„C“ lygos reitingas (XII)2019 sausio 21 d., Pirmadienis, 09:02 val.; peržiūros: 2958

W @ SKM 53:64

Prieš lemiamą mūšį pasitreniravę SK „Neveronys“ (+35 vs SFO) pratęsė savo įspūdingą pergalių seriją iki (37-0). Vos septyniese besikovę SK „Neveronys“ iškovojo sunkią pergalę bei pateisino absoliutaus favorito statusą.

2.

(3) GZP-2 (11-1)

W @ KMAIK 68:103

Vienuoliktą pergalę iš eilės iškovojo ir pirmąją vietą grupėje užsitikrino „GZP-2“. Iki pat paskutinio turo ramūs negalėję būti „GZP-2“ krepšininkai 35 taškų skirtumu nugalėjo „KMAIK“.

3.

(2) SK „Mattas“ (11-1)

W vs RAM 87:78

W @ LKR 60:89

L vs NEV 53:64

Trijų rungtynių savaitėje SK „Mattas“ nepersistengė mačuose su grupės vidutiniokais ir tokiu būdu ruošėsi akistatai su SK „Neveronimis“. Visgi sekmadienis nebuvo gera diena SK „Mattui“. Nesulaikę Gudeliausko, Jevstignejevo ir Bartkaus, kurie kartu pelnė 40 taškų, SK „Matto“ krepšininkai patyrė pirmąją nesėkmę sezone.

4.

(4) Grande (9-2)

@ ART

5.

(6) Hidraulinės sistemos (10-2)

W @ NTI 43:63

„HS“ finišavo pergalingai ir jau laukia savo kovų „LAST21“ etape. Apmaudus pralaimėjimas Žalgiriui praėjusią savaitę galėjo palikti juos antroje vietoje, tačiau tas pats Žalgiris suklupo NTI ir ant lėkštutės padovanojo „HS“ grupės nugalėtojos vardą.

6.

(7) BC Straight (10-2)

W vs LPS 80:53

BC „Straight“ susitvarkė su išdukusiais „Laipsniais“ ir sulaukė malonios dovanos iš Žalgirio, kuri kilstelėjo „Straight“ į antrąją grupės vietą.

7.

(8) Tie geresni (10-2)

W vs SPA 79:75

W @ ARK 69:76

Savaitę pradėję pakiliai ir iškovoję devintąją pergalę mače su „Sparta“, „Tie geresni“ gero ūpo neprarado ir sekmadienį. 10-oji komandos pergalė leido užsitikrinti trečiąją vietą grupėje. Jei šią komandą galima laikyti „Randerio“ tęsėja, tai geriausias šios frančizės rezultatas pirmajame etape.

8.

(5) KM Žalgiris (9-3)

L @ NTI 59:54

Pirmą vietą grupėje apmaudžiai iš rankų paleido „Žalgiris“. Nepilnamečių tardymo izoliatoriuje neatlaikę psichologinio spaudimo, jie pralaimėjo „NTI“ ir nusmuko net į trečiąją grupės vietą.

9.

(9) Resmila.lt (9-3)

W @ KRU 66:80

„Resmila“ pergale pabaigė pogrupio varžybas ir uždarė jas trečiojoje grupės vietoje į priekį praleidę tik „C“ lygos favorites.

10.

(12) Ryterna Group (8-4)

W vs NBG 87:78

Ketvirtąją vietą grupėje antradienį užsitikrino „Ryterna Group“ , vedama E.Straigio (23 tšk., 10 atk.kam., 5 rez.perd.) nugalėjusi į ketvirtą vietą besikėsinusią „Naują bangą“.

11.

(10) Kauno Rami (8-4)

L @ SKM 78:67

„Kauno Rami“ per paskutinį penkių rungtynių maratoną iškovojo vos vieną pergalę ir nuo rezultato (7-0) smuko iki (8-4). Visgi pakankamai neblogi trys kėliniai kovoje su SK „Mattu“ suteikia nemažai pozityvo prieš pradedant rimčiausias sezono kovas.

12.

(14) Baltic Master – NTI PN (7-5)

L vs HS 43:63

W vs ŽAL 59:54

W vs RHI 67:58

-20 prieš Hidraulines ir atrodė, jog „NTI“ viltys bliūkšta, tačiau pergalė prieš „Žalgirį“, ko gero buvo svarbiausia šiame etape labiausiai padėjusi iškopti į I-ąjį divizioną po 6 metų pertraukos. Paskutiniame mače su „Rhino“ tereikėjo sužaisti pagal galimybes, ką „NTI-PN“ ir padarė.

13.

(11) Arkus (7-5)*

L @ NOL 20:0

L vs TIE 69:76

„Arkus“ pastaruoju metu turėjo labai rimtų problemų, o mače su „Tais geresniais“ nepagelbėjo net ir Brazdauskis. Akivaizdžiai trūksta Stanislovaičio ir jo lyderystės.

14.

(13) Nauja Banga (6-6)

L @ RYT 87:78

L vs LPS 55:79

„Nauja banga“ paskutinę pirmojo etapo sesiją dvejais pralaimėjimais – „Ryterna Group“ ir „Laipsnių“ komandoms ir greitai atsikratė minčių apie aukštesnę vietą grupėje.

15.

(17) Sparta (6-6)

W vs NOL 98:93

L @ TIE 79:75

Prabulis buvo arti trigubo dublio ir su 41 tašku leido „Spartai“ pasiekti sunkią pergalę, kuriai prireikė net pratęsimo. Jau antradienį buvę ramūs dėl patekimo į „LAST21“ etapą, „Spartos“ vyrai vos nenugalėjo Tų geresnių, o Prabulis (30 pts) žaidė dar vienas nuostabias rungtynės.

16.

(18) BC „Prisikėlę“ (6-6)

L vs BTR 54:56

W @ KKZ 65:77

6 proc. taiklumu iš toli atakavę „Prisikėlę“ vos 2 taškais nusileido „Baltic Transline“, tačiau nebarstė taškų mače su „Žaibu“ ir sulaukę palankių rezultatų žengė į „LAST21“ etapą.

17.

(19) 0Septyni (6-6)

L @ SPA 98:93

W vs ARK 20:0

„0Septyni“ žaidė pratęsimą su „Sparta“, tačiau M.Pocio 35 taškų neužteko, tam kad būtų iškovota šeštoji pergalė. Visgi netikėta dovana iš „Arkus“ garantavo „0Septyni“ kelialapį į kitą etapą.

18.

(20) Elektromontuotojas (6-6)

W vs TPMC 72:60

Kritikos iš komentatorių gavęs „Elektromontuotojas“ penkiese būdami susitvarkė su „TPMC-2“ ir iškopė į „LAST21“ etapą.

19.

(21) KTK (6-6)

W vs VIL 73:33

„KTK“ iš savo pusės padarė viską, kad atsidurtų „LAST21“ etape, o jiems padėjo ir „Feniksas“ nugalėjęs „KMAIK“. Apskritai „KMAIK“ finišavo tragiškai ir pralaimėjo visus tris savaitės susitikimus.

20.

Baltic Transline (6-6)

W vs PRI 56:54

Pergalė prieš „Prisikėlusius“ ir praėjusią savaitę nugalėtas „Elektromontuotojas“ atvėrė „Baltic Transline“ duris į „LAST21“ etapą.

21.

Gemavila (6-6)
W vs LG 76:70
W vs RHI 71:66

Likęs lengvas tvarkaraštis paskutinę savaitę leido „Gemavilai“ susirinkti dvi trūkstamas pergales ir palankiai susiklosčius aplinkybėms palikti už borto „Nebajerį“.