„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

30+ lygos atkrintamųjų progznozės 2019 kovo 14 d., Ketvirtadienis, 10:51 val.; peržiūros: 565

NaujienaKomentarai

Atkrintamųjų metas atėjo ir į 30+ lygą, kur komandos savo kovas pradeda pirmajame atkrintamųjų raunde. „DNC Prekyba“, „LSMU“, „Kauno Savivaldybė – Policija“ ir „Šilainiai“ iškart patenka į TOP 8 etapą, kaip keturios geriausios lygos komandos. „Šernai“ taip pat be kovos pateko jtarp aštuonių geriausiųjų. Penkios komandos žaisiančios „TOP8“ etape jau yra aiškios, tačiau dar trys paaiškės po labai įdomaus pirmojo atktintamųjų raundo.

“Siųsk.lt“ (10-6)
“Agentus“ (8-8)

Silpnesnių komandų pogrupyje rungtyniavusios ekipos, atitinkamai užėmė antrąją ir trečiąją vietą pogrupyje. Kiek geriau sekėsi „Siųsk.lt“ kolektyvui, kuris šį sezoną „Agentus“ nugalėjo abu sykius, tačiau antrajame mače tai padarė vos dviejų taškų skirtumu. „Siųsk.lt“ lyderiai Marčiauskas ir Balčiūnas, visdar lieka didžiausiu „Agentus“ galvos skausmu. „Agentus“ belieka tikėtis, jog bent atkrintamosiose jiems pavyks surinkti pilnesnę sudėtį rungtynėms su „Siųsk.lt“. Š.Kryžius, N.Sivolovas, R.Mickevičius yra ryškiausi komandos žaidėjai ir visų jų pastangų prireiks norint pasiekti pergalę serijoje prieš „Siųsk.lt“.

„Sporto Manija“ (9-7)
“Uno“ (5-11)

“Sporto Manija“ turi vieną stipriausių sudėčių ant popieriaus šioje lygoje, tačiau banguotas vaikščiojimas į rungtynes, „Sporto Maniją“ paliko silpnesnių komandų grupėje, tačiau pirmojoje vietoje. Vien Pelšs, Ivanovas, Juozapaitis ir Vainikevičius, jau yra pakankamai grėsminga jėga, pridėjus kitų „Sporto Manijos“ veteranų patirtį, jie yra vienareikšmiški favoritai kovoje su „Uno“. „Uno“ sezonas buvo ganėtinai nenusisekęs vos penkios pergalės iš 11 ir kogero jiems liko dar du mačai šiame sezone. „Uno“ turi vilčių nugalėti „Sporto Maniją“ tik tuo atveju jei ji ir vėl atsainiai pažiūrės į rungtynių svarbą ir nepritrauks geriausių savo žaidėjų. Nors „Uno“ pirmajį savo sezono mačą prieš „Sporto Manija“ laimėjo, tačiau akivaizdu, jog jų sudėtis nebuvo pati geriausia.

“Dumblas“ (5-11)
“Baltic Transline“ (4-12)

“Dumblas“ paseno ir „C“ lygą iškeitė į „30+“ lygą. Visgi nors „Dumblas“ antrajame etape žaidė stipresnių komandų grupėje, tačiau pergalių ten neiškovojo. Tačiau vien buvimas ten, atkrintamosiose padovanojo sąlyginai lengvesnį varžovą – „Baltic Transline“. Ta pati komanda, kuri visdar bando grumtis C2 lygoje ir ten pernai buvo vicečempionė. Šiemet „Baltic Transline“ įveikė pirmąjį atkrintamųjų raundą ir pateko į TOP8 etapą C2 lygoje. Lygiagrečiai rungtyniaudama „30+“ pirmenybėse su šiek tiek kitokia sudėtimi, savaime aišku be jaunimo, „Baltic Transline“ sunkiai atrodė ir silpnesnių komandų grupėje. „Dumblas“ yra favoritas pasiekti TOP8 etapą. tačiau kyla abejonė, ar tie pralaimėjimai grupėje neišmušė iš vėžių „Dumblo“.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu