„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

„Top Sport“ Ghetto King 1x1 2K23 I-ojo etapo apžvalga2023 sausio 03 d., Antradienis, 12:53 val.; peržiūros: 1329

NaujienaKomentarai

Martynas Gustainis
Lukas Žilinskas

Praktiškai nuo COVID pandemijos pradžios megėjų krepšinyje, Kaune, nematytas Martynas Gustainis, nusprendė apie save priminti 1x1 Geto kovose. Paskutinį kartą Batniavos marškinėlius dar tuometinėje C lygoje vilkėjęs Gustainis, rinko solidžius skaičius 22,2 PPG, 9,3 RPG. Fiziškai stiprus puolėjas susikaus su Luku Žilinsku (BC Rhino), kuris neišsiskiria BC Rhino gretose rinkdamas po 0,67 Naudingumo balo, tačiau 1x1 kovose būna visko. Poros nugalėtojas susikaus su E.Aleksa, kuris yra vienas geriausių individualių žaidėjų visoje KKL lygoje ir šiuo metu naudingiausias Įmonių lygos žaidėjas (39 EFF). Aleksa perkėlęs savo talentus į RKL B divizioną ten renka kuklesnius skaičius (9,7 PPG), tačiau šiame turnyre yra vienas stipriausių krepšininkų.

Edgaras Dunauskas
Arnas Gauba

Įdomi kova laukia antroje poroje, kurioje susigrums du aukštaūgiai. Elektrėnų Kaišiadorių lygoje po 10 taškų renkantis Arnas Gauba yra panašaus ūgio, kaip ir Mažųjų miestelių lygoje po 12,5 taško per 20 min renkantis Dunauskas. 1x1 turnyre lengviausi taškai pelnomi, žaidžiant nugara į krepšį išnaudojant savo privalumus, klausimas kuris iš jų tą daro geriau, tačiau šioje poroje, žaidėjams esant panašių gabaritų, daug naudos gali duoti būtent žaidimas veidu į krepšį. Poros nugalėtojo laukia J.Pileckas, kuris pasižymi tritaškiais ir prasiveržimu, todėl būtent varžovų gabaritai, gali sukelti nemažai problemų, kas reiškia, kad Pileckui reikės taiklių tolimų metimų, arba 1+1 situacijų.

Laurynas Bunys
Erestas Maleckas

Kautech, pirmoje lygoje daug naudos neduodantis Laurynas Bunys, prieš sezoną turėjo gerų rungtynių Rimo – Patikimoje linijoje. Jo varžovas, Erestas Maleckas jau turi tokio turnyro patirties, kur buvo iškovota viena pergalė. Kad ir kaip bebūtų Kautech, retai kada atkreipia dėmesį į vidutinius žaidėjus, todėl L.Bunys turi kažką tokio į ką Žaideikis galimai ir atkreipė dėmesį. Visgi, poros tolimesnis varžovas Mangirdas Milmontas (21,2 PPG). "TR Project" lyderis, nors ir žaidžia ne pačioje stipriausioje komandoje, tačiau turi neblogų individualių sugebėjimų, kas jam leidžia tikėtis vietos bent jau stipriausiųjų aštuonete.

Donatas Rimkevičius
Denas Drulia

Smarkiai savo statistika mače su Alta Transportu pasikėlęs D.Drulia (BC Rhino), šį sezoną renka po 14 taškų II-ojoje lygoje. Gynėjo laukia sunkus išbandymas prieš patirties ir fiziškumo nestokojantį Donatą Rimkevičių. Rimkevičius jokioje komandoje KKL pirmenybėse nežaidžia jau ilgą laiką, tačiau karts nuo karto išbėga ant parketo būtent 1x1 turnyre. Jei Rimkevičiui pavyktų nugalėti jaunesnį ir tikėtina greitesnį Deną Drulią, vėliau lauktu Šarūnas Petraitis, kuris žaidimą grindžia taip pat fiziškumu ir žaidimu nugara, kas būtų labai paranku minėtam Rinkevičiui, tačiau ne taip paranku Denui Druliai.

Marius Kazakevičius
Marius Bausys

Iki dviejų metrų išstypęs Kazakevičius nerodo stebuklų JKML, "Fortūnos" komandoje ir ten renko vos po 2 taškus. Apie jo varžovą Marių Bausį taip pat informacijos nėra per daugiausiai. Abu priekinės linijos krepšininkai, pratęs centrų dvikovą, ir kitame etape, kuriame laukia vienas aukščiausių KKL krepšininkų M.Cimermanas.

Mantvydas Šimkus
Rokas Čekavičius

Šimkų šiemet pastebėjo T.Jonkus ir "ICE". II-oje lygoje po 8,0 taškus renkantis gynėjas, susigrums su dar vienu "Rhino" atstovu Roku Čekavičiumi. Poros nugalėtojo lauks, praeityje aukštai kildavęs Karolis Lazdauskas. Lazdauskas šiemet daužo kitoje miesto lygoje ir ten juda 10 naudingumo balų ritmu.

Karolis Jankus
Ignas Cicėnas

Karolis Jankus buvo gavęs šansą iš ICE, ikisezoniniame turnyre, tačiau vis dar yra be komandos. Jo varžovas Ignas Cicėnas (Kautech-2), renka minusinį naudingumą antroje profkės komandoje. Prognozuoti laimėtoją čia sudėtinga, tačiau bet kuriuo atveju vėliau laukia daugkartinis finalininkas, jau kartą Atėnuose pas Lekavičių buvęs, Stankevičius.

Rytis Andriuška
Jonas Bliujus

Andriuška savo kaip ketvirto numerio sugebėjimus galės pademonstruoti Jonui Bliujui, dar vienam BC "Rhino" atstovui. Žaidėjų pozicijos kiek skiriasi ir 1x1 žaidime, gynėjui sunkiau nugalėti sunkųjį krašto puolėją. Juolab kitame etape laukia dar vienas aukštaūgis Arvydas Augustinas Ivanauskas.

© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu