„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

INTERVIU. Martynas Gustainis: apie „Batniavos“ pasirodymą KKL'e, asmeninius rodiklius ir įsimintiniausias iškovotas pergales 3x3 turnyruose 2020 gegužės 25 d., Pirmadienis, 13:00 val.; peržiūros: 1962

NaujienaKomentarai

M.Gustainis: apie „Batniavos“ pasirodymą KKL, asmeninius rodiklius ir įsimintiniausias iškovotas pergales 3x3 turnyruose

Martynas Gustainis žaisti krepšinį pradėjo prieš 10 metų „Vilkijos“ gimnazijoje. Tuo metu treneris Vincas Pilipaitis rinko 1994 metais gimusių žaidėjų komandą, pastarasis kaip ir dauguma klasės draugų nusprendė išbandyti šią sporto šaką. Vaikiną ji labiausiai sužavėjo fiziškumu ir greitai besikeičiančiu rezultatu. Šiuo metu M.Gustainis rungtyniauja Kauno krepšinio lygoje, kur gina „Batniavos“ ekipos garbę.

„Batniavos“ pasirodymas ir asmeniniai rodikliai KKL C lygoje bei sustabdytas čempionatas

„Batniava“ KKL finišavo C lygos B pogrupio aštuntoje vietoje, tačiau iškovojo bilietą į atkrintamąsias kovas, kuriose turėjo susitikti su „Neveronys – KKA“ krepšininkais. „Manau, kad kaip naujai suburtai komandai šis rezultatas yra visai neblogas. Keletą rungtynių pralaimėjome nedideliu taškų skirtumu. Jei tomis akimirkomis būtų pavykę iškovoti pergales, rezultatas būtų geresnis“,- tikino sportininkas.

Pasak M.Gustainio, „Batniavai“ šiame sezone labiausiai pritrūko ilgesnio atsarginių žaidėjų suolelio. „Manau, kad mūsų didžiausia stiprybė yra komandos branduolys. Visgi šį kartą labiausiai pritrūko atsarginių žaidėjų ir jų indėlio“,- tikino krepšininkas.

M.Gustainis vidutiniškai per rungtynes išprovokuoja po daugiau nei 10 varžovų pražangų. Visgi krepšininkas šio savo rodiklio nesureikšmina. „Liaudiškai tariant, tai yra „lipimas į medį“. Kiekvienu atveju reikia sugebėti teisėjui parodyti varžovo kontaktą, prisilietimą ar kepštelėjimą. “,- pripažino sportininkas.

Krepšininkas šiame sezone vidutiniškai rinko po beveik 23 taškus, atkovojo 10 atšokusių kamuolių, o naudingumo balas siekė kiek daugiau nei 28. „Galėjau pasirodyti ir geriau. Prieš sezoną tikėjausi svarbios rolės. Visgi nesu lyderis, kadangi žaidžia visas komandos penketukas“,- kuklus išliko M.Gustainis.

M.Gustainis pripažino, jog buvo nemalonu sužinoti KKL sprendimą sustabdyti pirmenybes dėl visame pasaulyje išplitusio koronaviruso ir paskelbto karantino. „Reakcijos buvo nuviliančios. Norėjome šiame sezone patriukšmauti, nes maždaug mėnesį laiko demonstravome tikrai gerą žaidimą“,- nusivylimo neslėpė krepšininkas.

Dalyvavimas 3x3 krepšinio turnyruose ir karantino metu leidžiamas laikas

M.Gustainis anksčiau ne kartą yra dalyvavęs 3x3 krepšinio turnyruose. „Įsimintiniausias kartas buvo, kai pirmą kartą dalyvavome naktiniame krepšinyje. Subūrėme gerą komandą ir laimėjome pirmą vietą, nors atvažiavome tik pažaisti savo malonumui. Žinoma, kad visos pergalės iškovotos kartu su Gyčiu Vyšniausku yra įsimintinos, nes geresnio komandos draugo nepavyktų surasti“,- tikino sportininkas.

Pasak krepšininko, tokio tipo turnyruose yra reikalingos specifinės savybės. „Šiuose turnyruose žaidimas būna labai kietas. Dėl šios priežasties krepšininkams yra reikalingas fiziškumas ir meistriškumas. Šiuo metu stebiu didžiuosius turnyrus. Svarstyčiau dalyvauti, jei rasčiau komandos draugus, kurie galėtų žaisti šiame lygyje, nes būtų įdomu tik laimėti“,- tikino M.Gustainis.

M.Gustainis karantino metu laiką skiria artimiausiems žmonėms. „Mano profesijos karantinas nelabai palietė, nenuobodžiuoju, tačiau daugiau laiko praleidžiu su šeimos nariais“,- atskleidė krepšininkas.
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu