„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Įmonių lygos Playoffs'23 (First Round) II dalis 2023 kovo 26 d., Sekmadienis, 21:19 val.; peržiūros: 839

NaujienaKomentarai

Transunion žaidimas viso sezono metu bangavo. Ilgiausia pergalių serija vos du laimėjimai, o neskaitant prasto sezono starto, kuomet buvo pralaimėta tris sykius iš eilės, Transunion neturėjo ilgesnės nei dviejų rungtynių pralaimėjimų serijos. Žaidžiant iš taškų skirtumo, tokie faktai nepadės, tačiau kadaise Įmonių lygos finalo ketvertuose žaidusi komanda, turi nemažai patirties atkrintamosiose. Jų varžovė Plastena, užbaigė sezoną galingai ir pasinaudojusi kitų nesėkmėmis palypėjo iki ketvirtosios vietos reguliariajame sezone. Stankevičiaus (25,8 EPG) ir Vilko (17,8 EPG) vedama komanda, sezono pabaigoje sulaukė labai stipraus T.Vitkevičiaus (17 EPG). Problemų su kojomis turi L.Vilius (13,5 PPG), tačiau atkrinamosioms turėtų būti pasiruošęs. Dėl traumos pirmąjį serijos mačą gali praleisti ir M.Cimermanas, kurio statusas šiai dienai yra (GTD – Game time desicion).


Kogero viena aiškiausių porų visame atkrintamųjų medyje. Remza keturiomis galvomis geresnė komanda nei Rimo Patikima linija, kuri iš esmės priklausoma nuo komandos jaunuolių L.Bunio (20,3 PPG) ir J.Bagursko (17,4 PPG). Tačiau net ir minėti Rimo komandos jaunuoliai, kol kas nėra pribrendę prie to, ką turi Remza savo komandoje. Vienintelė Rimo viltis, jog Remza pažiūrės į šią porą neatsakingai ir neatsiveš daugumos pagrindinių krepšininkų.

Steel Service sezoną pradėjo santykiu (7-3), tačiau vėliau sekė atkarpa (2-6) ir sezonas baigtas 5 pralaimėjimais paeiliui. Rezultatyviausias komandos krepšininkas G.Palinauskas (13,4 ppg) turi keletą pagalbininkų, tačiau ryškaus lyderio nebuvimas, kartais kiša koja visai Steel Service ekipai. Priešinga situacija yra Manvestos komandoje, kur alfa ir omega yra Puotkalis (26,5 ppg, 11,7 rpg). Kitas ryškus Manvestos krepšininkas M.Eglinskas (22,8 ppg, 10,7 rpg), taip pat renka solidžius skaičius. Tačiau jei Steel Service turi daug vidutinio lygio krepšininkų, tačiau neturi išreikštų lyderių, tai atotrūkis tarp "Manvestos" duo ir kitų komandos krepšininkų yra milžiniškas. Ši pora labai įdomi ir sunku prognozuoti jos baigtį.

Kelių priežiūra ir SDG kaktomuša žada dar vieną įdomią aštuntfinalio kovą. SDG laimėjo tarpusavio dvikovą reguliariajame sezone (76:73) ir iškovojo vieną iš nedaugelio pergalių antrajame etape. SDG turi solidesnę priekinę liniją su Gudynu ir Česnavičiumi, Kelių priežiūra – gerus gynėjus Ramanauską ir Serkevičių. Daug kas priklausys kaip sužais Olberkis (SDG) ir Artūras Kaminskas (Kelių priežiūra) prieš savo tiesioginius oponentus, nes būtent tai gali daryti skirtumą.

Freda reguliariojo sezono pabaigoje prikrėtė šposų. Du pralaimėjimai, nustūmė Fredą į trečiąją poziciją, kur teks susigrumti su Kamarūno, BC Rhino. Po 42,7 taško renkantis V.Kamarūnas, atnešė ne vieną pergalę į BC Rhino kiemą, o labiausiai apdainuotas kogero buvo pasirodymas prieš Limobus, kur buvo pelnyti 74 taškai, o vėliau sekė ir sprogimas prieš Vilmistą 60 taškų pasirodymu. Yarik Kurapau ir Dainius Marčiauskas bando padėti po krepšiais, o Karolis Mitrofanovas, puolime renka nuo Kamarūno likusius trupinius.

Apie Freda plėstis nėra daug kur. Komanda subalansuota, jų tikslas finalas ir kalbų apie tai ar turėtų būti peržengtas BC Rhino barjeras neturėtų būti daug. Tačiau paskutiniai keli mačai, o tuo pačiu ir Kamarūno faktorius, turėtų priversti Fredą pažiūrėti atsakingai į šias dvi rungtynes.

© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu