„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Dienos rungtynes: „Ice“ ‒ Birštono „Olimpas“2019 spalio 02 d., Trečiadienis, 11:34 val.; peržiūros: 247

NaujienaKomentarai

„Mero“ taurės turnyro grupių etapas pasiekė finišo tiesiąją. Liko 10 susitikimų iš kurių 4 bus sužaisti šiandien. „Ice“ ir Birštono „Olimpo“ kova turėtu būti įdomiausia iš visų šiandien vyksiančių, kadangi šis mūšis bus labiausiai panašus į aukštesnio lygio KKL krepšinį.

Paulius Vilkas ir Arminas Žagelis vedantys „Ice“ žaidėjai nesulaikė įsismarkavusių „Hidraulinių sistemų“ (109:83) ir patyrė pirmąją nesėkmę. Visgi kaunantis dėl patekimo į TOP8 šiandien pergalė yra būtina. Jei „Olimpas“ dar galėtų sau atleisti patirtą pralaimėjimą, tai „Ice“ kluptelėjimas komplikuotų jų šansus žengti toliau. „Pastolinis“ ir „Žalgiris“ įnešė sumaišties į šią pakankamai pajėgią grupę, tačiau net tuo atveju jei antroji grupės vieta surinktų (2-2), „Ice“ to ko gero neužtektų norint užimti vieną pirmų dviejų vietų grupėje, kai „Olimpas“ pergalės atveju prieš „Hidraulines sistemas“ galėtų dar labiau sumaišyti kortas visiems.

„Olimpo“ sugrįžimas buvo sunkus, bet naujas „Olimpo“ veidas maloniai nustebino. 16-etis Dominykas Jurgelionis surinko 19 taškų, buvo drąsus ir turėtų atkreipti „B“ lygos komandų dėmesį. Pakankamai agresyvus buvo „Olimpo“ senbuvis M.Seilius metęs į krepšį net 25 kartus, tiesa taiklumas nebuvo pats geriausias vos 32 procentai. Žinoma net 19 metimų buvo tritaškiai, o 31 procento taiklumas yra vidutiniškas.

„Olimpas“ gali uždaryti kelią „Ice“ į TOP8, tačiau ar jiems pavyks tai pasiekti legendiniame „Ice“ bunkeryje sužinosime šiandien vakare.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu