„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

KKL C1 Playoffs (TOP 4)2018 balandžio 08 d., Sekmadienis, 12:35 val.; peržiūros: 4034

NaujienaKomentarai

SK „Neveronys“ (22-0)
“Lažybųguru.lt“ (17-4)

Ekipa (red. „Smėliavimas24.lt“), kuri bene labiausiai priešinosi SK „Neveronims“ šiame sezone, buvo eliminuota „Lažybųguru.lt“ ekipos, todėl SK „Neveronių“ neabejotinai laukia didžiausias išbandymas šiame sezone. Pakankamai rimtų varžovų šiame sezone neturėję SK „Neveronys“ nesunkiai susitvarkė su „Laipsniais“ ir trečią kartą žais „C“ lygos finalo ketverte. Savo kolekcijoje turintys III-osios ir II-osios vietos apdovanojimus, SK „Neveronys“ neturi tik aukso.
„Lažybųguru.lt“ evoliucija iš vidutiniokės KK „Garliavos“ į finalo ketverto dalyvę, visų pirma asocijuojasi su K.Gailiūno prisiviliojimu į savo gretas. „A‘ lygos patirties turintis centras dėl savo gravitacijos, palengvino gyvenimą mažiesiems ekipos žaidėjams ir leidžia „Lažybųguru.lt“ demonstruoti pakankamai kokybišką krepšinį. Antrą geriausią gynybą turintys „Lažybųguru.lt“ krepšininkai (vid. 63,2 tšk.), bandys stabdyti geriausią lygos puolimą (vid. 92,7 tšk.), kurį veda du „TPMC“ talentai – Kalūginas ir Gudeliauskas. Dviejų stichijų kova prasidės jau sekmadienį, kuomet „Lažybųguru.lt“ bandys paneigti skeptikų prognozes dar kartą ir prasibrauti į „C“ lygos finalą.

“MRU VSF“ (19-3)
“Olimpas“ (19-3)

Praėjusio sezono „C“ lygos čempionė „Olimpo“ ekipa susidorojo su ketvirtfinalio barjeru pakankamai nesunkiai. Turėję vardinį kvietimą į „B“ lygą „Olimpo“ krepšininkai pabijojo, grumtis pajėgesniame turnyre ir liko ginti čempionų titulo. Jų varžovai „MRU VSF“ pernai taip pat dalyvavo finalo ketverte, tačiau liko nieko nepešę ir liko ketvirti. Šiemet „MRU VSF“ žaidžia dar galingiau, tačiau finalo ketverto komandos, dar stipresnės nei pernai. Išsprendę Vyšniauskų klausimą, „MRU VSF“ stos į kovą su M.Knyšiaus vedamu „Olimpu“. Ne pirmą sezoną po krepšiais besistengianti dominuoti „Olimpo“ komanda, vidutiniškai atkovoja po 53,52 kamuolio, nors ypatingai ryškių vidurio puolėjų neturi. Šioje komandoje po lenta kovoja visi ir tai vienas iš faktorių kuriuos turi išspręsti „MRU“. „Olimpo“ atveju, jiems teks stabdyti „MRU“ tritaškininkus. Patys nevengiantys atakuoti ir galintys paleisti seriją tritaškių „Olimpo“ krepšininkai demonstruoja vidutinę gynybą ir stengiasi viską išspręsti uraganiniu puolimu, tačiau jei „Olimpas“ leis „MRU“ įsimėtyti, taškų lenktynėse gali būti labai sunku. Geresnius puolimo ir gynybos rodiklius turintys „MRU“, „ant popieriaus“ pirmauja, tačiau kaip pasisuks ši serija po pirmųjų rungtynių sužinosime jau greitai.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu