„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Dienos rungtynės: Kauno „TPMC“ ‒ „Hidraulinės sistemos“ 2017 spalio 12 d., Ketvirtadienis, 09:10 val.; peržiūros: 587

NaujienaKomentarai

„B“ lygai besiruošianti „TPMC“ kovos su „Hidraulinėmis sistemomis“, kurios šį sezoną išsižadėjo „B“ ir „C“ lygų ir grumsis tik „Įmonių“ lygos pirmenybėse. „Mero“ taurėje „Hidraulinės sistemos“ pralaimėjo vos sykį ir nusileido „Konsus“ krepšininkams. Pogrupio varžybose, kiek netikėtai geriausi „Hidraulinių sistemų“ žaidėjai buvo T.Vainoris (25,5 tšk. ir 12,0 atk.kam.) ir S.Klimkevičius (24,5 tšk.). Po traumos atsigavęs T.Vasiliauskas ir toliau išlieka rimta jėga (18,0 tšk.). Marius Šumlinskas ir Liudas Čekavičius taip pat stengėsi neatsilikti ir per pirmuosius pasirengimo sezonui susitikimus rinko 15 taškų vidurkiui artimus skaičius.

„TPMC“ šiemet surinko dar geresnę sudėtį ir visu tris susitikimus žaidęs E.Stankus (16,3 tšk.) yra kolkas geriausias „TPMC“ žaidėjas. Treneris A.Žadeikis, turi ilgą suolelį ir stengiasi jį pilnai išnaudoti, todėl net 7 žaidėjai turi dviženklį taškų vidurkį, o dar trys rikiuojasi turėdami didesnį nei 9 taškų vidurkį. Būtent aktyvi rotacija leidžia išlaikyti maksimalią žaidimo spartą visas 40 minučių.

„TPMC“ ekipa „B“ lygoje išlaikysianti visą dabartinės „Mero“ taurės branduolį, yra labai rimtas varžovas, bet kuriai ekipai, todėl norint sustabdyti po 91,8 taško pelnančią „technikos profkę“, reikia riboti jų greitą puolimą. „Hidraulinės sistemos“ pajėgios tai padaryti, tačiau klausimas ar jiems pavyks, bus atsakytas šį vakarą.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu