„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

KKL A Playoffs 2018 (Pirmas atkrintamųjų raundas)2018 balandžio 09 d., Pirmadienis, 09:06 val.; peržiūros: 3730

NaujienaKomentarai

HUW
(13-6)

VS

AKA

(12-7)

Kaip niekad konkurencingoje „A“ lygoje, prieš finalo ketverto kovas vyksta mažieji ketvirtfinaliai, kur paaiškės dar dvi ekipos kovosiančios dėl medalių. „Huawei“ viso sezono metu buvę tarp trijų geriausių ekipų grupėje, antrajame etape iškovojo vos vieną pergalę per penkerias rungtynes, tačiau ji buvo pasiekta prieš būsimą varžovę „Akademijos“ ekipą (79:73). Abu kartus šiemet „Akademiją“ nukovę „Huawei“, pakiliai pasitinka būsimą etapą, tačiau „Akademija“ labai pavojingas varžovas ir gali nustebinti dažnai negausiomis pajėgomis rungtyniaujantį „Huawei“. Aukštikalnio ir Grigaičio tandemas kartu rungtyniavo vos keturis kartus per 19 rungtynių, todėl tai didžiulis neišnaudotas rezervas. Visgi net ir dažnai neturėdami pajėgiausios sudėties „Akademija“ pasiekė 12 pergalių, įskaitant ypatingai reikšmingą pergalę prieš „DNC“ paskutiniajame ture. „Huawei“ sezono eigoje pasipildę M.Jakštu reikšmingai sustiprėjo, tačiau būtent mače su „Akademija“ buvo tuštokas ir pelnė vos 6 taškus. Laukia įspūdinga serija, kuri prasidės jau balandžio 9 d. rungtynėmis Sabonio krepšinio centre.

GAZ
(11-8)

VS

TPMC

(13-6)

Pabarstę taškų, su silpnesnėmis komandomis, „Gazuoto Pieno“ krepšininkai liko paskutiniai už brūkšnio ir gavo patį nepalankiausia varžovą, šiame sezone. Abu mačai su „TPMC“, baigėsi mechanikų pergalėmis ir tuose mačuose (ypač pirmajame) „Gazuotas Pienas“ neturėjo pernelyg daug šansų. „TPMC“ šiemet klupo šešis kartus, taip ir neišsprendę „DNC“ barjero abiejuose komandų susitikimuose. Visgi pasidalinta po pergalę su „Akademija“, „Konsus“ ir „Autobusais“ bei patirta labai netikėta nesėkmė su „R2P Sport – S/M“. „TPMC“ šioje serijoje aiškus favoritas, tai parodo dvi pasiektos pergalės anksčiau, todėl „Gazuotas Pienas“ ko gero liks už pusfinalio borto.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu