Dienos rungtynės: „Lietuvos Geležinkeliai“ ‒ „Resmila -2“ 2016 balandžio 22 d., Penktadienis, 15:27 val.; peržiūros: 4323

NaujienaKomentarai

Šiandien, KKL krepšinio padangėje vyks „Pavasario“ taurės „Iššukio“ taurės finalas, kuriame susitiks „Lietuvos Geležinkeliai“ ir „Resmila-2“. „Lietuvos Geležinkeliai“ žaidė penkių komandų grupėje ir iškovoję dvi pergales, grupėje liko treti ir turėjo tenkintis kelialapiu į silpniausią „Iššukio“ taurę. Beje šios abi ekipos susitiko dar grupės varžybose ir tąkart stipresni buvo „Lietuvos Geležinkeliai“ – 68:54. „LG“ „Iššukio“ turnyre jautėsi kaip žuvis vandenyje ir nesunkiai nugalėjo „Ambi“, šiek tiek turėjo vargo su „Coca cola“, tačiau pusfinalyje nesunkiai nugalėjo „Lietuvos kelių statybą“.

„Resmila-2“ žaidė tame pačiame pogrupyje ir pralaimėjo šiandieniniams oponentams, bet sugebėjo nugalėti grupės lyderę "Ice“ ir parodė, jog su jais reikės skaitytis. Būtent didžiausią staigmę „Resmila-2“ pateikė dar aštuntfinalyje, kur palaužė „ASU“ ekipą, kuriai buvo prognozuotas kelias iki pat „Iššukio“ taurės finalo. Sunkiai „Resmila“ laimėjo ir ketvirtfinalyje, kur vos keturiais taškais palaužti „Baltijos Mirtini Pingvinai“. Pusfinalyje buvo surengtas dar vienas įdomus pasirodymas, prieš „Best 4 You“, kuriame varžovams „Resmila“ leido įmesti vos 34 taškus, greičiausiai tai yra visų pusfinalių nerezultatyvumo rekordas. O dabar finalas ir galimybė atsirevanšuoti „Lietuvos Geležinkeliams“. M.Šiukščius ir K.Aleksandravičius pabandys sukurti dar vieną gražią istoriją, tačiau „Resmilai“ primiausiai reikia sugalvoti kaip susitvarkyti su varžovų vidurio puolėjų D.Grušausku.