą ir nusiteikimą, kad galėtumėme kautis šiame lygmenyje. Šiuo metu mes komandoje neturime labai gerų žaidėjų, tad turimi žaidėjai turi dirbti labai sunkiai, kad pasiektų rezultatą“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

BK Centre ‒ 2: Denis Malinauskas – 21 tšk., Dima Gostev – 15 tšk. (10 atk. kam.), Kiril Abramtsov – 10 tšk., Pavel Kirilenko – 10 tšk.

Nebajeris: Robertas Petrolis – 20 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tadas Čiuplys – 14 tšk., Rytis Sadauskas – 13 tšk. (12 atk. kam., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Mindaugas Krūvelis – 11 tšk. (10 išpr. praž.)

„BK Centre ‒ 2“ nesunkiai įveikė „LCP KK „Partizanas“ (S)“ ekipą (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 17:54 val.)MRU VSF iškovojo sunkią pergalę prieš Nebajeris (2016 vasario 02 d., antradienis, 05:11 val.)„BK Centre ‒ 2“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „KMAIK“ pranašumą (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 16:34 val.)BK Centre ‒ 2 nukovė LCP KK „Partizanas“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:14 val.)Net 38 kartus suklydusi Kauno „SRC-2“ vis tiek iškovojo pergalę prieš „BK Centre“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:46 val.)BC „Boom“ palaužė „Nebajerio“ pasipriešinimą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:29 val.)Nerezultatyvioje pogrupio lyderių kovoje pergalių seriją pratęsė „Nebajeris“ (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Nebajeris“ (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)A.S.K. „Persvaros“ ir „Nebajerio“ serijoje prireiks lemiamų trečiųjų rungtynių (2016 balandžio 29 d., penktadienis, 22:39 val.)Dviženklę persvarą išbarstęs „Nebajeris“ po dramatiškos kovos vistiek pasiekė pergalę (2016 balandžio 25 d., pirmadienis, 21:08 val.)