„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

C lygos reitingas (I)2017 spalio 10 d., Antradienis, 16:51 val.; peržiūros: 1631

NaujienaKomentarai

Liko mažiau nei 10 dienų iki „C“ ir „Įmonių“ lygų starto, todėl kaip ir praėjusį sezoną sugrįžta savaitiniai reitingai, skirti vizualiai apjungti bendrą kiekvienos iš šių lygų vaizdą ir jų demonstruojamą formą konkrečiu laikotarpiu. Reitinguose bus pateikiamas „C“ lygos komandų TOP20 ir trumpa komandos pasirodymo tą savaitę apžvalga. Pagal jų pergalių ir pralaimėjimų santykį, bei demonstruojamą formą komandos bus atitinkamai įvertinamos ir kops arba kris reitingo laipteliais.

Pirmieji reitingai tai tik spėjimas, kaip po reguliariojo sezono turėtų išsidėstyti ekipos ir tai yra subjektyvi rengėjų nuomonė. Todėl nieko nelaukiant pristatome 1 savaitės, „C“ lygos reitingą.

Vieta

Komanda

Komentaras

1.

SK NEVERONYS

Pagal eilę metų rodomus rezultatus turėtų priklausyti „B“ lygos komandų ešelonui. 2015 m. „C“ lygos vicečempionė, pernai sugebėjo pasiekti „B“ lygos aštuonetą, tačiau galėjo keliauti kur kas toliau. Nesėkmė prieš „Huawei“ ir aukščiausios prabos titulų badas, paskatino „Neveronis“ grįžti į „C“ lygą, kur jiems keliamas tik vienas tikslas – „C“ lygos čempionų taurė.

2.

DUMBLAS

Po sėkmingo reguliariojo sezono (12-5), „Dumblas“ pernai „B“ lygoje krito jau aštuntfinalyje. Kiek netikėtai, šiame sezone „Dumblas“ nusprendė nesivaržyti „B“ lygoje ir grįžti į „C“ lygą, kur ekipa mato realesnius šansus pakovoti dėl medalių.

3.

LAIPSNIAI

Vienas didžiausių praėjusio sezono netikėtumų, taip pat vietoj „B“ lygos, kurioje pernai buvo klasifikuoti (9-16 vietoje), pasirinko „C“ lygą. Jokių didelių praradimų neturintys „Laipsniai“ įrodė, jog gali būti labai konkurencinga ekipa.

4.

SMĖLIAVIMAS24.LT

Praėjusį sezoną „Legiono“ pavadinimu rungtyniavusi komanda šiemet pasidabino rėmėjo „Smėliavimo24.lt“ pavadinimu. „B“ lygoje kalnų nenuvertę, pernai jie iškovojo „C“ lygos bronzą. Dar labiau sustiprinę ir taip nemenką priekinę liniją Zauriu, Rakausku ir Vitoniu, ši ekipa pretendentė pakartoti praėjusių metų sėkmę.

5.

HERMIS

Pernai turėję „two man show“ – Skardžių ir Kudirką, „Hermio“ krepšininkai buvo eliminuoti dar aštuntfinalyje KK „Garliavos“. Šiemet ekipa Skardžių pakeitė iškarto trimis pajėgiais krepšininkai – Petkevičiumi, Pranevičiumi ir Jonaičiu, todėl neatsitiktinai atsidurė tarp potencialiai pajėgiausių „C“ lygos ekipų. Beliko tik įrodyti, kad jie čia atsidūrė neveltui.

6.

KK GARLIAVA

KK „Garliava“ pernai pasiekė ketvirtfinalį, kur nusileido BC „Boom“. Šiemet KK „Garliava“ savo epizodiškai rungtyniavusius žaidėjus pakeitė žymiai pajėgesniais – J.Tumpa, K.Gailiūnu, D.Židanavičiumi ir A.Jakštoniu. Akivaizdu, jog dabar KK „Garliava“ jau žvalgosi į finalo ketvertą ir praeitų metų pasiekimo pakartojimas, jų lūkesčių nepateisintų.

7.

BC STRAIGHT

Po sėkmingo 2015/2016 m. sezono, pernai „Straight“ pasirodė blankiai ir baigė kovą dar šešioliktfinalyje. Šiemet didžiausiu laimikiu tapo E.Stankus, kuris gali pakelti BC „Straight“ į dar aukštesnį lygį.

8.

ELEKTROMONTUOTOJAS

Pernai „B“ lygoje žaidęs ir kalnų nenuvertęs „Elektromontuotojas“ pasirinko lengvesnį kelią ir žais „C“ lygoje. Tiesa, ekipa susilpnėjo, neteko vieno lyderių V.Sutkaus, vietoj kurio atvykęs Š.Pranckevičius, toli gražu nėra tokio kalibro žaidėjas.

9.

Birštono „Olimpas“

Pernai „Šiaurės Dzūkijos Olympiakos“ laimėjo „C“ lygą ir pagaliau pasidabino medaliais. Visgi šiemet „OLY“ drastiškai susilpnėjo ir atsisakė kvietimo į „B‘ lygą, todėl bandys apginti „C‘ lygos čempionų titulą. Visgi be M.Knyšiaus ir O.Brazdžiono tai padaryti bus labai sunku.

10.

Kauno „NTI-PN“

2016/2017 sezonas jiems buvo ypatingas. Puikiai rungtyniavę „NTI-PN“ krepšininkai į savo krepšinio namus „kolonijos angarą“ geru žaidimu pritraukė daug gerų ekipų, kadangi iškopė į „B“ lygą. Deja, jų žygis baigėsi dar aštuntfinalyje pralaimėjimu „United“ krepšininkams, kurių KKL padangėje nebeliko. „NTI“ nusprendė, jog jų vieta „C“ lygoje, kur anaiptol šį sezoną tikrai nebus lengviau.

11.

GRANDE

Pasistažavę „B“ lygoje, tačiau į atkrintamąsias neiškopę „Grande“ krepšininkai, grįžę į „C“ lygą ketvirtfinalyje krito nuo čempionų „Olimpo“ rankos. Šiemet „Grande“ vėl matysime „C“ lygoje, kur esminiu pokyčiu turėtų tapti R.Issak atėjimas. Prie E.Petrausko ir V.Jaciko prisijungęs R.Issak, sustiprino „Grande“ gretas, todėl „Grande“ tikrai realus pretendentas kovoti dėl patekimo į aštuonetuką geriausiųjų.

12.

MRU VSF

Ketvirti pernai likę „MRU VSF“ krepšininkai, taip pat trumpai rungtyniavo „B“ lygoje. Šiemet branduolį išsaugoję „MRU VSF“ krepšininkai pasipildė Ž.Jašinu, kuris dar labiau sustiprins „MRU VSF“. Komanda TOP8 etapą turėtų pasiekti be didesnio vargo, tačiau ar pavyks vėl prasibrauti į finalo ketvertą sunku prognozuoti.

13.

KAUNO RAMI

„Rami“ šį sezoną turės net dvi ekipas. Pirmąją jų Petraičio, Petrošiaus ir Varno vedamą „Kauno Rami“ galima laikyti pagrindine ekipa. Pernai „Rami“ ir vėl pasiekė „C“ lygos šešioliktuką, šiemet tokį pasiekimą „Rami“ mažų mažiausiai turėtų pakartoti.

14.

KMAIK

„KMAIK“ sudėtis išretėjo iki aštuonių žmonių (bent tiek registruota šiai dienai), tačiau ekipa neteko A.Petrausko. Šturmai ir Navackui našta gali pasirodyti per sunki, todėl vien patekimas į šešioliktuką būtų geras pasiekimas.

15.

SPARTA

G. Prabulio „Sparta“ pernai pateko į šešioliktuką geriausiųjų. Šiemet „Sparta“ gali tapti tuo juoduoju arkliuku, kuris gali daug ką nustebinti.

16.

NEBAJERIS

Nors „Nebajeris“ pernai buvo „C“ lygos TOP 8 komanda, tačiau išaugusi konkurencija, neleidžia vienareikšmiškai teigti, jog ten šia ekipą pamatysime ir šiemet.

17.

BALTIC TRANSLINE

„Transline“ eilę metų beveik nesikeičia, taip pat ir dabar. Ekipa žaidžia protingą krepšinį ir to turėtų užtekti iškopti į I diviziono atkrintamąsias.

18.

KAUNO RAMI Gi-GR

Kauno Rami ekipos dubleriai savo sudėtyje turi Vilkijos brolius Vyšniauskus, kurie ir turėtų tempti šią ekipą link atkrintamųjų.

19.

KK13

Zaidelio tryliktukas pernai apsiribojo patekimu į šešioliktfinalį, kur neatsilaikė prieš Elektrėnus. Šiemet komandą papildė A.Labanauskas, todėl ekipa turi geresnius šansus pagerinti praėjusių metų pasiekimą.

20.

SABONIO KC

Jaunimo mokyklų atstovai visada teikia nemažai vilčių, todėl „Sabonio KC“ yra bene labiau nenuspėjama šio sezono ekipa.© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu