Dienos rungtynės: „Advokatų Kontora Konsus“ ‒ „Hidraulinės sistemos“2016 kovo 30 d., Trečiadienis, 13:01 val.; peržiūros: 4897

NaujienaKomentarai

Pirmosiose rungtynėse „Advokatų Kontora Konsus“ patyrė šaltą dušą ir turėjusi net 17 taškų pranašumą, jį iššvaistė ir nusileido „Hidraulinėms sistemoms“. Visgi antrasis susitikimas turėtų būti dar labiau intriguojantis. „Konsus“ pirmosiose rungtynėse negalėjo padėti M.Sadauskas, kuris tuo metu kovėsi „Įmonių“ lygos pusfinalyje su „Hidraulinėmis sistemomis“. Šiandien M.Sadauskas turėtų būti pasiruošęs padėti ir ženkliai sustiprinti „Konsus“ ekipą. Nepadėjo ir G.Kemzūra, kurio situaciją geriausiai turbūt žino tik „Konsus“ ekipa, kadangi pastarasis nerungtyniavo nei viename atkrintamųjų mače.

Prieš šią seriją jau buvo kalbėta, jog „Konsus“ turi stipresnį atsarginių suolelį, tačiau pirmajame susitikime „Hidraulinės sistemos“ pranoko „Konsus“ (11:8). Nors nei vienos ekipos atsarginiai žaidėjai nežibėjo. Žinoma P.Mickūnas, kuris paprastai kyla nuo suolo, dėl M.Sadausko nebuvimo žaidė starto penkete ir tai taip pat įtakojo „Konsus“ suolelio pajėgumą.

Antrajame ir trečiajame kėliniuose leidę varžovams pabėgti „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai, ketvirtajame kėlinyje varžovams leido įmesti vos 5 taškus, patys pelnydami – 24. „Konsus“ sunkiai sekėsi tvarkytis M.Šumlinsku (18 tšk., 14 atk.kam.), tačiau kiti žaidėjai buvo gan smarkiai prislopinti. Ir nors Kudakas pelnė 17 taškų, jo taiklumas buvo toli nuo geriausio (vos 35 proc.). Pergalę pirmosiose rungtynėse leido pasiekti, išgirtoji kibi gynyba ketvirtajame kėlinyje, tačiau antrajame susitikime „Konsus“ turės naują kozirį – M.Sadauską.