„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

„Įmonių“ lygos TOP 42019 balandžio 05 d., Penktadienis, 14:48 val.; peržiūros: 2133

NaujienaKomentarai

„Hipocredit.lt“ (20-1)

“Modernita“ (21-1)

“Hipocredit.lt“ ir „Modernita“, tikriausiai buvo mažai abejojančių tuo, kad išvysime šias dvi komandas „Įmonių“ lygos pusfinalyje. Negailestinga sistema suvedė dvi komandas turinčias geriausią sezono rezultatą jau pusfinalyje ir šis faktas jau buvo numanomas dar vykstant reguliariojo sezono antrajam etapui. „Hipocredit.lt“ užteko vos vienų rungtynių su „Brentex Trailer“ (pirmosiose „Brentex“ net nepasirodė) ir dviejų mačų su „Adma“. Šiemet vos keletą kartų turėję rimtesnį iššukį „Hipocredit.lt“ vyrai pralaimėjo vos vieną kartą tai pačiai „Modernitai“ sužaidę tragiškas rungtynes puolime ir pelnę vos 46 taškus. „Modernitai“ nei viename mače su „Hipocredit.lt“ nepadėjo vienas geriausių apskritai visos Kauno krepšinio lygos gynėjų – Artūrs Pelšs. Neaišku ar Pelšs pasirodys ant parketo ir šioje serijoje, kadangi smarkiai riboja savo žaidimo krūvį. Visgi „Hipocredit.lt“ taip pat turėjo nuostolių tame pralaimėtame mače sezono pabaigoje, nežaidė Ratkevičius, Kudirka ir G. Velička, žaidėjai kurie nepamaišytų bet kurios komandos starto penkete. Visgi „Modernita“ pirmajame šių komandų susitikime rėmesi 9 iš 11 turimų žaidėjų ir tai lėmė pralaimėjimą 32 taškų skirtumu, kuomet jau pirmojoje rungtynių pusėje „Hipocredit.lt“ išsprendė visas problemas. „Modernita“ sezono eigoje vis labiau pajuto vienas kitą ir į šią seriją ateina kur kas geresnės formos nei sezono pradžioje. Nežymiai geresnius puolimo ir gynybos rodiklius turintys „Hipocredit.lt“ yra nežymūs favoritai, tačiau šioje serijoje daug ką lems, kas ateis pažaisti.

„TransUnion“ (16-7)
“JVIB“ (19-4)

“TransUnion“ vėl pakartojo savo pasiekimą, I-ojo diviziono varžybose ir prasibrovusi tarp aštuonių stipriausiųjų, vėliau pateko į TOP4. Paskutinį ir vienintelį sykį „TransUnion“ I-ojo diviziono finalo ketverte rungtyniavo 2016/2017 metais, tačiau tąkart liko paskutiniai – ketvirti, pralaimėję seriją „Ryternai“. Šįkart šansai patekti į finalą visai neblogi, nors „JVIB“ ir turi geresnį pergalių pralaimėjimų santykį nėra neįveikiama jėga. Dar aštuntfinalio serijoje su „Lemora“ matėme, koks neparankus „JVIB“ gali būti gynybinis krepšinis, o „TransUnion“ visų pirma ir pradeda nuo gynybos ir ten jaučiasi gerai. Tiesa „TransUnion“ kartais sužaidžia ir gana rezultatyvias rungtynes bei nėra visiškai apatiški puolime. Penki žaidėjai renka dvižneklius skaičius, o ryškiausiais šio sezono komandos papildymais galime laikyti Saladinską ir Piliponį. Būtent jų atėjimas pakėlė „TransUnion“ puolimo lygi, tačiau tuo pačiu nesumenkino gynybinio potencialo. „JVIB“ ir toliau pagrinde remiasi 4-5 puolimo lyderiais ir nugalėjo „Coca Cola“ per du mačus. Urbonas, Adomaitis, Atkočiūnas, Jankaitis ir Patašius pagrindinė komandos jėga, tačiau gali driokstelti ir suolelis. Žinoma serijoje su „Coca Cola“ šie skaičiai sumenko, tačiau gynybinio pobūdžio serijoje su „Lemora“, „JVIB“ atsarginiai paskutiniuose dvejuose serijos mačuose rinko po 17,5 taško per rungtynes ir kai stinga komandos puolimas, labai svarbu geras atsarginių įsijungimas. Tačiau bet kokiu atveju jei šioje serijoje išvysime kibią gynybą, galima laukti labai įdomios serijos.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu