Jaunalietuvių sporto organizacija vs Hidraulinės sistemos (64:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 22 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos palaužė „Jaunalietuvių sporto organizacija“.

2015 kovo 22 d., Sekmadienis, 22:31 val., peržiūros: 1245

Sekmadienį, kovo 22 dieną, Kauno sporto centro mokykloje įvyko antrosios atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko "Jaunalietuvių sporto organizacija" ir "Hidraulinių sistemų" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo "Jaunalietuvių sporto organizacija", kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (14:11). Antrame kėlinyje "Hidraulinėms sistemoms" pavyko persverti rezultatą savo naudai ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 5 taškai – (21:26). Trečią kėlinį komandos sužaidė labai rezultatyviai, pelnė net po 29 taškus ir po trijų kėlinių skirtumas tarp komandų išliko tie patys 5 taškai – (50:55). Ketvirtame kėlinyje svečiams pavyko dar šiek tiek padidinti skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (64:71).

Pirmasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus, pirmieji taškus pelnė svečiai, netrukus šeimininkai atsakė taikliu dvitaškiu metimu ir sužaidus nepilnas 2 minutes rezultatas buvo – (2:2). Visą pirmą kėlinį komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus – (6:8) priekyje buvo "Hidraulinės sistemos". Antroje kėlinio dalyje "Jaunalietuvių sporto organizacijai" pavyko surengti spurtą – (6:3) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (14:11).

Antrasis kėlinys sėkmingiau susiklostė "Hidraulinėms sistemoms". Svečiai sužaidus pirmas 5 minutes sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet jį ir persverti – (17:20). Antroje kėlinio dalyje svečiams dar 2 taškais pavyko padidinti skirtumą ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (21:26).

Trečiasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu – (11:5), po kurio "Jaunalietuvių sporto organizacijai" pavyko vėl po ilgos pertraukos išsiveržti į priekį – (32:31), bet netrukus 5 iš eilės M.Markevičiaus pelnyti taškai leido vėl "Hidraulinėms sistemoms" įsiveržti į priekį – (32:36). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo lygus – (39:39). Sužaidus dar 2 minutes šeimininkams pavyko spurtuoti – (6:3) ir vėl priekyje buvo "Jaunalietuvių sporto organizacija" – (45:42). Per likusį laiką svečiams pavyko surengti spurtą – (5:13), po kurio pirmaujanti komanda vėl pasikeitė ir po trijų kėlinių priekyje buvo svečiai – (50:55).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant keliomis tiksliomis atakomis, po kurių šeimininkams pavyko vienu tašku sumažinti skirtumą – (54:58). Sužaidus dar 2 minutes "Hidraulinės sistemos" pelnė 7 taškus iš eilės ir skirtumas pirmą kartą tarp komandų išaugo iki dviženklio – (54:65). Prabėgus dar porai minučių ir kėliniui įpusėjus komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir skirtumas išliko toks pats – (58:69). Rungtynėms baiginėjantis šeimininkai dar bandė mažinti skirtumą, bet skubėjimas nedavė jokių vaisių. "Hidraulinės sistemos" neatsipalaidavo, užtikrintai sužaidė rungtynių galą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (64:71).

Po laimėtų rungtynių "Hidraulinių sistemų" komandos žaidėjas kalbėjo: "Buvo labai nervingos rungtynės, atrodo lyg ir nesusikaupę atėjome, labai sunkiai pradėjome rungtynes, labai nervingi visi buvome. Varžovai labai gerai nusiteikę atėjo, labiau motyvuoti buvo, pradžioje diktavo rungtynių eigą, mes ėjome iš paskos, bet gale atradome savo žaidimą, atradome save ir laimėjome."

Jaunalietuvių sporto organizacija: Martynas Valaitis – 24 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Marius Širvaitis – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Darius Kisielius – 14 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.)

Hidraulinės sistemos: Tadas Vasiliauskas – 26 tšk. (10 išpr. praž.), Marius Markevičius – 22 tšk., Saulius Klimkevičius – 11 tšk., Marius Šumlinskas – 10 tšk. (16 atk. kam.)

„Hidraulinės sistemos“ buvo pranašesni prieš „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos palaužė „Lietuvos dujų“ ekipą. (2015 kovo 06 d., penktadienis, 21:20 val.)„Lietuvos Dujos“ be rimtesnio pasipriešinimo nušlavė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:47 val.)„Callcredit“ gynyba sugniuždė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ neturėjo daug vargo su „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:49 val.)Sporto Asociacija „Persvara“ įveikė „Jaunalietuvių Sporto Organizaciją“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 23:36 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikia „Sporto asociacija „Persvara““ (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:47 val.)Tik po atkaklios kovos „Jaunalietuvių sporto organizacija“ palaužė „Kartlandas.lt & EasyIT.lt“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:54 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Callcredit“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:31 val.)„Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Sanitex“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 18:00 val.)