„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Mineralinis vanduo, ar verta jį pirkti?2011 sausio 19 d., Trečiadienis, 15:59 val.; peržiūros: 3753

Sportuojant daugelis mėgsta atsigaivinti mineraliniu vandeniu. Tačiau kam pirkti prieš rungtynes mineralinį vandenį parduotuvėje, kuris gali būti neaiškios kilmės ir kokybės, kai galite prisileisti žymiai geresnio ir 100 proc. švaraus vandens tiesiog namuose iš čiaupo? Taip taip būtent toks vanduo gali tekėti pas jus namuose iš čiaupo , tai yra realu ir visiškai įgyvendinama, jei įsigysite kokybišką vandens filtrą, Jums tereikės pasirūpinti tuščia tara.

Lygos žaidėjams ar jų draugams bus pritaikytos specialios kainos. Jums bus pasiūlytas vienas palankiausių kokybės ir kainos santykių.

Vandens filtravimas pagrįstas vandens filtravimu panaudojant specialią membraną. Membrana praleidžia tik vandens molekules, bet nepraleidžia vandenyje ištirpusių cheminių elementų ir teršalų. Buitinė vandens filtras yra pritaikytas sumontuoti virtuvinėje spintelėje po kriaukle ir sukomplektuota su visomis pajungimui reikalingomis medžiagomis.

Siūloma sistema išvalo vandenyje Chloro > 97%; radioaktyvių elementų >90%; kalcio ir magnio >96%; naftos produktų >98%; nitratų ir nitritų >83%; aromatinių angliavandenių >98%; sunkiųjų elementų >97%; bakterijų >99%.
Beje daug kas sako, kad filtruotas vanduo yra nenaudingas ir jame nelieka žmogui reikalingų cheminių elementų, bei metalų. Bet niekas nepasako, kad vartojamame vandenyje iš čiaupo tie naudingi metalai dažniausiai būna junginių pavidalu ir žmogaus organizmas jų nepasisavina, o jie nusėda ir taip teršia organizmą. (Pavyzdys: pažiūrėkite kas darosi Jūsų arbatinukuose, elektriniuose virduliuose ir tada suprasite kas darosi organizmo viduje! O kiek junginių dar nematome, nes tai galima pamatyti atlikus elektrolizę, kai iškrenta junginių formos į nuosėdas). Todėl geriamo vandens sistema montuojama su papildoma mineraline kasete, kurioje ir yra ne junginiai, o tie organizmui naudingi metalai kurios žmogaus organizmas ir pasisavina, ir jie yra tokiom normom kiek reikia žmogaus organizmui.

Visiems atliktiems darbams suteikiama metų garantija, bei pogarantinis aptarnavimas, Jums nereikės rūpintis filtrų keitimo terminais, viską už Jus atliks atsakingas asmuo, jis Jums pasiskambins bei primins kada jau reikia keisti kasetę.

Beje įmanomas ir kitų vandens sistemų montavimas, kas gyvena ne daugiabučiuose, o nuosavuose namuose ir naudoja gręžinio vandenį, kurio gylis būna nuo 30 iki 90 metrų. Bet tai nereiškia, kad kuo gilesnis gręžinys tuo vanduo švaresnis. Todėl juose būna daug geležies, o ypač kalcio magnio jonų, kurie daro vandenį „kietu“ ir todėl siūlome minkštinimo ir nugeležinimo sistemas, kad neužterštų buitinės brangios technikos bei santechninės įrangos.

Pasirūpinkite savo sveikata, nes vanduo yra vienas iš gyvybės šaltinių.

Vanduo yra būtinas gyvybei. Netgi teigiama, kad gyvybė Žemėje kilo iš vandenyno. Žmogus be maisto išgyvena savaites ar net mėnesius, tačiau be vandens gali mirti per keletą dienų. Vanduo sudaro didžiausią žmogaus organizmo dalį – apie 60-70 procentų. Netekęs apie 12-20 procentų vandens, organizmas žūsta apsinuodijęs savo paties apykaitos produktais. Gyvybiniai procesai gali vykti tik tada, kai ląstelėse yra pakankamai vandens. Organizmui senstant, vandens audiniuose mažėja, ir tai susiję su lėtėjančia medžiagų apykaita.

Jokia kita medžiaga neatlieka tiek daug įvairiausių žmogaus organizmo funkcijų kaip vanduo. Vandens trūkumas pasireiškia labai greitai, simptomai atsiranda, trūkstant vos 1 procento vandens. Dehidratacijai tęsiantis, gresia pavojus širdies – kraujagyslių, kvėpavimo ir termoreguliacinės sistemos veiklai.

Vanduo – mūsų organizme

Vanduo vertingas ne tik kaip gyvybės šaltinis. Vandenyje yra ir įvairių žmogaus organizmui reikalingų mineralinių medžiagų: kalcio, natrio, kalio, geležies ir kt.

Organizmo gyvybinėms funkcijoms palaikyti svarbu, kad kasdien būtų gaunamas reikiamas vandens kiekis. Vandens poreikis priklauso nuo klimato sąlygų, fizinio krūvio ir netgi individualių žmogaus savybių (pavyzdžiui, prakaitavimo intensyvumo). Paprastai troškulys įspėja apie vandens poreikį, tačiau žmonės dažnai išgeria tik tiek vandens, kad sudrėkintų burną. Tuo tarpu per parą rekomenduojama išgerti apie 3 litrus skysčių, nepriklausomai nuo troškulio. Vandens taip pat gauname ir su maistu: vaisiuose ir daržovėse jis sudaro 80-95 proc., mėsoje – 45-65, duonoje – apie 40 procentų.

Taigi jei susidomėjote vandens filtrais kreipkitės telefonu +370 622 75777, "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos dalyviams bus pasiūlytos specialios sąlygos ir kainos.


Paskutiniai komentarai (3 iš 3)



Egiuxxx2011 sausio 25 d., 09:35 val.

O šiaip tai dar geriau izotonis gerimas , nei šitas vanduo iš čiaupo   

energija2011 sausio 25 d., 00:09 val.

Kam pirkti neaiskios kokybes mineralini, geriau sportininkai gerkite paprasta vandeni? Kas cia dar per marketinginis perlas?

RRRRR2011 sausio 24 d., 17:50 val.

Kažkam neįtiko komentarai?????

© 2013 VšĮ „Įmonių sporto lyga“. Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu