„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

INTERVIU: Kauno Mero Mažosios taurės finalo MVP tapęs A.Jančenko: „Kiekvienas apdovanojimas motyvuoja tobulėti“2019 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 16:49 val.; peržiūros: 941

NaujienaKomentarai

BC „Boom“ Kauno Mero Mažosios taurės finale užtikrintai 82:65 (19:11, 20:17, 28:14, 15:23) nugalėjo „Coca – Cola“ krepšininkus ir iškovojo čempionų titulą. Naudingiausiu finalo žaidėju (MVP) išrinktas Aurelijus Jančenko pripažino, jog triumfuoti šiame turnyre padėjo atliktas geras darbas gynyboje.

Užtikrintas BC „Boom“ komandos pasirodymas Mažojoje taurėje

BC „Boom“ komanda ketvirtfinalyje 92:62 sutriuškino Birštono SC – „Olimpas“, o pusfinalyje 93:62 nepaliko šansų „Omega“ krepšininkams. Pasak A.Jančenko, iškovoti pergales komandai tokiais skirtumais labiausiai padidėjo jaučiama didelė motyvacija. „Manau, kad pagrindinės to priežastys buvo nusiteikimas, komandos susižaidimas ir didelis noras laimėti“,- pripažino sportininkas.

Mažosios taurės finalas su „Coca – Cola“ ekipa prasidėjo nerezultatyviomis atakomis. Visgi BC „Boom“ sugebėjo surengti spurtą ir atsiplėšti nuo savo varžovų bei išlaikyti pranašumą. „Nuo varžovų nutolti padėjo trenerio išsakytos pastabos ir didelis noras laimėti aukso medalius. Manau, kad svarbiausias akcentas buvo gynyba. Labiausiai siekėme sustabdyti varžovų lyderius ir protingai žaisti puolime. Ėjome kautis ir laimėti. Varžovai nustebino netiktai pataikytais metimais ir pelnytais taškais“,- svarbiausias priežastis įvardijo 24-erių metų krepšininkas.

Pasak vieno iš komandos lyderių, BC „Boom“ komanda nusipelnė Mažojoje taurėje iškovoti titulą ir neslėpė . „Patekus į Mažąją taurę mūsų tikslas buvo laimėti auksą. Manau, jog buvome verti laimėti medalius Didžiojoje taurėje. Tuo tarpu pats turnyras paliko gerą įspūdį. Tai buvo pirmas iškovotas mūsų trofėjus šį sezoną. Dalyvauti šioje taurėje buvo įdomu“,- teigė sportininkas.

MVP titulo svarba ir artimiausi planai

A.Jančenko Kauno Mero Mažosios taurės finale surengė įspūdingą pasirodymą. 24-erių metų krepšininkas pelnė 18 taškų ir surinko 24 naudingumo balus bei laimėjo naudingiausio finalo žaidėjo (MVP) apdovanojimą. Visgi sportininkas išliko kuklus ir atidavė nuopelnus savo komandos draugams. „Asmeninės pergalės visada yra labai svarbios. Tai – didelis paskatinimas judėti pirmyn. Komandai taip pat buvo smagu laimėti ir atšvęsti iškovotą pirmąją vietą. Manau, kad surengti tokį pasirodymą padėjo atliktas darbas aikštelėje ir noras laimėti. Prie visų asmeninių užfiksuotų rodiklių prisideda ir labai padeda komandos draugai. Man tai daug reiškia, kiekvienas apdovanojimas motyvuoja tobulėti“,- pripažino atakų organizatorius.

24-erių metų sportininkas neslepia ambicijų ir artėjančiame sezone žais Malesna – Regionų krepšinio lygoje (RKL). „Mano tikslas – tobulėti ir žaisti kuo aukštesniame lygyje. Šiais metais rungtyniausiu RKL čempionate, todėl vis dar nežinau, ar galėsiu papildomai sportuoti KKL“,- ateities planus atskleidė sportininkas.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu