„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

INTERVIU: Matas Puotkalis: apie sėkmingą „Admos“ žaidimą, asmeninį pasirodymą ir susižavėjimą L.Jamesu2020 kovo 17 d., Antradienis, 20:53 val.; peržiūros: 1357

NaujienaKomentarai

M.Puotkalis: apie sėkmingą „Admos“ žaidimą, asmeninį pasirodymą ir susižavėjimą L.Jamesu

Matas Puotkalis pradėjo lankyti krepšinio treniruotes būdamas ketvirtokas ir kiek vėliau baigė Kretingos sporto mokyklą. Šiuo metu 23-ejų metų krepšininkas rungtyniauja Kauno Krepšinio lygoje (KKL), kur gina „Adma“ ekipos garbę.

Meilė krepšiniui, palaikymo svarba ir sėkmingas „Admos“ pasirodymas KKL

Krepšinis padeda išsiugdyti charakterį. „Mane visada palaikė tėvai, skatino „nemesti“ krepšinio, nes iš pradžių buvo labai sunku. Greitai susiradau draugų ir per keletą metų įsibėgėjau. Sportas skatina siekti tikslo ir nepasiduoti, atsiranda užsispyrimas, motyvacija“,- privalumus įvardijo sportininkas.

„Adma“ sėkmingai pasirodė KKL „Įmonių“ lygos reguliariajame sezone, kurio metu iškovojo 17 pergalių ir patyrė vos 1 pralaimėjimą. „Turime neblogą komandą, kiekvienoje pozicijoje po 1-2 stiprius žaidėjus. Taip pat turime draugišką kolektyvą, tai padeda pasiekti geresnius rezultatus“,- komandos pasirodymą įvertino M.Puotkalis.

Visgi „Adma“ vienintelį pralaimėjimą patyrė prieš „Dakra – Košmaras“ krepšininkus, kai 93:100 turėjo pripažinti varžovų pranašumą. „Pats šiose rungtynėse negalėjau dalyvauti, todėl manau, kad svarbiausias faktorius buvo jėgų trūkumas, nes žaidė vos šeši žmonės, taip pat pritrūko kelių pagrindinių žaidėjų“,- svarbiausias priežastis įvardijo krepšininkas.

Pasak M.Puotkalio, „Adma“ ekipai labiausiai reikėtų pagerinti žaidimą puolime, kai varžovai pradeda naudoti „zoninę“ gynybą. „Turime išmokti atakuoti prieš „zoninę“ gynybą, nes neretai užstringame. Žinoma, šiuo metu susitikome tik vos su keletu rimtesnių varžovų, o, kai laimi dideliu taškų skirtumu, atsiranda atsipalaidavimas“,- tikino sportininkas.

M.Puotkalis vidutiniškai KKL per rungtynes renka po beveik 23 taškus, o naudingumo balas siekia net 33. „Nesitikėjau, jog toks bus mano naudingumo balas. Žinojau, kad žaisiu bent po 25 minutes ir būsiu svarbi šios komandos dalis“,- pripažino krepšininkas.

KKL „Įmonių“ lygos pliusai, laisvalaikis, susižavėjimas L.Jamesu ir K.Bryanto žūtis

Vienas iš komandos lyderių pozityviai įvertino KKL „Įmonių“ lygą. „Jei žaidi šioje lygoje, tai tikrai užtenka rungtynių skaičiaus, nes varžosi daug komandų. Žinoma, galbūt atsiranda minusas, jog nepavyksta išvengti silpnesnių varžovų",- įspūdžiais dalijosi M.Puotkalis.

Krepšinis yra itin svarbi M.Puotkalio gyvenimo dalis ir laisvalaikio metu. „Domiuosi tiek RKL, NKL, LKL, Europos taure, Eurolyga, tiek NBA. Seku visų lygų rezultatus, turiu daug pažįstamų, žaidžiančių RKL ar NKL lygose. Didelę dalį laiko praleidžiu pats sportuodamas arba žiūrėdamas krepšinį“,- pasakojo sportininkas.

M.Puotkalis labiausiai žavisi Los Andželo „Lakers“ žvaigžde LeBronu Jamesu. „L.Jamesas žavi ir kaip krepšininkas, ir kaip asmenybė. Mūsų yra panašus žaidimo stilius, jis yra labai atsidavęs savo darbui. Krepšininkai, žaidžiantys NBA, įsivelia į skandalus, o su juo to nebuvo. Jis yra šeimos žmogus ir autoritetas“,- atskleidė krepšininkas.

M.Puotkalis pripažino, jog jį sukrėtė NBA legendos Kobe Bryanto žūtis. „Buvo labai liūdna, nes man patinka K.Bryantas, jo žaidimo stilius, jis buvo labai geras žmogus. Iš pradžių nepatikėjau, pagalvojau, kad ši pasklidusi informacija yra melaginga, tačiau, kai supratau, kad tai tikra, mane tai šokiravo. Savaitę laiko buvo sunku suvokti tai, kas nutiko“,- pasakojo sportininkas.

Priminsime, jog šiuo metu dėl visame pasaulyje išplitusio grėsmingo koronaviruso (COVID-19) yra laikinai sustabdytos KKL pirmenybės.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu