„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

INTERVIU. Mantas Sinkevičius: apie galingą „Skroblų alėjos – Straight“ startą, asmeninius rezultatus ir tragišką NBA legendos K.Bryanto žūtį2020 vasario 11 d., Antradienis, 11:34 val.; peržiūros: 734

NaujienaKomentarai

M.Sinkevičius: apie galingą „Skroblų alėjos – Straight“ startą, asmeninius rezultatus ir tragišką NBA legendos K.Bryanto žūtį

Manto Sinkevičiaus gyvenime krepšinis atsirado dar vaikystėje. Kaunietis su draugais dažnai leisdavo laiką krepšinio aikštelėse. Pastarąjį ši sporto šaka sužavėjo tuo, jog tai – greitas ir intensyvus sportas, kurį yra įdomiausia tiek žaisti, tiek stebėti iš šalies.

Puikus „Skroblų alėjos – Straight“ startas KKL C lygoje ir asmeniniai rezultatai

„Skroblų alėja – Straight“ sėkmingai startavo KKL C lygoje, kur iškovojo 12 pergalių ir vis dar šiame sezone nepatyrė pralaimėjimo kartėlio. „Manau, kad tokį rezultatą nulėmė tai, jog komanda ne pirmus metus rungtyniauja turėdama panašią sudėtį, esame tiek susižaidę tarpusavyje, tiek individualiai pajėgūs žaidėjai. Kiekvienas narys gali pataikyti tritaškius, o tai apsunkina varžovams reikalus ginantis, kurie negali mūsų palikti laisvų, taip pat esame jauna ir greita komanda. Noras padeda demonstruoti gana solidžią gynybą, tačiau ją dar turime patobulinti“,- kalbėjo sportininkas.

M.Sinkevičius pripažino, jog iki šiol C lygoje komandai buvo sunkiausia grumtis su „Batniava“ komanda, kurią įveikė 54:45 ir 78:71 „Abi pergalės buvo iškovotos mažiausiais taškų skirtumais. Visgi pačiam asmeniškai įspūdį paliko tikriausiai fiziškiausia ir labiausiai išvarginusi Kauno TPMC-2 ekipa“,- tikino 27-erių metų krepšininkas.

Vienas komandos lyderių vidutiniškai per rungtynes renka po 15 taškų, o naudingumo balas siekia 20. „Esame jauna ir greita komanda, gerai atakuojame iš visų pozicijų, todėl yra lengviau žaisti ir kiekvienam asmeniškai. Nors esu naujokas, komandos draugai rodo pasitikėjimą manimi ir leidžia rungtyniauti taip, kaip moku ir noriu geriausiai, tai yra pagrindiniai dalykai, kurie padeda rodyti neblogus rezultatus“,- tikino kaunietis.

M.Sinkevičius vidutiniškai per rungtynes taip pat sugriebia po kiek daugiau nei 6 kamuolius. „Kovingumas yra vienas svarbiausių dalykų krepšinyje. Nuo tada, kai pradėjau žaisti krepšinį dažnai tekdavo žaisti 4-5 pozicijose, todėl esu pripratęs pasistumdyti su varžovais“,- kalbėjo sportininkas.

Sporto pasaulį sukrėtusi K.Bryanto žūtis

Prieš daugiau nei dvi savaites sporto pasaulį sukrėtė katastrofa, kurios metu žuvo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) legenda Kobe Bryantas ir jo dukra Gianna bei dar kiti 7 kartu skridę asmenys. „K.Bryantas – krepšinio legenda. Kai pamačiau pirmą straipsnį, tai mane stipriai sukrėtė, nesitikėjo, jog tai gali būti tiesa. K.Bryantas buvo mano mėgstamiausias visų laikų NBA žaidėjas, jo plastiškumas mane žavėjo nuo vaikystės“,- pasakojo M.Sinkevičius.

27-erių metų krepšininkas neslepia susižavėjimo ne tik K.Bryantu, bet ir Michaeliu Jordanu bei Luka Dončičiumi. „Man labiausiai patinka 2-3 pozicijos žaidėjai, kurie yra greiti, šoklūs ir plastiški, o prasiveržimai nėra paremti tik fizine jėga“,- atskleidė kaunietis.

M.Sinkevičius laisvu metu domisi Eurolygoje vykstančiomis kovomis. „Labiausiai domiuosi Eurolyga, kaip kiekvienam kauniečiui man labiausiai patinka Kauno „Žalgirio“ tiek trenerio, tiek visos vadovybės bei žaidėjų darbas. Nors sėkmė šį sezoną gana dažnai nusisukdavo nuo komandos, tačiau buvo įdomu žiūrėti, kaip jie kovojo su kiekvienu varžovu ir visai nesvarbu, ar tai buvo Eurolygos vidutiniokai ar lyderiai, kas yra nuostabu žinant, koks yra ženklus skirtumas tarp klubų biudžetų“,- kalbėjo sportininkas.© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu