„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Kviečiame dalyvauti „TOPsport Ghetto King 1x1“ 2019-2020 metų sezono krepšinio turnyre!2019 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 17:27 val.; peržiūros: 2131

NaujienaKomentarai

Kviečiame dalyvauti TOPsport „Ghetto King“ 1x1 krepšinio turnyre ir laimėti kelionę į užsienį pas vieną iš Lietuvos rinktinės krepšininkų! O koks tai bus krepšininkas, dar tebūnie lieka paslaptimi.

Nugalėtojas turėsi progą stebėti krepšininko atstovaujamos komandos rungtynes ir pavakarieniauti su juo pačiu!

Pernai metų turnyro nugalėtojas Matas Kabašinskas svečiavosi Atėnuose pas Luką Lekavičių, stebėjo Eurolygos rungtynes tarp Atėnų „Panathinaikos“ ir Madrido „Real“ klubų, ir taip pat vakarieniavo su Luku Lekavičiumi.

Kaip sekėsi kelionėje galite pasiskaityti šiame Mato Kabašinsko INTERVIU

Šių metų TOPsport „Ghetto King“ 1x1 nugalėtojas turės ne ką mažiau įspūdingą kelionę.

Dauguma krepšinį žaidžiame komandiškai, tačiau labai svarbu būti stipriu individualiai, ir dalyvis turės puikią galimybę įrodyti kad yra pats geriausias iš visų varžovų. Dalyviui tereikia užpildyti anketą ir laukti burtų traukimo rezultatų. Beje burtai bus traukiami, žaidėjus pagal meistriškumą suskirstant į dvi grupes, taip išvengiant panašaus pajėgumo žaidėjų „susidūrimo“ pirmame atkrintamųjų etape. Varžybas planuojama vykdyti dviejų minusų sistema kad išvengti netikėtų rezultatų ir kad nugalėtų ištiesų pats geriausias krepšininkas. Ši sistema unikali tuo, kad dalyvis, netgi vieną kartą pralošęs, vistiek turės dar antrą šansą pasiekti finalą.

Taigi viskas priklauso tik nuo tavęs paties, įrodyk sau ir kitiems kad tu TAI GALI!

Norintys dalyvauti atsiųskite savo duomenis (Vardas, Pavardė, Gimimo data, telefono numeris)

email: info@kkl.lt.
tel. +370 676 96000

TURNYRO NUOSTATAI© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu