„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2019 TOP8 2019 gegužės 17 d., Penktadienis, 11:38 val.; peržiūros: 4797

KM „Žalgiris-2“ (4-0)
“R2P Sport-2“ (2-1)

KM „Žalgiris“ sugebėjo nokautuoti „GZP“ ir pasiimti pirmąją vietą „A“ pogrupyje, tačiau ketvirtfinalyje jų laukia ne ką mažiau grėsmingas varžovas – „R2P Sport – 2“. Šiemet „AB“ lygoje 9-10 vietą pasidaliję su vyresne KM „Žalgirio“ karta, „R2P Sport-2“ pasistiprino ir „Laikinosios sostinės“ taurėje turi kur kas grėsmingesnę sudėtį. Iš pagrindų atsinaujinusią „R2P Sport-2“ į priekį veda vidurio puolėjas Benas Steponavičius (28,0 ppg). Vos po vieną susitikimą sužaidę A.Gavelis (27,0 ppg) ir L.Armonas (25,0 ppg) sudaro pavojingą puolėjų tandemą. Iš kitų komandų pasiskolinti G.Vitkauskas, G.Prabulis, G.Velička ir E.Poškus, taip pat yra rima paspirtis šiai komandai. KM „Žalgiris-2“ solidžiai dėl kamuolių puolime kovojanti komanda, stengiasi lipti ant lentos ir gintis pakankamai agresyviai. Net penki žaidėjai komandoje meta 10 ir daugiau taškų, o pagrindinis komandos puolimo trejetas – Butkus (16,8 ppg), Misiliūnas (12,5 ppg) ir Dembinskas (11,3 ppg). Jei Misiliūnas turi problemų atakuodamas iš toli, tai Butkus ir Dembinskas gali skaudžiai bausti tolimais metimais.

Pro Angels (3-0)
Ice (2-1)

„Pro Angels“ laimėjo „B“ lygą, o „Ice“ liko treti. Lyginant su pagrindinėmis sezono varžybomis „Pro Angels“ sudėtis gerokai pasikeitusi, skolinantis kitų komandų lyderius. Tik Sakalauskas ir Marčiauskas liko iš „B’ lygos čempioninės sudėties, tačiau prisijungę krepšininkai sudėties tikrai nesusilpnino. Vienerias rungtynes sužaidęs S.Raupys (32,00 ppg), kol kas rezultatyviausias komandos žaidėjas, tuo tarpu Ignas Krukonis, vienas „TPMC“ lyderių renka po 23 taškus per rungtynes. Jančiukas, Velavičius ir Daraškevičius prisijungė iš „R2P Sport-2“ kolektyvo, Pupinis iš Kauno Autobusų, Jasevičius iš Konsus. Prie visos šios kompanijos pridėjus tą patį Sakalauską, Marčiauską ir Patašių iš Laipsnių gauname labai konkurencingą kolektyvą. „Ice“ savo ruožtu turėdama U19 rinktinės kandidatą Žagelį ir išlaikiusi didesnę dalį bronzinės sudėties lyderių, pridėjo prie komandos Luką Aleksiūną (12,0 ppg), T.Šorių (10,3 ppg), D.Sakalauską (9,00 ppg) ir L.Kurtinaitį (7,0 ppg). Pavardėmis „Ice“ nė iš tolo negali lygintis su „Pro Angels“, tačiau „Ice“ ginyba ir pačių „Pro Angels“ galėjimas atvykti į šį ketvirtfinalį sukuria menka intrigėlę.

“Sporto Manija“ (3-0)
“Žalgiris-1“ (2-1)

“Sporto Manija“, kaip visuomet turi fantastinę sudėtį ir bemaž jau gali mąstyti apie pusfinalio datą. Be didesnio vargo praėję grupės etapą, „Sporto Manija“ galėtų nerimauti tik dėl to, kas galės žaisti ketvirtfinalyje, nes talento šioje komandoje apstu. L.Ivanovas žaidžiantis labai gerą sezoną, šiame turnyre renka po (24,5 ppg). Kryžius, Šaulys ir Dimša kiti trys žaidėjai renkantys po 20+ taškų. Viso savo potencialo dar tikrai neparodė Kleiza ir Šukys, Kudirka, Adžgauskas ir Pranevičius. „Žalgiriui-1“, kita vertus vien žaidimas prieš šią komandą turėtų suteikti patirties, kurią daugelis šios komandos žaidėjų, pratęs megėjų komandose ateityje. Visgi šioje komandoje akys labiausiai krypsta į Šalčių (23,3 ppg), kuris šią komandą vedė ir „AB“ lygos pirmenybėse bei Špoką (17,7 ppg) ir Urboną (17,0 ppg). Apskritai ši „Žalgirio“ komanda kogero šiek tiek silpnesnė nei metais jaunesnė karta, todėl čia didesnę intrigą galėtų įnešti nepilnai susirinkusi „Sporto Manijos“ sudėtis.

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)Kirkas2019 gegužės 20 d., 14:19 val.
Įkalei.
Anonimas2019 gegužės 19 d., 14:59 val.
na reikia neveronin snd pirma pralaimejima ikaltbroken heart
Linas2019 gegužės 18 d., 18:43 val.
@Kirkas, čia ne dėl Neveronių, o dėl to, kad ažvalgininkas stengiasi likti nešališkas ir nerašyti apie tas rungtynes, kuriose Neveronys bus jų varžovai...
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu