„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

INTERVIU: Ambicingus „Dakra – Košmaras“ ekipos planus atskleidęs M.Staniukaitis: „Tiesiog dalyvauti mums nepatinka“2019 lapkričio 18 d., Pirmadienis, 17:30 val.; peržiūros: 921

NaujienaKomentarai

Ambicingus „Dakra – Košmaras“ ekipos planus atskleidęs M.Staniukaitis: „Tiesiog dalyvauti mums nepatinka“

Matas Staniukaitis pradėjo žaisti krepšinį vaikystėje ir šios sporto šakos paslapčių mokėsi Arvydo Sabonio krepšinio mokykloje. 26-erių metų krepšininkas šiuo metu varžosi Kauno krepšinio lygoje (KKL), kur gina „Dakra – Košmaras“ ekipos garbę.

Teigiama krepšinio pusė ir puikus „Dakra – Košmaras“ startas

M.Staniukaitis pripažino, jog krepšinis jį labiausiai sužavėjo tuo, jog tai – komandinis sportas. „Man taip pat patinka čia egzistuojanti didelė konkurencija, nes tenka varžytis su įvairaus meistriškumo žaidėjais“,- atskleidė sportininkas.

Prie „Dakra – Košmaras“ ekipos prisijungęs ir šį sezoną „Įmonių“ lygoje besivaržantis krepšininkas atskleidė, jog tokį sprendimą jį paskatino priimti noras sportuoti, žaisti krepšinį ir vėl varžytis aikštėje. „Draugai pasiūlė prie jų prisijungti ir pasportuoti. Vėliau sulaukiau kvietimo prisijungti prie komandos, daug nedvejojau ir sutikau“, priežastis įvardijo krepšininkas.

„Dakra – Košmaras“ puikiai startavo šiame sezone – iškovojo 4 pergales ir patyrė vos 1 pralaimėjimą. Pasak vieno iš komandos lyderių, tai padaryti padėjo puiki komandinė dvasia ir vienas kito supratimas aikštėje. „Daug nesipykstame ir visi kartu siekiame bendro tikslo. Treneris visada anksčiau kartodavo, jog geriausias puolimas – gynyba. Bandome šią filosofiją pritaikyti ir mūsų komandoje. Viskas prasideda nuo gynybos – sėkmingai apsigynus, žaidėjai jaučia didesnį pakylėjimą, pasitikėjimą savimi, atsiranda papildomas „užsivedimas“,- pasakojo M.Staniukaitis.

Komanda priešpaskutiniame „Įmonių“ lygos ture patyrė skaudų pralaimėjimą, kai po atkaklios kovos 58:59 turėjo pripažinti „Alaina“ pranašumą. „Tokį rezultatą nulėmė tai, jog nežaidėme būdami pilnos sudėties, tačiau tai nėra pasiteisinimas. Manau reikėjo didesnio susikaupimo ir sutelkimo dėmesio į gynybą. Tokios rungtynės pratina prie įtampos, su kuria reikia lemiamu metu susitvarkyti, neprarandant „šalto“ proto“,- pripažino atletas.

„Dakra – Košmaras“ šiame sezone neslepia ambicijų ir kelia aukščiausius tikslus. „Visada reikia stengtis ir siekti užimti aukščiausią poziciją. Tiesiog dalyvauti mums nepatinka, jei žaidi, tai reikia ir daryti“,- teigė 26-erių metų krepšininkas.

Puikus asmeninis pasirodymas ir laisvalaikio praleidimas su kolegomis iš darbo

M.Staniukaitis „Įmonių“ lygoje vidutiniškai atlieka po daugiau nei 10 rezultatyvių perdavimų, o bendras efektyvumas siekia net 27 balus. „Nuo mažų dienų žaisdavau įžaidėjo pozicijoje, todėl kamuolių skirstymas man yra įaugęs į kraują. Matydamas žmogų, atsidūrusį geresnėje ar laisvesnėje situacijoje, visada stengiuosi perduoti jam kamuolį. Su kiekvienomis rungtynėmis ir treniruote stiprėja kitų žaidėjų pojūtis aikštėje. Krepšinis padeda suprasti kitų žaidėjų įpročius, kaip jie rungtyniauja. Tuo tarpu statistika – tik skaičiai. Žinoma, jos yra smagu, kai jie būna teigiami, tačiau jų nesureikšminu. Svarbiausia , kad pasibaigus rungtynėms švieslentėje degtų teigiamas rezultatas ir komanda laimėtų“,- kuklus išliko sportininkas.

26-erių metų krepšininkas pripažino, jog bendras laisvalaikio praleidimas varžantis KKL padeda sustiprinti ryšį su kolegomis. „Labai smagu yra žaisti savo malonumui su žmonėmis, su kuriais turi bendrą tikslą. Papildomas laikas padeda stiprinti ryšius ir tarpusavio supratimą, kas tuo pačiu gerina ir santykius aikštelėje bei vienas kito pojūtį joje“,- teigiamus aspektus įvardijo sportininkas.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu