„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

„B“ lygos TOP6 etapo apžvalga2019 balandžio 09 d., Antradienis, 16:15 val.; peržiūros: 656

NaujienaKomentarai

„B“ lygoje liko 6 komandos, kurios neprasibrovė į „A“ lygos finalo ketvertą ir keturios iš jų žais ketvirtfinalio seriją, kur paaiškės dar dvi komandos prisijungsiančios prie „Pro Angels“ ir „Ice“ komandų, kurios jau laukia savo varžovių kovoje dėl „B“ lygos nugalėtojų vardo.

“MRU VSA“ (4-14)
“R2P Sport – S/M“ (4-14)

Abi komandos reguliarųjį sezoną baigė identiškais rezultatais, tačiau „MRU VSA“ liko aštunta ir dar turėjo šansą patekti į „A“ lygos finalo ketvertą. Visgi Kauno „TPMC“ įrodė, jog ji visdar yra numeris 1, jungtinėje A ir B lygoje ir abu kartus sutriuškino „MRU“. Žvelgiant į šios poros komandų tarpusavio akistatą „MRU“ laimėjo abu kartus, tačiau vienas sustikimas (73:76 @ VRM sporto salė) buvo nepaprastai atkaklus, o tąkart „MRU“ į priekį vedė K.Surplys 18 , Kniukšta 15 ir Margelis 15. Surplys ir Kniukšta apskritai viso sezono metu renka didžiąją dalį aškų, tačiau toliau bet kas gali iššauti rungtynės, o ypač kai oponentas panašaus pajėgumo. „MRU VSA“ pernai „C“ lygoje liko antrojoje vietoje, šiemet pretenduoja į medalius „B“ lygoje, taigi nors ir buvo pralaimėta net 16 kartų šį sezoną dėka palankios turnyrų sistemos „MRU“ gali pabaigti turnyrą su trofėjumi. „R2P Sport“ viso sezono metu nerodė gerų rezultatų, tačiau jau praėjusių metų „Playoffai“ parodė, jog „R2P Sport – S/M“ gerai jaučiasi tokio formato varžybose ir sugebėjo užsidėti trečiosios vietos medalius. Tam kad būtų galima tikėtis pernykštės sėkmes, visų pirma reikia prašokti „MRU“ barjerą, kuris šiemet jiems atrodo pakankamai aukštas ir buvo pralaimėti abu susitikimai. Velavičius, Paulauskas, Pacevičius, Issak gan solidi žaidėjų grupė. Tas pats Jančiukas, Daraškevičius, Jusčius, tačiau vėlgi komandos lyderių pagal statistinius rodiklius lankomumas buvo pakankamai prastas, todėl sugūžėjus visam „R2P Sport – S/M“ talentui į aikštelę „MRU“ gali užklupti nemažos problemos. Laukia tikrai nenuspėjama ir įdomi akistata, kurios svarbiausias veiksnys, kiek sugebės mobilizuotis „R2P“.

„Konsus“ (14-4)
“Žalgiris“ (2-16)

Dar visai nesenai „Konsus“ buvo per žingsnį nuo „A“ lygos finalo ketverto, reguliariojo sezono metu buvo pralaimėję vos 4 kartus, o „Akademijos“ sezono pabaiga jiems nežadėjo nieko gero. Visgi „Konsus“ patys turėjo problemų, nesugebėjo jų išspręsti ir pralaimėjo seriją „Akademijai“ (2:1) vėl nuleisdami kartelę iki žemesnio lygmens (B lygos). 6-7 žaidėjų kogero pakaks nugalėti KM „Žalgirį“, tačiau jaunimas ambicingas ir tikrai nesudės ginklų anksčiau laiko. Neaišku kokia psichologinė „Konsus“ būklė, tačiau KM „Žalgiris“ tikrai neturi ko prarasti ir net turėdami daug mažiau patyrusią ir šiemet retai pergales iškovojančią ekipą bandys pateikti dar vieną nemalonią staigmeną „Konsus“ ekipai. „Konsus“ akivaizdi favoritė, tačiau jau matėme, kad „Playoffuose“ būna visko.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu